• نیسان-راه اندازی نظرسنجی نشان می دهد 71 درصد از آمریکایی ها راحت تر سفر با خودرو مقابل هوا در تابستان امسال
  • 34 درصد بیشتر احتمال دارد به صرف پول در یک وسیله نقلیه تفریحی مانند یک camper یا قایق در این تابستان به عنوان مخالف به یک سفر یا در تعطیلات
  • 28 درصد با توجه به به دست آوردن یک وسیله نقلیه است که می تواند به دو مدتی در سه ماه آینده
  • نیسان Rogue, مورانو, ردیاب, Armada, مرزی, تیتان TITAN XD و NV ون همه امتیاز برای بکسل وظیفه

NASHVILLE – به عنوان جهان سازگار تابستان برنامه سفر بسیاری از آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به وسایل نقلیه تفریحی و قایق ها به عنوان راه های جدید برای دریافت, در حالی که حفظ فاصله امن. در واقع 71 درصد از آمریکایی ها راحت تر سفر با اتومبیل از هوا به گفته های اخیر اتوبوس نظرسنجی انجام شده توسط نیسان1. این درصد صعود به 85 درصد برای کسانی که به سن 65 سال و بالاتر.

نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان به نظرسنجی همچنین در حال حاضر بیشتر احتمال دارد به یک تعطیلات با یک وسیله نقلیه تفریحی و یک سوم در حال حاضر بیشتر احتمال دارد به صرف پول در یک RV و یا قایق.

“همانطور که ما ظهور به عنوان یک ملت از ماندن در خانه سفارشات روشن است که آمریکایی ها می خواهید به عقب بر گردیم در خارج از منزل گفت:” کریگ کربی RV انجمن صنایع جمهور. “ما در حال دیدن بیشتر و بیشتر مردم تبدیل به rv ها به عنوان یک راه برای ادامه به لذت بردن از تعطیلات تابستان خود را در حالی که همچنین پیوستن به اجتماعی فاصله که به احتمال زیاد خواهد شد در اطراف در بعضی از فرم برای آینده قابل پیش بینی.”

با افزایش علاقه در کمپینگ و قایقرانی در تابستان امسال 28 درصد از آمریکایی ها باید نیت را به خرید و یا اجاره یک وسیله نقلیه قادر به بکسل در سه ماه آینده. اما دو سوم از پاسخ دهندگان هیچ تجربه بکسل و تقریبا سه چهارم برخی از سطح نگرانی با بکسل.

“بکسل می تواند تهدید آمیز برای تایمر اول و حتی کسانی که با تجربه” گفت: Jared Haslam, معاون رئیس جمهور, محصول, برنامه ریزی, نیسان آمریکای شمالی است. “قبل از ضربه زدن به جاده مهم را به انجام مشق شب خود را و درک آنچه در وسیله نقلیه خود قادر است و فقط به عنوان مهم درک کنند که با وسیله نقلیه مناسب و کمی تمرین شما باید تمام ابزار لازم برای کشش یک تعطیلات رویایی بر روی چهار چرخ.”

به کمک نیسان را با هم زیر بکسل راهنمایی برای هر کسی که به دنبال به در جاده ها در این تابستان.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

در حالی که بکسل نیسان در دسترس تریلر نوسان کنترل کمک می کند تا در حفظ و تریلر در خط باید باد یا بد جاده ها نقش دارند و در دسترس یدک کش/مسافت در حالت سراشیبی کنترل سرعت کمک می کند تا رانندگان حفظ کنترل در شیب تند کاهش و inclines. هنگام آماده شدن برای یک بکسل ماجراجویی در دسترس تریلر نور بررسی سیستم اجازه می دهد تا یک فرد قلاب-عملیات – چک کردن سیگنال های نوبت چراغ ترمز و در حال اجرا/ترخیص کالا از گمرک چراغ از داخل کابین و یا با key fob.

“آیا آن را از اول تابستان بکسل ماجراجویی و یا شما یک تجربه, هوای آزاد, علاقه مندان, نیسان, کامل ترکیب دو قادر به کامیون ها و Suv ها نخست برای تابستان ماجراجویی” اضافه شده Haslam.

در زیر یک لیست از تمام نیسان یدک کش-قادر به کامیون ها و Suv ها با دو محدودیت شامل2.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

برای اطلاعات بیشتر در نیسان و کامیون ها و Suv ها, رسانه ها می توانند با مراجعه Nissannews.com و مصرف کنندگان می توانید پیدا کردن اطلاعات خرید در NissanUSA.com.

در مورد نیسان آمریکای شمالی
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

# # #

  1. این آنلاین اتوبوس نظرسنجی انجام شده در میان جمعیتی نماینده آمریکا نمونه ای از 1,004 بزرگسالان 18 سال سن و مسن تر است. تمام نمونه نظر سنجی و نظر سنجی ممکن است به منابع متعدد از خطا, از جمله, اما نه محدود به خطای نمونه گیری پوشش خطا, خطا در ارتباط با nonresponse خطا در ارتباط با سوال جمله بندی و گزینه های پاسخ و پس از بررسی وزن و تنظیمات.
  2. ظرفیت بکسل متفاوت پیکربندی. دیدن نیسان بکسل و راهنمای کتابچه راهنمای مالک است برای کسب اطلاعات بیشتر. همیشه امن محموله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im