نیسان محصول تحول همچنان با Ariya یک 100 درصد برقی متقاطع برای یک دوره جدید

NASHVILLE, Tenn. نیسان امروز معرفی همه جدید نیسان Ariya برقی crossover SUV است که اجازه می دهد تا مشتریان سفر تا حدود 300 مایل در هر شارژ (مقدماتی نیسان برآورد دوربرد مدل 2WD) در حالی که با بهره گیری بیشتری رانندگی هیجان اعتماد به نفس و راحتی و اتصال.

اولین آن نشانه یک نقطه عطف کلیدی در نیسان بعدی تحول ابتکار یک برنامه چهار ساله در ساختمان نیسان شهرت برای نوآوری و ساخت مشتری تمرکز و کیفیت در کنار یک جریان فرهنگی تغییر و تحول است. به عنوان اولین شرکت تمام برقی crossover SUV Ariya مظهر چشم انداز شرکت به غنی سازی زندگی مردم است.

نمایندگی اوج نیسان در فن آوری و طراحی 100% الکتریکی نیسان آریا عرضه در طول یک دیجیتال رویداد در یوکوهاما. Ariya وعده قدرتمند شتاب و صاف و آرام عمل و پیشرفته کمک راننده و اتصال تکنولوژی– پیچیده شده در یک پیچیده و در عین حال ساده طراحی بیرونی با یک جادار, سالن-مانند داخلی.

مدیر عامل شرکت ماکوتو اوچیدا و افسر ارشد عامل Ashwani Gupta پرده برداری از Ariya به مخاطبان جهانی در طول یک livestreamed رویداد در غرفه نیسان یوکوهاما در ژاپن است.

“این Ariya کلیدی مدل نیسان طرح به رول از 10 مدل های جدید در 20 ماه نشان می دهد که تعهد ما برای ملاقات به تقاضای مشتری برای تقاطع با پیشرفته ترین, هیجانی, خودکار و وصل فن آوری” گوپتا گفت. “این شرکت انتظار دارد فروش آن EVs و e-POWER, هیجانی, مدل به بیش از 1 میلیون واحد از یک سال و پایان سال مالی 2023. این Ariya نقش مهمی در رسیدن به این هدف است.”

نیسان همچنین با هدف معرفی پیشرفته راننده کمک فن آوری در بیش از 20 مدل در 20 بازار و به فروش بیش از 1.5 میلیون دستگاه خودرو مجهز به این سیستم که در همان دوره است.

همه جدید نیسان Ariya برنامه ریزی شده است برای فروش در ژاپن در اواسط سال 2021 به دنبال آن ایالات متحده و کانادا بعد از آن در سال. آمریکا قیمت گذاری شروع خواهد شد در حدود $40,000.

قدرتمند عملکرد برای طیف گسترده ای از نیازهای
نیسان اولین خودروساز برای معرفی یک بازار انبوه خودرو الکتریکی با نیسان برگ در سال 2010 که منجر به حدود 500000 فروش به تاریخ. ساختمان نیسان در قدرت به عنوان یک EV پیشگام این Ariya طول می کشد قدرتمند با کارایی و قابلیت های صفر-انتشار وسایل نقلیه به قلب از بازار خودرو الکتریکی.

خودرو تمام الکتریکی پیشرانه ترکیبی از قدرت بسیار عالی تحویل قابلیت شارژ و محدوده. مشتریان می توانید از تنظیمات متعدد برای دیدار با نیازهای فردی خود را. این ها شامل دو چرخ درایو و جدید “e-4ORCE” تمام چرخ دیسک و نسخه های به عنوان به خوبی به عنوان دو اندازه باتری. E-4ORCE تمام چرخ ها سیستم کنترل تعادل عملکرد قدرتمند با یک سواری راحت و صاف و تمام آب و هوا قابلیت. سیستم دوقلو موتور الکتریکی ارائه متعادل مطمئن باشید دست زدن با ماشین ورزشی در سطح قدرت.

طراحی پیشرفته و فن آوری برای استرس رانندگی
Ariya است همچنین پیشرفته ترین تجسم نیسان هوشمند تحرک در ماشین به تاریخ.

رانندگان را به احساس اعتماد به نفس بیشتر و استرس کمتر به لطف در دسترس نسل بعدی ProPILOT کمک 2.0 پیشرفته راننده کمک سیستم است که با استفاده از درایور توجه مانیتورینگ برای فعال کردن دست تک خط بزرگراه بهره برداری است. Ariya نیز ارائه e-پدال که به راننده اجازه می دهد برای شروع به سرعت بخشیدن و کاستن تنها با استفاده از پدال گاز.

استاندارد در سراسر Ariya ترکیب نیسان سپر ایمنی® 360, مجموعه ای از شش پیشرفته ایمنی فعال و راننده کمک فن آوری. این شامل خودکار ترمز اضطراری با تشخیص عابر پیاده عقب اتوماتیک ترمز لین خروج هشدار نقطه کور و هشدار پشت هشدار ترافیک متقابل و پرتو بالا کمک کند. Ariya نیز از ویژگی های نیسان هوشمند در سراسر مشاهده مانیتور رو به جلو هوشمند هشدار دهنده برخورد و فن آوری های دیگر با هدف ساخت درایو راحت تر و لذت بخش تر است.

