• Jérémie Papin نام معاون رئیس نیسان آمریکای شمالی
  • مایک Colleran نام معاون ارشد بازاریابی و فروش, نیسان, ایالات متحده آمریکا

NASHVILLE, Tenn. – نیسان است که ایجاد تغییرات در تیم مدیریت برای شمال امریکا به عنوان آن را همچنان به اجرای آمریکای شمالی تحول طرح با همکاری نزدیک با همکاران فروشنده به بهبود کیفیت فروش و سودآوری در حالی که بازسازی سبد محصولات خود را به میان تازه ترین در صنعت.

خوزه لوئیس وللس رئیس جمهور و رئیس نیسان آمریکای شمالی و معاون اجرایی رئیس جمهور, Nissan Motor Co., Ltd. استعفا داد و به ترک این شرکت را برای خانواده و دلایل شخصی موثر ژوئن 15 به منظور تسهیل در انتقال.

Jérémie Papin خواهد شد و سپس نظارت بر منطقه به عنوان معاون رئیس نیسان آمریکای شمالی گزارش به مسیحی Vandenhende معاون رئیس عملکرد افسر و فرمانده کیفیت افسر Nissan Motor Co. Papin که در حال حاضر به عنوان معاون ارشد اجرایی و امور مالی گرفته شده یک نقش مرکزی در نیسان تحول طرح تضمین شرکت در مسیر رسیدن به آن اهداف مالی. Papin پیوست نیسان آمریکای شمالی در سال 2018 از نقش خود به عنوان امور مالی جهانی مدیر رنو-نیسان-میتسوبیشی داد و معاون رئیس جمهور شرکت استراتژی و توسعه کسب و کار Groupe Renault. Vandenhende ادامه خواهد داد و پشتیبانی قوی با رهبری تیم کاری در این منطقه به مدت دو هفته در هر ماه.

مایک Colleran, نیسان, شرکت معاون رئیس جمهور منصوب شده است معاون ارشد بازاریابی و فروش نیسان در آمریکا موثر ژوئن 1. Colleran در حال حاضر جهانی رئیس بلاگ موتور شرکت خواهد مدلهای گزارش به Papin و Vandenhende به عنوان یک افسر شرکت. Colleran می پیوندد نیسان آمریکای شمالی چرخش تیم آوردن ثروت از بازار ایالات متحده و تخصص در این زمان بحرانی قبلا خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور از بلاگ آمریکا و در چند نیسان آمریکای شمالی فروش نقش. Colleran جانباز از ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی. او جایگزین Airton Cousseau که نام معاون نیسان آمریکای لاتین است.

“در طول سال گذشته نیسان, شمال امریکا کار کرده است تحت رهبری خوزه والس برای بهبود نیسان محصول با نام تجاری و خرید و فروش برق برای ساخت یک, کیفیت, کسب و کار پایدار برای مشتریان و فروشندگان و کارکنان گفت: Nissan Motor Co. افسر ارشد عامل و عضو هیئت مدیره Ashwani Gupta. “ما از جثه خود را شامل رهبری در آمریکای شمالی نقش و کمک های حیاتی به عنوان رئیس آمریکای لاتین و رئیس جمهور از نیسان Mexicana.”

در مورد نیسان آمریکای شمالی
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

# # #

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de