مکزیک-شهرستان – نیسان e.سد تیم راننده سباستین Buemi مبارزه سخت برگزار شد و عصبی خود را به یک سوم در یک شدت مبارزه Mexico City E-جایزه بزرگ.

دور از این مسابقات برگزار شده در طراحی دوباره و سریع تر Autodromo Hermanos رودریگز مدار دیدم تماس های متعدد در این زمینه در طول مسابقه اما Buemi در ماشین #23 مورد استفاده خود را در حالت حمله عاقلانه و اجتناب از حوادث در اطراف او.

پشتیبان گیری از تیم اول تریبون از 2019/2020 کمپین الیور رولند در ماشین #22 به ثمر رساند با ارزش شش قهرمانی نقاط عبور از خط پایان در هفتمین موقعیت از 12th بر روی شبکه. این تیم در زمان مجموع 21 قهرمانی نقاط دور از شهر مکزیک.

در برمیگیرند عمل مسابقه در اطراف مدار بود دریایی از رنگ و صدا و شور و هیجان به عنوان مکزیکی موتورسواری طرفداران معلوم در خود هزاران نفر برای پر کردن grandstands و E-ایجاد کرد که در آن نیسان دوباره درگیر آنها با برجسته و پر جنب و جوش و فعال سازی در اطراف نیسان هوشمند تحرک.

نیسان است که با استفاده از تمام برقی خیابان-مسابقه قهرمانی برای نشان دادن عملکرد طرف نیسان هوشمند تحرک با نام تجاری چشم انداز برای تغییر چگونه ماشین ها رانده شده و یکپارچه به جامعه است.

Buemi امن سوم سوپر قطب مقدماتی جلسه از فصل شروع از جایگاه چهارم در شبکه و زد به عنوان بالا به عنوان P2 قبل از گرفتن پرچم شطرنجی در جایگاه سوم قرار دادن در یک نمایش هیجان انگیز به عنوان او تکه با رقبا در اطراف او.

“به رانندگان ما پایان خوبی در بالا 10 در اینجا در شهر مکزیک است که یک احساس بزرگ برای کل تیم و غنی سزاوار پس از جامد به سرعت و بی پایان تعهد آنها در اینجا نشان داده شده گفت:” نیسان جهانی موتورسواری مدیر مایکل Carcamo.

“Seb را سخت مبارزه تریبون احساس می کند مانند payback برای فرصت های ما از دست رفته در این مسابقه در فصل گذشته و اسپری شامپاین در شهر مکزیک در مقابل این فوق العاده است که طرفداران یک لحظه ما گنج است.”

این تیم در سفر به مراکش, در پایان ماه برای دور پنج و یک راننده تست جلسه بعد روز مسابقه. نیسان e.سدها ذخیره و تست راننده Mitsunori Takaboshi (JPN) و شبیه ساز راننده جن Mardenborough (GBR) را در جلسه آزمون.

“رانندگان انجام یک کار بزرگ در مکزیک, امروز, سرمایه گذاری در ماشین را با سرعت و ثبات را به پایان برساند بالاتر از خود شبکه موقعیت اجتناب از مسابقه حوادث و آوردن خانه قوی مسافت از نقاط قهرمانی. من افتخار می کنم تیم ما امروز نگاه کنیم و دور بعدی در مراکش با تجدید انرژی” گفت: نیسان e.سد تیم اصلی Olivier Driot.

راننده نقل قول

Sebastien Buemi

“در نهایت یک مسابقه خوب برای ما و یک نتیجه بزرگ برای این تیم است. من در تلاش برای لذت بردن از آن را به عنوان آنجا که ممکن است پس از آنچه در اینجا اتفاق افتاده در سال گذشته اما مطمئنا واقعا خاص به پرچ تریبون در اینجا. امیدوارم این شروع یک اجرا از نتایج خوب برای ما و ما با نگاه به آینده به مراکش.”

الیور بسوزم

“بد نیست یک مسابقه آن را فقط سخت زمانی که شما شروع به در وسط به یک ریتم و اطراف افراد پاک. ما به ثمر رساند امتیاز با ارزش برای تیم و Seb سکو بزرگ است. من از مقدماتی گروه یک و به Q2 دفعه بعد که به من بیشتر شانس صعود به سمت جلو تا من خوشحال منطقی. از چهار مسابقه بالقوه وجود دارد به خوبی اجرا ما هنوز هم بدست نمی وجود دارد اما من اعتماد به نفس آن را به می آیند خوب است.”

تماس با ما

آنا Teslik
جهانی موتورسواری مدیر ارتباطات
تلفن: +33 7 7614 7286
ATeslik@nissan-europe.com

دن Anslow
جهانی موتورسواری افسر مطبوعات
تلفن: +44 7787 152 543
media@nismosupport.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de