یوکوهاما ژاپن – آن همه شروع می شود با یک خط. این پیام از نیسان جهانی تیم طراحی آن را به عنوان به نظر می رسد برای اتصال یک جامعه در سراسر جهان از هنرمندان از طریق جدید #DrawDrawDraw پروژه اجتماعی است.

نیسان ارائه شده است 23 تازگی ایجاد شده, دانلود صفحات رنگ آمیزی های محبوب نیسان اتومبیل های کلاسیک فعلی, مدل, مربوط به اینده, مفاهیم و حتی برخی از “فرقه کلاسیک” مدل مانند نیسان فیگارو و ChoiMobi. نیسان طراحان از سراسر جهان ایجاد صفحات بیش از گذشته چند هفته در یک زمان که در طی آن بسیاری از مردم شده اند ماندن در منزل به دلیل جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

“به قرعه کشی, قرعه کشی, قرعه کشی, در جهان ما یکی از بهترین راه برای بستن فاصله بین فوق العاده انگیزه های خلاق در سر خود را و آن را یک واقعیت – به خصوص که ما با این همه گیر جهانی هم گفت:” Alfonso Albaisa نیسان معاون ارشد رئیس جمهور برای طراحی جهانی است. “تیم ما از طراحان در سراسر جهان در حال استفاده از این زمان برای نفس کشیدن برای دستیابی به رویای خلاقانه. من می دانم که برخی از بهترین کار خود را خواهد آمد از چالش هایی که ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر. بنابراین ما فکر کردم چرا به هر کس یک فرصت برای ابراز خلاقانه و به اشتراک گذاری آن با کسانی که آن را درک?'”

Albaisa راه اندازی این تلاش با تصویری از خود را در خانه و با ورودی از دو پسر جوان نشان دادن آنچه که او در حال حاضر در حال طراحی و چرا. طراحان از تیم خود خواهد شد و پست های اضافی و فیلم ها در هفته های آینده به بحث در مورد خود design inspirations, آنچه, آنها, نقشه کشی, چگونه آنها را تبدیل به ماشین طراحان و راهنمایی برای کسانی که به دنبال شکستن را به کسب و کار.

“الهام بخش ما برای این پروژه از نیسان طراح Giovanny Arroba این ذهن خلاق پشت به تازگی پرده برداری Ariya ماشین مفهوم” گفت: Albaisa. “جیو خواسته شده بود برای مشاوره در تبدیل شدن به یک طراح خودرو. او گفت: به سادگی و زیبایی, ‘قرعه کشی مانند دیوانه. قرعه کشی, قرعه کشی, قرعه کشی.'”

نیسان است که به درخواست افراد برای تگ نقشه های خود را از پیاده رو و هنر به دستمال سفره طرح به دانلود کتاب رنگ آمیزی تصاویر با #drawdrawdraw.

“ما به دنبال به جلو به جشن و شور و خلاقیت” گفت: Albaisa. “آیا نمی شود شگفت زده اگر شما یک نیسان طراح نظر خود را در نقاشی و آثار هنری است.”

دانلود و چاپ فایلهای Pdf

# # #

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im