نیسان e.سد نمرات اولین پیروزی در فرمول E esports سری

یوکوهاما ژاپن – نیسان e.سد راننده الیور بسوزم در زمان این تیم قبل از پیروزی امروز در دور پنجم ABB فرمول E نژاد در صفحه اصلی چالش در آنچه شرح داده شده به عنوان بهترین مسابقه در esports سری تا کنون.

رولند نشان داد قوی با سرعت از ابتدا مقدماتی در P3 در برلین مدار با داشتن فقط یک روز تمرین همراه با بقیه شبکه در تازه ایجاد شده مجازی Tempelhof آهنگ.

رولند رو دور پاک در آغاز کلیدی به سیم کارت, مسابقه, موفقیت و بلافاصله حل و فصل را به یک نبرد هیجان انگیز با گروه سرب از سه درایور. در دامان 7 از موقعیت سوم رولند ساخته شده یک اینچ-مناسب حرکت به یک پیچ تند و خم برای رسیدن به دو اتومبیل در یک بار و ادعا می کنند منجر شود. او می گوید که منجر به پایان دفع فشار ثابت از پشت.

شیک پیشی و تیم اول مجازی برنده ادای احترام به “نیسان روز” جشن هر سال در مارس 23. در تاریخ 5/23 تلفظ رفتن (5), Ni (2) سن (3). Sebastien Buemi واجد شرایط در P11 و عبور از خط پایان در 12th موقعیت.

جدید آنلاین مسابقه سری نشان دهنده فرمول E در اوج از دنیای واقعی انتشار صفر مسابقه را به عنوان ارتفاع صفر انتشار رقابت در دنیای مجازی است. در این راستا با نیسان هدف از صفر تولید گازهای گلخانه ای و مرگ و میر صفر مهمی ستون نیسان هوشمند تحرک با نام تجاری چشم انداز برای تغییر چگونه ماشین ها رانده شده و متصل به جامعه است.

این ABB فرمول E نژاد در صفحه اصلی چالش را افزایش می دهد بودجه برای یونیسف جهانی coronavirus درخواست کمک به ایمن نگه داشتن کودکان سالم و یادگیری در مواجهه با این بیماری همه گیر.

راننده نقل قول

الیور بسوزم

“بالاخره من را وادار به پوشیدن برنده کلاه! من شده است با قرار دادن بسیار زیادی از تلاش به سیم مسابقه تمرین به تازگی پس از آن به یک نتیجه خوب امروز. من نا امید شده بود پس از آخرین مسابقه در هنگ کنگ و امروز وجود دارد, فشار بزرگ از راننده پشت, اما آن را یک مسابقه خوب. من واقعا لذت می برد آن را به عنوان عصب wracking به عنوان آن بود – و همه برای یک علت خوب بیش از حد.”

SEBASTIEN BUEMI

“من به پایان رسید و 12 و واجد شرایط 11th, و این است که من بهترین مقدماتی تا کنون. بنابراین من بهتر هر زمان و من به دنبال به جلو به هفته آینده که من فکر می کنم من می تواند در اواسط بسته روروک مخصوص بچه ها و یا حتی بهتر است.”

مسابقه بعدی

تاریخ: پنج شنبه, مارس. 30
آهنگ: اعلام خواهد شد
گرفتن آنلاین اکشن مسابقه: 3:30 p. m. – 5:15 p. m. (انگلیسی زمان استاندارد)

که در آن به تماشای

Facebook: http://facebook.com/nismo
وب سایت: http://fiaformulae.com
Instagram: https://instagram.com/fiaformulae
توییتر: https://twitter.com/fiaformulae
یوتیوب: https://www.youtube.com/FIAFormulaE
کشش: https://www.twitch.tv/fiaformulae

تماس با ما

آنا Teslik
جهانی موتورسواری مدیر ارتباطات
تلفن: +33 7 7614 7286
ATeslik@nissan-europe.com

دن Anslow
جهانی موتورسواری افسر مطبوعات
تلفن: +44 7787 152 543
media@nismosupport.com

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Nissan Motor Co., Ltd. s, محصولات, خدمات و تعهد ما را به تحرک پایدار, بازدید Nissan-Global.com. Follow us on Facebook, Instagram, Twitter و LinkedInو ما مشاهده آخرین فیلم ها در یوتیوب.

دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نیسان موتورسواری در NISMO.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de