Nis طرح: پل مهندسین با شرکت و به آنها نور افکن

اگر NI شرکت که قبلا شناخته شده به عنوان اسناد ملی آن راه مهندسین را گرفتن در کانون توجه و تمجید درست مثل توس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399

اگر NI شرکت که قبلا شناخته شده به عنوان اسناد ملی آن راه مهندسین را گرفتن در کانون توجه و تمجید درست مثل توسعه دهندگان نرم افزار را در شرکت.

NI راه اندازی کرده است یک تغییر علامت تجاری تلاش صرف $365 میلیون دستیابی به نرم افزار تجزیه و تحلیل شرکت OptimalPlus و rearchitected کسب و کار خود را به درایو رشد درآمد.

ni-hardware-software.jpg
NI

نتیجه این است که NI, شناخته شده به مهندسین خود را برای تست و اندازه گیری و ابزار اما گسترده تر شرکت است که ارائه یک پشته است که ورق را رو کردن سخت افزار و نرم افزار نوآوری با تجزیه و تحلیل ترافیک. NI پشته است که در حال حاضر مورد استفاده توسط شرکت های مانند دستگاه های آنالوگ به رول از 5G قطعات و همچنین خودکار رانندگی و سیستم های هوا و فضا سیستم های.

"ما به توسعه و ایجاد یک استراتژی رشد برای تبدیل این شرکت در طول چند سال گذشته گفت: NI مدیر عامل اریک Starkloff. "ساده ترین راه برای فکر می کنم از آن می گذرد از فقط خدمت مهندسین به خدمت مهندسین و شرکت."

Starkloff اشاره کرد که nis پایه مشتری که شامل موشک شرکت Ad Astra, Medtronic, مایکروسافت, اینتل, و آبی مبدا به نام چند است در مواجهه با چالش های مهندسی انجام بیشتر با کمتر و سریع تر است. یکی دیگر از چالش های مهندسی و تحقیق و توسعه بوده است گود در بسیاری از صنایع. به Starkloff مهندسان قهرمانان گمنام است که نیاز به توجه.

"هنگامی که مردم در توصیف این بازار و این مجموعه ای از کاربران بیشتر از آنها استفاده از کلیشه ها هستند که درست نیست. آنها فکر می کنم از این شک و تردید unemotional مهندسی کلیشه و که در واقع این مورد گفت:" Starkloff. "کار در این جامعه این افراد خلاق و آنها به دنبال ایجاد راه حل های خلاقانه به چالش های فنی و اجتماعی و چالش های است که باید راه حل های فنی."

داستان

یکی از چیزهایی که ایستاده در nis درآمدی کنفرانس بود Starkloff بحث در مورد درست بودن این شرکت 100 سال طرح. هنگامی که شما در نظر بگیرید که اکثر شرکت ها فکر می کنم در شرایط سالانه و سه ماهه برنامه 100 سال برای تلفن های موبایل مانند یک مدت زمان طولانی برای یک شرکت کمی بیش از 40 سال.

NI فکر می کند از آن 10 سال و 100 سال برنامه ریزی در شرایط از آنچه در آن می خواهد برای حفظ از نظر فرهنگ و ارزش به جامعه و اهداف بلند مدت. یکی از ایده های کلیدی است که NI ادامه خواهد داد به صرف R&D. در سه ماهه اول, NI صرف 23.1 درصد از درآمد در R&D 20.1 درصد در سال 2019 و 19.2 درصد در سال 2018 با توجه به نظارتی براده. درآمد سالانه برای NI در محدوده $1.29 میلیارد دلار و 1.36 میلیارد دلار در طول سه سال گذشته. وال استریت تحلیلگران طرح 2020 درآمد حاصل از $1.27 میلیارد دلار با توجه به COVID-19 همه گیر و تاثیر اقتصادی در nis مشتریان.

کارلا Sublett مدیر ارشد بازاریابی افسر NI پیوست این شرکت در ماه فوریه 2019 به نوسازی برند. "این شرکت آغاز شده به عنوان یک انبار خانه برای تست و اندازه گیری مهندسین. برخی از مراجعه کنندگان به ما به عنوان بلوک های لگو برای مهندسین" توضیح Sublett. "در طول زمان ما شروع به دوخت هم سیستم بقیه جهان با استفاده از طراحی محصولات است."

او گفت: nis نام تجاری جدید تعریف نشان دهنده nis تکامل از اجزای سیستم کامل سیستم. NI نرم افزار نیز جلو و مرکز و پوشش با کارایی بالا درایور نرم افزار برای استفاده بر روی هر سخت افزار با هر گونه توسعه زبان.

