نینتندو فقط راه اندازی یک جدید سوئیچ رایگان بازی - CNET

پرش طناب چالش این است که یک راه ساده برای فعال ماندن در خانه نینتندو می گوید. نینتندو هر چند نقاط جهان به آرا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399
attach1592280370

پرش طناب چالش این است که یک راه ساده برای فعال ماندن در خانه نینتندو می گوید.

نینتندو

هر چند نقاط جهان به آرامی در حال ظهور از coronavirus مستند ما همه هنوز هم هزینه های به مراتب زمان بیشتری را در خانه بیش از حد معمول. نینتندو می داند که می خواهد به شما راه دیگری برای فعال بودن در اتاق نشیمن خود را (و یا اتاق خواب و یا... هر اتاق). ژاپنی ها بازی غول راه اندازی پرش طناب چالش در شب دوشنبه یک بازی زیبا است که با استفاده از سوئیچ شادی باهم کنترل به پرش طناب.

بهترین قسمت این است که آن رایگان است. و یا حداقل آن را رایگان در حال حاضر. نینتندو گفت پرش طناب چالش را می توان از فروشگاه الکترونیکی خود را بدون هیچ هزینه ای از هم اکنون تا پایان ماه سپتامبر.

"پرش با طناب چالش ایجاد شده توسط یک گروه کوچک از نینتندو توسعه دهندگان در حالی که کار از خانه در ژاپن به عنوان یک فعالیت های ساده برای اضافه کردن برخی از سریع و سرگرم کننده جنبش به زندگی روزانه خود را" این شرکت اعلام کرد.

در پرش با طناب چالش شما به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش به عنوان یک کارتون اسم حیوان دست اموز. با شادی-منفی جایگزین برای پرش طناب دستگیره شما زمان جهش به عنوان اگر شما پرش طناب. (شما همچنین می توانید فقط باب زانو نینتندو گفت: برای کسانی که نگران هستید در مورد ساخت سر و صدا و یا قادر به پرش.) شما همچنین می توانید با شخص دیگری با هر بازیکن برگزاری یک شادی-Con. هدف این است که به آمار 100 پرش.

و... که در آن است!

"با رقص خرگوش به عنوان شخصیت منوهای ساده و بدون آموزش به پرش از طریق, آن را سریع و آسان برای یادگیری طناب و شروع" نینتندو گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن