نوکیا اعلام کرد 5G “مستقل” شبکه استقرار برای شرکت

نوکیا در روز سه شنبه اعلام کرد در دسترس بودن تجاری جدید 5G “مستقل” خصوصی شبکه های بی سیم راه حل برای سرمایه گذاری. بر خلاف nonstandalone 5G این نسخه مستقل از شبکه 5G تکیه می کند موجود 4G زیرساخت — به این معنی که شرکت باید قادر به استفاده از آن به بهره برداری کامل از 5G بالقوه برای فعال کردن زمان تاخیر کم با ظرفیت بالا خدمات.

نوکیا تجاری فعال در خدمت مشتریان شرکت است که نیاز به 5G مستقل (5G SA) برای حمایت بیشتر خواستار 5G موارد استفاده در صنایع مانند خودرو و معدن. “همچنین کمک می کند تا ساخت یک اکوسیستم سالم از 5G متصل صنعتی دارایی است که تمام مشتریان را در اختیار خود” استفان Daeuble رئیس شرکت راه حل های بازاریابی در نوکیا توضیح داد که به ZDNet.

دو نسخه از 5G — مستقل و nonstandalone — تعریف شد جهانی ارتباطات تلفن همراه سازمان استاندارد 3GPP چند سال پیش. این nonstandalone نسخه (5G NSA) را قادر می سازد اپراتورها مانند AT&T به سادگی اضافه کردن 5G رادیویی به core LTE شبکه به منظور ارائه خدمات 5G بدون عظیم پیاده سازی زیرساخت های. با NSA به downlink قابل اجرا بر روی 5G اما uplink قابل اجرا بر روی LTE.

اپراتورهای تلفن همراه در سراسر جهان امروز در حال استقرار 5G NSA شبکه های, اما آنها را حرکت به سمت 5G SA, Daeuble گفت.

“در شرکت شما می توانید تصور کنید که هسته اصلی شبکه کوچکتر است بنابراین 5G SA ارائه می دهد یک گزینه بهتر” Daeuble گفت. “آنها همچنین ممکن است در شروع با 5G SA و تمام 5G خوبی از آغاز است.”

مشتریان می توانند با استقرار یک 5G SA خصوصی شبکه های بی سیم یا با نوکیا دیجیتال اتوماسیون ابر پلت فرم و یا نوکیا مدولار خصوصی راه حل های بی سیم. دیجیتال اتوماسیون ابر پلت فرم است که به طور موثر یک پلاگین و بازی راه حل — مشتریان استقرار یک جمع و جور سرور سایت با نرم افزار پلت فرم ساخته شده است در. مدولار خصوصی بی سیم ارائه می دهد فضای بیشتری برای سفارشی سازی شبکه.

nokia-5g-sa-image.png

تجاری استقرار 5G SA دیجیتال اتوماسیون ابر در دسترس خواهد بود در آغاز ماه سپتامبر این سال در حالی که آنها در دسترس خواهد بود با مدولار خصوصی بی سیم در سه ماهه اول سال 2021.

نوکیا در حال حاضر دارای بیش از 180 خصوصی بی سیم سازمانی مشتریان در سراسر جهان با بیش از 30 تجاری 5G درگیری با شرکت هایی مانند لوفت هانزا تکنیک و تویوتا مهندسی تولید. بازار بالقوه بزرگ است Daeuble گفت: با حدود 14 میلیون نفر از سایت های صنعتی است که می تواند متصل شود.

یک مشتری است که استقرار جدید نوکیا 5G SA خصوصی شبکه های بی سیم است Sandvik و معدن, سنگ, تکنولوژی, یک شرکت فنلاندی است که به تولید تجهیزات معدن. این شرکت خواهد شد استقرار شبکه دیجیتال اتوماسیون ابر در آن تامپره-بر اساس تست معدن به منظور افزایش ارتباطات و اتصال.

آنها قادر خواهید بود به اعتبارسنجی و تست کنترل از راه دور ماشین آلات و تجهیزات ساخت نسل بعدی 5G متصل تجهیزات معدن. معامله نشان میدهد که چگونه نوکیا است که با هدف ساخت یک بزرگتر 5G اکوسیستم با آن 5G SA تجاری استقرار.

در علاوه بر این به اعلام آن 5G SA راه حل های تجاری نوکیا در سه شنبه اعلام کرد پیشرفت به آن 4.9 G/LTE نمونه کارها. این شرکت در حال راه اندازی اولین گروه 87 (410 مگاهرتز) و رادیو و گسترش پوشش بالقوه برای کشور خصوصی بی سیم در سراسر انتقادی IoT CSP, عمومی, ایمنی حمل و نقل و آب و برق. نوکیا نیز ارائه پشتیبانی گسترده برای 4.9 G/شبکه LTE برش خصوصی راه حل های بی سیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>