NI در طول زمان نیز تکامل یافته به بیشتر از یک شرکت نرم افزاری و کسب OptimalPlus به ارمغان می آورد آن را بیشتر به سرمایه گذاری تجزیه و تحلیل آرنا. به استثنای OptimalPlus, NI بیش از 100,000 فعال کاربران نرم افزار و یک اکوسیستم است که شامل بیش از 1000 شرکت. Nis بهترین و شناخته شده ترین نرم افزار LabView است که در اطراف برای بیش از 30 سال است.

ni-software-platform.png

OptimalPlus فراهم می کند تجزیه و تحلیل نرم افزار به صورت نیمه هادی خودرو و صنایع الکترونیک. این طرح به ترکیب nis خودرو و تولید قطعات الکترونیک آزمون ارائه شده با OptimalPlus' شرکت تجزیه و تحلیل ترافیک برای افزایش تعداد آدرس دهی بازار و هدف مهندسین و همچنین عملیات و زنجیره تامین مدیران.

"OptimalPlus دارای مجموعه ای از قابلیت ها و تخصص ها و خدمات را قادر می سازد که این نوع از سرمایه گذاری در سطح فروش به آن قسمت از برخی از همان حساب که ما یک موقعیت با آزمون سیستم ها و آزمایشگاه ها و تولید" گفت: Starkloff.

با OptimalPlus, NI نیز به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بیشتر های استراتژیک با شرکت به دنبال ساخت اینترنت از چیزهایی که استقرار و گسترده تر انتقال دیجیتال. Starkloff گفت که NI است به احتمال زیاد برای کار بیشتر با سیستم های integrators که به طور فزاینده دیدن مهندسی یکپارچه با انتقال دیجیتال.

مهندسی کامپیوتر و علوم نرم افزار, نرم افزار داده های علوم همگرا

NI حرکت به جشن و الهام بخش یک نسل از مهندسان کسب و کار خوب است و همچنین نشان دهنده این واقعیت همگرایی. نقش در کسب و کار و فناوری همگرا در یک کلیپ سریع.

"در یک معنا مهندسین هستند اما در سخت افزار ، NI می خواهد برای پر کردن شکاف بین این دو در یک رویکرد یکپارچه که در آن دیدار سخت افزار نرم افزار و اطلاعات گفت:" پاتریک مورهد اصلی از شمال افریقا بینش و استراتژی.

Sublett اشاره کرد که زمینه مهندسی است که مدرن و یکپارچه با فن آوری های مانند محاسبات ابری و یادگیری ماشین. "همانطور که ما مدرن نام تجاری و شرکت ما با هدف نوسازی کل دسته," او گفت:. "برای چیزهایی مانند ابر و یادگیری ماشین مهندسی شده است دیر به بازی."

Starkloff گفت: مهندسی در حال تبدیل شدن بیشتر نرم افزار تعریف شده و یکپارچه اما متفاوت از رشته های دیگر به دلیل وجود یک "سیستم تفکر" و درک درستی از دنیای واقعی سخت افزار.

4 essential استخدام کیت برای جذب مهندسین و متخصصان IT | استخدام کیت: Autonomous Systems Engineer

"بسیاری از آنها علوم کامپیوتر پس زمینه. اغلب آنها یک پس زمینه مهندسی است که یک دوز سنگین از علوم کامپیوتر, اما آنها به درک تمام راه را از دنیای واقعی IO ورودی و خروجی واقعی سیگنال از طریق طراحی سخت افزار از طریق نرم افزار طراحی و اغلب به مکانیک گفت:" Starkloff.

تکامل فنی و مهندسی در سراسر رشته در حال تغییر است راه NI استخدام استعداد. Starkloff گفت که nis محوری به نرم افزار و تجزیه و تحلیل آن را به ارمغان می آورد نزدیک تر به مشتریان و پایان برنامه. "ما شده است استخدام بسیاری با مردم که در واقع تخصص در خودروهای, در برق در 5G و نیمه هادی است. که یک تغییر در جذب ما به طوری که ما باید بیشتر از آن در بازار تخصص," او گفت:. "یکی دیگر فقط بیشتر و بیشتر مدرن توسعه نرم افزار قابلیت."

این نام تجاری جدید تعریف

برای Sublett بزرگ بخشی از نام تجاری جدید تعریف برای NI حول محور داستان سرایی و مصرف بیشتر مصرف کننده به روش مهندسی.

"ما در حال گرفتن کمتر بازاریابی B2B رویکرد به این و بیشتر مصرف کننده رویکرد" او گفت:. "ما قصد داریم به داستان شخصی و حرفه ای پس از مهندسین می تواند توضیح دهد که آنچه انجام می دهند و کمک به بستگان را در درک آنچه آنها در حال انجام است."

وجود خواهد داشت به تعامل معیارهای سنتی و بازاریابی و تبلیغ tech kpi ها اما Sublett گفت: بخشی از NI rebranding ماموریت برای جشن مهندسین. "مهندسین باید راک استار, وضعیت," او گفت:. "و ما نیاز به بالا بردن نقش مهندسین و چه مشکلات آنها حل شده است."

در پایان اولیه KPI برای nis باورنکردنی خواهد بود رشد درآمد. "ما پیش بینی نمی رشد قابل توجهی از این در شش ماه اول اما انتظار می رود به آن را ببینید در 2021," او گفت:.

انتقال دیجیتالtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن