یوکوهاما ژاپن – نیسان e.سد راننده الیور بسوزم در زمان خود سری دوم برنده در دور نهایی ABB فرمول E نژاد در صفحه اصلی چالش تامین امنیت او سوم در مسابقات قهرمانی رانندگان و کمک به نیسان e.سد دوم در این تیم ها در مسابقات قهرمانی.

رولند غالب چراغ-به-پرچم پیروزی از موقعیت قطب گرد هشت مسابقه رقابت در سبک همراه با سباستین Buemi را در مکان پنجم ششم در شروع شبکه. موفقیت در مسابقه نهایی منعکس تیم را تقویت سرعت و اعتماد به نفس از طریق نیمه دوم مسابقه مجازی سری.

با هر دو درایور جدید برای آنلاین سیم کارت, مسابقات رقابت های رولند و Buemi استفاده دور باز به حل و فصل و تنظیم خود را به سیم کارت جدید مسابقه تنظیم یو پی اس در صفحه اصلی. به عنوان فصل پیشرفت خود را تجربه و سرعت توسعه یافته و منجر به رولند در نظر گرفتن این تیم اولین پیروزی در پنج مسابقه در برلین.

رولند در ادامه به یک تریبون در مسابقه شش در نیویورک و P4 در مسابقه هفت دوباره در نیویورک است. این اواخر فصل موج از رولند حمایت دو ده پس از اتمام از Buemi در زمان بسوزم تا سوم در مسابقات قهرمانی رانندگان و تیم دوم – نتایج بزرگ در چه بوده است بسیار رقابتی و عمل بسته بندی شده مسابقه مجازی سری.

با ABB فرمول E مسابقات در حال حاضر در مکث با توجه به Covid-19 همه گیر در این مسابقه در صفحه اصلی چالش تصور می شد به نگه داشتن طرفداران را سرگرم و دیدم تمام 24 رانندگان و 12 تیم به رقابت مجازی در فرمول E آهنگ. مسابقه برای یک علت خوب بالا بردن بودجه برای یونیسف جهانی coronavirus درخواست تجدید نظر است که کمک می کند تا نگه داشتن کودکان سالم و یادگیری در مواجهه با این بیماری همه گیر.

این ABB فرمول E نژاد در صفحه اصلی چالش است تقسیم به دو شبکه و دو نژاد; راننده شبکه ساخته شده از فرمول E روروک مخصوص بچه ها و چالش های شبکه از سطح بالا سیم روروک مخصوص بچه ها.

نیسان e.سدهای سابقه یک تعداد انگشت شماری از انتخاب سیم روروک مخصوص بچه ها در سراسر چالش شبکه نژادها با روروک مخصوص بچه ها حرفه ای سیم در دست به مربی این تیم مسابقه رانندگان در پیچیدگیهای آنلاین سیم کارت مسابقه.

مسابقه آنلاین سری نشان دهنده فرمول E در اوج از دنیای واقعی انتشار صفر مسابقه را به عنوان ارتفاع صفر انتشار رقابت در دنیای مجازی است. در این راستا با نیسان هدف از صفر تولید گازهای گلخانه ای و مرگ و میر صفر مهمی ستون نیسان هوشمند تحرک با نام تجاری چشم انداز برای تغییر چگونه ماشین ها رانده شده و متصل به جامعه است.

این ABB فرمول E مسابقات قهرمانی امیدوار به ادامه مسابقه در ماه های آینده به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار.

رانندگان نقل قول

الیور بسوزم
“یکی دیگر از مسابقه بسیار خوب امروز. من خوش شانس بود که در آغاز بود که من قادر به گرفتن یک شکاف به ماشین و سپس آن را همه چیز در مورد سازگار بودن در زمان دامان. یک روز بزرگ اما من کمی غم انگیز است که آن را بیش از همه آن را به عنوان سرگرم کننده است و برای حمایت از یونیسف Covid-19 مبارزات انتخاباتی. امیدوارم برخی از زمان به زودی به ما می توانید در مسیر بازگشت و من واقعا به دنبال به جلو به آن. آن را بزرگ خواهد بود برای انجام این فرم. با تشکر از شما همه برای حمایت خود را و من امیدوارم که همه شما را به زودی.”

SEBASTIEN BUEMI
“من به پایان رسید P5 امروز پس از آن بهترین نتیجه را برای این مجموعه در آخرین مسابقه. من کاملا خوشحال هستم که با. کار خوب از Oli به پیروزی دوباره و یک تیم خوب تلاش به طور کلی. آن سخت بوده است, من تا به حال برای شروع از ابتدا در سیم کارت مسابقه و تعداد زیادی یاد بگیرند. اما در پایان من بهتر و بهتر و من واجد شرایط بهتری در این دو مسابقه است. به طور کلی من واقعا خوشحال هستم و با تجربه و در حال حاضر من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به مسابقه واقعی امیدوارم به زودی. من امیدوارم که هر کس لذت می برد sim racing action.”

تماس با ما

آنا Teslik
جهانی موتورسواری مدیر ارتباطات
تلفن: +33 7 7614 7286
ATeslik@nissan-europe.com

دن Anslow
جهانی موتورسواری افسر مطبوعات
تلفن: +44 7787 152 543
media@nismosupport.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im