NASHVILLE – موسسه بیمه برای ایمنی بزرگراه (IIHS) اعلام کرده است سالانه خود ایمنی بالا انتخاب کنید و Top Safety Pick+ رتبه بندی برای سال 2020 با نیسان ماکسیما و آلتیما مصرف معمول خود لکه های بالای Midsize Sedan دسته. هر دو خودرو شامل در دسترس نیسان سپر ایمنی® 360, مجموعه ای از شش advanced driver-کمک به سیستم.

ماکسیما که به دست آورده 2020 Top Safety Pick+ تعیین شده است در لیست برای پنج سال متوالی به عنوان ایمنی بالا انتخاب کنید و یا ایمنی بالا انتخاب کنید+. آلتیما شده است ایمنی بالا انتخاب کنید و یا Top Safety Pick + هر سال از سال 2013. هر دو نیسان مدل اعطا شده است IIHS جایزه که مجهز به اختیاری جلو تصادف پیشگیری و خاص چراغهای جلو. جوایز شناسایی بهترین خودرو انتخاب برای ایمنی در 13 اندازه خودرو دسته ها در طول یک سال داده شده. فقط 64 مدل بالا داده شد ایمنی نامگذاری سال 2020 است. در پاییز گذشته ماکسیما و آلتیما نیز دارای امتیاز بالا نوازندگان در IIHS عابر پیاده تصادف پیشگیری از تست.

“کمک به محافظت از مشتریان خود در حالی که آنها در جاده ها است که تمرکز اصلی برای همه, Nissan گفت:” راب وارن مدیر فروش و بازاریابی, Nissan North America, Inc. “نیسان سپر ایمنی 360 است که بخش عمده ای از آن چشم انداز و ما مفتخر به دیدن وسایل نقلیه ما به رسمیت شناخته شده توسط IIHS در برابر آزمایش های دقیق قرار میگیرند.”

نیسان سپر ایمنی 360 شامل خودکار ترمز اضطراری با عابر پیاده, تشخیص نقطه کور و هشدار عقب عبور ترافیک هشدار لین خروج هشدار بالا پرتو کمک و عقب اتوماتیک ترمز. در علاوه بر این به سپر ایمنی 360, ماکسیما و آلتیما همچنین پیشنهاد موجود هوشمند کروز کنترل (ICC) و ترافیک نشانه به رسمیت شناختن (TSR). نیسان خلاقانه هوشمند راننده هوشیاری (I-DA) فن آوری استاندارد در تمام سطوح درجه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در 2020 نیسان ماکسیما و آلتیما همراه با کامل صف Nissan لطفا NissanNews.com.

در مورد نیسان آمریکای شمالی

در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

در مورد IIHS

موسسه بیمه برای ایمنی بزرگراه (IIHS) مستقل و غیر انتفاعی و علمی و آموزشی سازمان اختصاص داده شده به کاهش ضرر و زیان – مرگ و میر و صدمات و خسارت اموال – از موتور خودرو سقوط کرد.

# # #

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de