NASHVILLE – نیسان اعلام کرد 100.000 دلار کمک مالی به صلیب سرخ آمریکا در حمایت از جنوب گردباد و سیل صندوق به منظور کمک به مردم آسیب دیده از گردباد ویرانگر در میانه تنسی.

این صندوق استفاده خواهد شد برای کمک به صلیب سرخ آمریکا در فراهم کردن غذا و سرپناه و کمک های امدادی, عاطفی, پشتیبانی, بازیابی, برنامه ریزی و کمک به قربانیان بلایای طبیعی است.

“افکار ما هستند با کسانی که زندگی شده اند برای همیشه لطفا برای تغییر طوفان ویرانگر در منطقه” گفت: Parul Bajaj ارشد, مدیر نیسان انسان دوستی. “ما دیرینه رابطه با صلیب سرخ آمریکا از آنها ساخته شده است یک شریک برای ما به کار برای پاسخگویی به نیازهای فوری جامعه است که نیسان به نام خانه پس از سال 1983.”

در علاوه بر این به پولی اهدا 15 نیسان کارمند داوطلبان سرنشین دار تلفن در telethon سازمان صلیب سرخ آمریکا و alaska state اخبار کانال 2 به جمع آوری کمک مالی برای تلاش های امدادی. بیش از $417,000 جمع آوری شده از جمله نیسان اهدای.

اگر شما می خواهم برای پیوستن به ما در ساخت یک تفاوت بازدید redcross.org تماس با شماره) 1-800-صلیب سرخ یا متن REDCROSS به 90999 به 10 دلار کمک مالی.

در مورد نیسان آمریکای شمالی
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

# # #

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im