هیچ کس مخفیانه نصب COVID-19 ردیاب بر روی گوشی های هوشمند خود را

دیده می شود چیزی در مورد COVID-19 ردیابی بر روی گوشی های هوشمند خود?

نگران نباشید شما امن است.

برخی غیر مستقیم هکر نیست نفوذ خود گوشی و نصب نرم افزارهای مخرب.

آنچه شما در واقع از دیدن این زمینه است که اپل و گوگل انجام داده اند اجازه می دهد تا دولت و سازمان بهداشت و درمان به توسعه خود را COVID-19 انتقالها و همچنین به کاربر نهایی توانایی به نوبه خود این ویژگی را اگر آنها می خواهند به. آن را یک برنامه (از لحاظ فنی این API چارچوب) و تنها مورد تایید نرم افزار می توانید با استفاده از این ویژگی.

و کاربر نهایی است که در کنترل آن. از نصب برنامه, برای از بین بردن آن و پاک کردن داده ها.

هر دو شرکت با صدور بیانیه ای در تشریح برنامه های خود را در خرداد ماه.

باید به عنوان خوانده شده: این برنامه به شما خواهد گفت اگر آیفون شما هک شده است

اپل نورد از این ویژگی به عنوان بخشی از سیستم عامل iOS خود را 13.5 به روز رسانی برای آی فون است. شما می توانید آن را با رفتن به تنظیمات > حریم خصوصی > بهداشت تحت COVID-19 قرار گرفتن در معرض ورود به سیستم. وجود آن را توضیح می دهد که مجاز از برنامه لازم است به نوبه خود از ویژگی های ،

COVID-19 Exposure Logging

COVID-19 قرار گرفتن در معرض ورود به سیستم

برای اندروید, گوگل نورد این را به عنوان بخشی از به روز رسانی به برنامه Google تحت فشار قرار دادند از طریق فروشگاه Google Play به عنوان مخالف به کاربران نیاز به صبر کنید — به طور بالقوه برای همیشه لطفا برای — برای آندروید به روز رسانی.

برای اندروید, رفتن به تنظیمات > گوگل و کلیک بر روی COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاعیهکه در آن شما می توانید تمام جزئیات.

COVID-19 exposure notifications

COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاعیه

خط پایین هیچ کس از نصب هر چیزی و هیچ کس پیگیری شما با استفاده از این ویژگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>