انسان و ماشین رابط اجازه می دهد تا مشتریان با استفاده از گفتار طبیعی برای تنظیم تنظیمات ماشین. بیش از حد هوا به روز رسانی سیستم عامل در حفظ Ariya احساس تازه و هیجان انگیز است. این Ariya همچنین شامل آمازون الکسا برای کمک به مشتریان ساده سازی و سازماندهی زندگی خود را.

Ariya نیز از ویژگی های بی سیم CarPlay اپل® و Android Auto™ استاندارد برای کمک به رانندگان یکپارچه ادغام گوشی های هوشمند خود را به وسیله نقلیه خود را تجربه.

جادار تخت-کف کابین
این Ariya قابل توجه به نظر می رسد نمایندگی نیسان جدید زبان طراحی بی انتها, ژاپنی, فوتوریسم. آن است که توسط متمایز رویکرد ژاپنی منتقل و در یک ساده و در عین حال با قدرت راه مدرن است.

نیسان طراحان در زمان استفاده از خودرو جدید EV پلت فرم که اجازه می دهد تا برای یک سطح صاف و جمع و جور آن کنترل آب و هوا قطعات به Ariya بسیار جادار کابین. سالن-مانند کشور های نازک مشخصات گرانش صفر صندلی فراهم می کند استقبال و محیط راحت برای راننده و مسافران به طور یکسان.

“نیسان پیشگام در جهان از انبوه خودروهای الکتریکی از یک دهه پیش با برگ تعیین استاندارد برای قیمت مناسب, زیر قیمت بازار انبوه وسایل نقلیه الکتریکی. ما انتظار چیزی کمتر برای نیسان جدید آریا” گفت: Gupta. “در حالی که رانندگی نشاط از آن شتاب و گشتاور سطوح غیر قابل انکار است که Ariya ارائه می دهد متعادل مشتری محور تکنولوژی است که مناسب برای استفاده روزمره است.”

به سازمان دیده بان برتر جهان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه جدید نیسان Ariya بازدید TheNissanNext.com.

توجه: تمام مشخصات به جولای سال 2020 و به موضوع homologation. مدل, نام, ویژگی ها و مشخصات فنی متفاوت باشد ممکن است در بازار. منوط به اعتبار سنجی نهایی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات و تعهد به تحرک پایدار, بازدید nissan-global.com. شما همچنین می توانید ما را دنبال کنید Facebook, Instagram, Twitter و LinkedIn و ببینید همه ما آخرین ویدئوها در یوتیوب.

نیسان Ariya مشخصات کلیدی

مسافر پیکربندی

2-ردیف 5-مسافر

درایو پیکربندی

در جلو (front-wheel drive یا e-4ORCE درایو تمام چرخ ها

پلت فرم

به تازگی توسعه داد CMF-EV

انتقال قدرت

تک (FWD) / دو (e-4ORCE AWD) موتور الکتریکی خارجی هیجان زده موتور سنکرون (EESM)

ظرفیت باتری

63 کیلووات ساعت / 87 کیلووات ساعت قابل استفاده (در مجموع 65 کیلووات ساعت / 90 کیلووات ساعت)

مدیریت حرارتی

فعال سیستم مدیریت باتری

برآورد محدوده

تا حدود 300 مایل (مقدماتی نیسان برآورد)

سطح 2 شارژ

تا 7.2 کیلو وات

سی شارژ نوع

CCS استاندارد تا 130 کیلو وات

خروجی

160 کیلو وات – 290 کیلو وات

گشتاور

221 lb-ft – 443 پوند فوت

فاصله دو محور

109.3 در.

به طور کلی از ظهر

182.9 در.

عرض کلی

74.8 در.

ارتفاع کلی

65.4 در. – 65.7 (بسته به نوع سقف و رک)

محموله حجم

16.5 cu ft (FWD)
14.6 (e-4ORCE)

چرخ اندازه

19-اینچ یا 20 اینچ

اندازه تایر

235/55R19 یا 255/45R20

در دسترس ویژگی های داخلی

سالن-مانند فضای ایجاد شده توسط تخت طبقه باز و باریک مشخصات گرانش صفر کرسی; بزرگ, مینیمالیستی, پانل ابزار یکپارچه لمسی خازنی سوئیچ; نوآورانه مرکز جعبه ذخیره سازی با برابر کردن سینی قابل تنظیم مرکز کنسول

در دسترس پیشرفته کمک راننده (ADAS) فن آوری

ProPILOT کمک 2.0 شامل دست کردن بزرگراه عملیات با راننده سیستم مانیتورینگ

موجود ایمنی فن آوری

نیسان سپر ایمنی® 360 با خودکار ترمز اضطراری با عابر پیاده, تشخیص نقطه کور و هشدار عقب عبور ترافیک هشدار لین خروج هشدار بالا پرتو کمک و عقب اتوماتیک ترمز

مدل تنظیمات

Ariya استاندارد و محدوده (FWD)
Ariya محدوده استاندارد e-4ORCE و محدوده e-4ORCE (AWD)

* توجه: تمام مشخصات به جولای سال 2020 و به موضوع homologation. مدل, نام, ویژگی ها و مشخصات فنی متفاوت باشد ممکن است در بازار. منوط به اعتبار سنجی نهایی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات و تعهد به تحرک پایدار, بازدید nissan-global.com. شما همچنین می توانید ما را دنبال کنید Facebook, Instagram, Twitter و LinkedIn و ببینید همه ما آخرین ویدئوها در یوتیوب.

# # #

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>