نیسان استقبال آفریقایی دانش آموزان به میانه تنسی برای رهبری و آموزش و پرورش اجلاس

  • نیسان به میزبان بیش از 60 آفریقایی دانش آموزان دبیرستانی در آمریکای شمالی ستاد در طول ماه تاریخ سیاه
  • همکاری با شش فصل از 100 سیاه و سفید مردان آمریکا, نیسان میزبان آن Next Gen اجلاس از فوریه 20-21
  • دانش آموزان به تور نیسان ستاد Smyrna خودرو کارخانه مونتاژ و نیسان ورزشگاه

NASHVILLE, Tenn. – در طول سال 2020 نسل بعدی نشست دانش آموزان دبیرستان از شش شهرستانها در سراسر کشور − آتلانتا و شیکاگو دالاس جکسون (از دست ندهید.), نشویل و واشنگتن خواهد شد دیدار با نیسان رهبران و شرکت در کارگاه های آموزشی برای آماده سازی خود را برای یک آینده موفق.

دانش آموزان انتخاب شده از طریق یک فرایند است که شامل یک توصیه از مدرسه خود را ارسال رزومه و مصاحبه با نمایندگان محلی خود فصل از 100 سیاه و سفید مردان آمریکا است. دانش آموزان با قوی ترین رزومه و مهارت های مصاحبه دعوت شده بودند به حضور 2020 نیسان Next Gen نشست اسپانسر شده از طرف نیسان.

“ما هیجان زده به استقبال یک گروه جدید از رهبران دانشجویی به ستاد ما می گوید:” رادنی فرانسیس مدیر تنوع و شمول است. “هر سال ما لذت بردن از تعامل با مردان جوان شناخته شده به عنوان بالا و بدو خدمت خود را در جامعه و به آنها یک نگاه اجمالی به عملکرد داخلی از کسب و کار ما. ما امیدواریم که که آنها را ترک الهام گرفته و مجهز به راهنمایی برای موفقیت در مدرسه و زندگی است.”

در طول تجربه خود را در Nashville, منطقه, دانش آموزان را در سفر به نیسان ورزشگاه خانه تنسی تیتان که در آن آنها خواهد شد دیدار با تیتان فارغ التحصیلان کوین Dyson, Blaine, اسقف و کریس سندرز.

“این یک تصادف است که ما در حال میزبانی نسل بعدی اجلاس در طول ماه تاریخ سیاه می گوید:” فرانسیس. “بخشی از نیسان در جشن از فرهنگ و میراث است که ارائه فرصت های شغلی برای نسل بعدی از جوانان است.”

احسان جان هاردی, مدیر اجرایی, 100, سیاه مردان جکسون, Inc., می گوید که این رویداد مقدار پیش بینی شده توسط جوانان در جامعه خود را.

“نیسان Next Gen اجلاس فراهم می کند یک منشور از فرصت های شغلی و تجربیات زندگی برای دانش آموزان در حضور و غیاب می گوید:” هاردی. “آن آشنایی اعتبار به شعار 100 Black Men of America, Inc. − چه آنها چیزی است که آنها خواهید بود.'”

بیش از هفت سال همکاری با 100 مرد سیاه و سفید آمریکا بیش از 350 دانش آموزان شرکت کننده در نیسان Next Gen اجلاس و یا مربوط به وقایع.

در مورد نیسان آمریکای شمالی
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط U. S آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.NissanUSA.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا NissanNews.com و infinitinews.com.

در مورد Nissan Motor Co., Ltd.
نیسان جهانی خط کامل تولید کننده خودرو است که به فروش می رساند بیش از 60 مدل در زیر نیسان بلاگ و Datsun مارک. در سال مالی 2018 شرکت به فروش می رسد 5.52 میلیون وسایل نقلیه در سطح جهانی تولید درآمد از 11.6 تریلیون ین. نیسان دفتر مرکزی جهانی یوکوهاما در ژاپن, مدیریت عملیات در شش منطقه: آسیا و اقیانوسیه; آفریقا و شرق میانه & هند; چین; اروپا; آمریکای لاتین و آمریکای شمالی است. نیسان با همکاری تولید کننده فرانسوی رنو از سال 1999 به دست آورد و 34 درصد سهام میتسوبیشی موتورز در سال 2016. رنو-نیسان-میتسوبیشی داد به فروش می رسد 10.76 میلیون وسایل نقلیه همراه در سال 2018.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات و تعهد به تحرک پایدار, بازدید nissan-global.com. شما همچنین می توانید ما را دنبال کنید Facebook, Instagram, Twitter و LinkedIn و ببینید همه ما آخرین ویدئوها در یوتیوب.

# # #

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im