بدون مخمر نان

از مخمر است ؟ بدون مشکل! این نان با استفاده از بکینگ پودر و جوش شیرین ترکیب شده با سرکه را به نان افزایش یابد.

4 فنجان آرد همه منظوره
1 قاشق غذا خوری شکر دو برابر این مقدار در صورت دلخواه
1 1/2 قاشق چای خوری بکینگ پودر
1 1/2 قاشق چای خوری جوش شیرین
1 1/2 فنجان آب دمای اتاق
2 قاشق چای خوری سرکه سیب یا سفید)
1 قاشق غذا خوری کره ذوب شده

از پیش گرم کردن فر را به 400 درجه فارنهایت.

در یک کاسه هم بزنید با هم آرد و شکر و بکینگ پودر و جوش شیرین. در 2 فنجان, فنجان اندازه گیری ترکیب آب و سرکه. در حالی که تکان دهنده آب را اضافه کنید مخلوط را به مخلوط آرد. مخلوط را هم بزنید تا یک خمیر اشکال.

به نوبه خود این خمیر را روی یک سطح floured. مخلوط کردن خمیر به مدت 2-3 دقیقه به مطمئن شوید که تمام مواد تشکیل دهنده در حال گنجانیده شده است.

شکل دادن به خمیر را یک دور دیسک بیش از 1 1/2 اینچ بالا. جای خمیر را بر روی یک ورق پخت و یا پیتزا تابه. شیب یک چاقوی تیز به آرد و سپس برش یک “X” و یا “#” در بالای قرص نان.

محل تابه ای در فر و پخت در دمای 400 درجه فارنهایت به مدت 30-40 دقیقه یا تا زمانی که طلایی قهوه ای و پوسته استوار است. اگر مورد نظر با قلم مو بالای قرص با شیر نیمه راه از طریق زمان پخت برای نرمتر پوسته.

وقتی که نان انجام شده است آن را حذف از اجاق و در حالی که هنوز داغ آن را با قلم مو با کره ذوب شده است. کره می افزاید: عطر و طعم و همچنین نرم شدن پوسته است.

CDKitchen یادداشت: به روز شده در مارس 10, 2016. داشتن فقط گرفته فوق العاده دیگر از دسته ای از این نان از فر ما تصمیم به بازنویسی جهت و اضافه کردن برخی از پیشنهادات برای کمک به افرادی که آشنا نیستند با نان و نوشابه. این دستور معلوم زیبایی هر زمان که ما آن را. نان و نوشابه دارای یک پوسته متراکم تر از به طور منظم نان سفید. اگر شما آن را به عنوان کارگردان ما فکر می کنم شما خوشحال خواهید بود با آن است. برخی از این نظرات در زیر ذکر دو برابر کردن جوش شیرین و بکینگ پودر. ما آن را توصیه نمی. اگر شما می خواهید بیشتر و طعم و سپس دو برابر قند و یا اضافه کردن گیاهان و ادویه. مطمئن شوید که به شکل قرص به یک شکل مسطح به عنوان کارگردانی. اگر آن را بیش از حد بالا آن را نمی خواهد پخت از طریق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>