نیسان Pathfinder و ماکسیما به نام پدر و مادر مجله ‘2020 بهترین اتومبیل خانواده” لیست

NASHVILLE – 2020 نیسان Pathfinder و ماکسیما شده اند به نام به پدر و مادر , مجله, لیست بهترین اتومبیل خانواده برای سال 2020 است. برندگان مشخص می شوند تست تصادف رتبه بندی و همچنین ارزیابی از یک پدر و مادر-گواهی کودک ایمنی مسافر تکنسین به علاوه یک خودرو ، نتایج منعکس کننده اتومبیل که “امن برای خانواده ها و سرگرم کننده برای سوار شدن در.” Pathfinder همچنین نامگذاری شد به لیست 2019.

“نیسان مفتخر است به دو گل سرسبد خانواده وسایل نقلیه به رسمیت شناخته شده توسط پیشرو در منابع خانواده مانند پدر و مادر و جامعه خود را از بیش از 15 میلیون مادران و پدران” گفت: Jared Haslem, معاون رئیس جمهور, محصول, برنامه ریزی, نیسان آمریکای شمالی است.

هر دو کاشف و ماکسیما شامل نیسان نوآورانه درب عقب هشدار system1 به عنوان استاندارد همراه با طیف وسیعی از ایمنی و ویژگی های امنیتی مانند استاندارد اتوماتیک ترمز اضطراری. آنها در دسترس هستند در حال حاضر در نیسان نمایندگی مجاز و فروش در سراسر کشور.

در مورد 2020 نیسان پتفایندر
هفت مسافر 2020 Pathfinder ارائه می دهد طیف گسترده ای از خانواده پسند از ویژگی های. پدر و مادر به دنبال برای در امان ماندن قدردانی خواهد شد مجموعه ای از درایور موجود-کمک از جمله ویژگی های خودکار اضطراری ترمز عقب با عبور ترافیک هشدار نقطه کور و هشدار هوشمند و کروز کنترل است.

  • “چفت و سر خوردن” صندلی اجازه می دهد تا پدر و مادر به راحتی شیب و اسلاید سمت راست ردیف دوم – حتی با یک صندلی کودک ایمن بسته به ارائه آسان ورود به سومین row2.
  • پدر و مادر اغلب دست خود را کامل. مسیریاب فعال حرکت liftgate را می توان با یک ضربه ساده تحت سپر عقب.
  • موجود در سه منطقه, سرگرمی, سیستم اجازه می دهد تا هر کس تماشای و یا گوش دادن با هم و یا خود به خود – همه از طریق یک Bose® حق بیمه سیستم صوتی.

در مورد ماکسیما 2020
2020 ماکسیما ورزشی سدان می دهد پدر و مادر بیشتر سرگرم کننده به درایو عملکرد با 300 اسب بخار 3.5 لیتری V6 موتور و عملکرد گرا Xtronic انتقال است. داخل ماکسیما یک راننده گرا کابین و صندلی راحت برای پنج کارکنان.

در حالی که سرگرم کننده به درایو ماکسیما هنوز هم طراحی شده با در نظر گرفتن ایمنی. نیسان سپر ایمنی® 360, مجموعه ای از فن آوری های ایمنی فعال است و استاندارد در سراسر ماکسیما صف. سپر ایمنی 360 شامل خودکار ترمز اضطراری با عابر پیاده, تشخیص نقطه کور و هشدار عقب عبور ترافیک هشدار لین خروج هشدار بالا پرتو کمک و عقب اتوماتیک ترمز.

برای کسب اطلاعات بیشتر در 2020 نیسان Pathfinder و ماکسیما همراه با کامل نیسان 2020 صف لطفا NissanNews.com یا NissanUSA.com.

در مورد نیسان آمریکای شمالی
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

در مورد پدر و مادر
پدر و مادر مجله کمک می کند تا مادران مشغول جمع آوری سالم و شاد کودکان است. این 90+ سال, نام تجاری ارائه می دهد قابل اعتماد محتوا با یک صدای آشنا توانمندسازی امروز پدر و مادر را به بهترین تصمیم گیری برای خانواده خود را در حالی که اتصال با خوانندگان در سطح احساسی و تجلیل از لحظات بزرگ و کوچک است. پدر و مادر می رسد بیش از 12 میلیون خوانندگان ماهانه از طریق برنده جایزه مجله و گسترش به میلیون ها نفر از کاربران از طریق دیجیتال و سیستم عامل های اجتماعی. پدر و مادر مجله گل سرسبد از پدر و مادر شبکه که شامل FamilyFun و پدر و مادر و لاتین و همچنین Parents.com و Parenting.com. پدر و مادر مجله منتشر شده است 12 بار در سال توسط مردیت شرکت با نرخ پایه 2.2 میلیون.

# # #

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید