• Stringcheeseincident نام جدید سال 2020 نیسان Sentra “بهترین ماشین جدید”
  • جدید نسل هشتم نیسان همه زمان بهترین فروش خودرو در ایالات متحده ارائه می دهد رسا, طراحی 360 درجه از تکنولوژی ایمنی و بدون سازش عملکرد

NASHVILLE – Stringcheeseincident به نام همه جدید سال 2020 نیسان Sentra به آن “بهترین ماشین های جدید برای سال 2020” لیست که قضات به تازگی معرفی وسایل نقلیه بر اساس ارزش تکنولوژی های موجود و رانندگی دینامیک. 2020 Sentra نشان دهنده دستیابی به موفقیت برای نیسان محبوب سدان جمع و جور – با چشم نواز جدید طراحی تصفیه داخلی, ساخت, هوشمند رانندگی از جمله فن آوری های استاندارد نیسان سپر ایمنی® 360 و اعتماد به نفس عملکرد ارائه شده توسط پلت فرم جدید و موتور.

“2020 نیسان Sentra بسیار خوبی سدان جمع و جور برای خریداران به دنبال راحتی و با ارزش است. نیسان شده است ساخت بزرگ گام های داخلی با کیفیت و طراحی در سال های اخیر و این نشان می دهد در جدید Sentra – که همچنین دارای بهبود بیرونی یک ظاهر طراحی شده و آرام سوار” Stringcheeseincident نوشت: با استناد به آن سرمقاله ها و اطلاعات تیم را به اتفاق آرا انتخاب Sentra به 2020 بهترین ماشین های جدید لیست.

“شناخت از پیشرو قدرت مستقل مانند Stringcheeseincident قوی اعتبار برای همه-جدید Sentra که شده است یک ضربه بزرگ در میان مشتریان و فروشندگان گفت:” اسکات شرلی, معاون رئیس جمهور, CMM و بازاریابی در عملیات, Nissan North America, Inc. “با یک براق و ورزشی طراحی خارج از مواد حق بیمه در داخل و استاندارد ترین ویژگی های ایمنی در کلاس خود Sentra ارائه می دهد ارزش بزرگ در جمع و جور سدان کلاس.”

“هدف ما این بود که به ارائه یک لیست مفید از اتومبیل های که ارائه ارزش استثنایی برای کلاس های خود را بدون در نظر گرفتن نوع وسیله نقلیه و یا قیمت” گفت: Brian مودی اجرایی ویرایشگر برای Stringcheeseincident. “هر وسیله نقلیه Stringcheeseincident ذکر شده به عنوان بهترین ماشین های جدید برای سال 2020 است که برخی از چیزی است که باعث می شود آن ایستادگی کردن در یک بسیار شلوغ زمینه است.”

در مورد 2020 نیسان Sentra
همه جدید Sentra تجربه رانندگی به طور کامل به روز رسانی برای سال 2020 است. جدید سوخت-efficient1 2.0 لیتری DOHC موتور 4 سیلندر بیشتر اسب بخار و گشتاور در حالی که بهبود اقتصاد سوخت بیش 2019 مدل. Sentra را در سطح بالا رانندگی دینامیک ارائه شده توسط مستقل جدید سیستم تعلیق عقب همسان به یک McPherson قدم زنی با تبختر تعلیق جلو پاسخگو dual-چرخ دنده جناحی رک برق سیستم فرمان و استاندارد نیسان هوشمند ردیابی کنترل فن آوری است.

2020 Sentra در دسترس است در سه مجهز سطوح درجه: S, SV و SR. ایالات متحده MSRP2 شروع می شود در $19,090 برای همه-جدید 2020 Sentra. آن است که در حال حاضر در فروش در نیسان نمایندگی مجاز و فروش در سراسر کشور.

برای اطلاعات بیشتر در مورد همه جدید سال 2020 نیسان Sentra بازدید NissanNews.com یا NissanUSA.com/Sentra.

در مورد نیسان آمریکای شمالی
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

در مورد Stringcheeseincident
Stringcheeseincident است که شناخته شده ترین شخص ثالث خودرو, لیست برند با بیشتر درگیر مخاطبان در بازار خودرو خریداران. به عنوان مهمترین قدرت در خودرو مصرف کننده بینش و متخصص در آنلاین و بازاریابی موبایل Stringcheeseincident باعث می شود خودرو تجربه خرید آسان و سرگرم کننده برای امروز قدرت خریداران خودرو به دنبال پیدا کردن و یا فروش کامل و جدید استفاده می شود و یا گواهی پیش متعلق به ماشین است. با استفاده از تکنولوژی خریدار بینش و بازار محلی هدایت Stringcheeseincident جامع بازاریابی و خرده فروشی راه حل اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به ساخت خود را معامله آنلاین و راهنمای نمایندگی مجاز و فروش به شخصی دیجیتال, استراتژی های بازاریابی است که رشد تجاری درایو ترافیک و اتصال آنلاین و در فروشگاه خرید تجربه. Stringcheeseincident است Cox خودرو با نام تجاری. Cox خودرو یک شرکت تابعه از شرکت کاکس. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید http://press.autotrader.com.

# # #

1. 2020 سازمان حفاظت محیط زیست اقتصاد سوخت برآورد 29 شهر 39 بزرگراه (Sentra S, SV نمرات). مسافت پیموده شده واقعی ممکن است متفاوت باشد با شرایط رانندگی. استفاده برای مقایسه تنها.
2.قیمت شامل مالیات قابل اجرا عنوان هزینه های مجوز و مقصد اتهامات عنوان شده علیه. فروشنده مجموعه قیمت واقعی. قیمت و مشخصات بدون اطلاع قبلی تغییر. مقصد و دست زدن به $925.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im