نینتندو مستقیم مینی: زمان شروع و چگونه به سازمان دیده بان و چه انتظار – CNET


12376532-5014728685680786

چه خواهد شد را اعلام کرد? حدس می زنم خود را به عنوان خوب است به عنوان معدن.


نینتندو

اگر شما علاقه مند به nitty ریگ دار از نینتندو مربوط به بازی منتشر شده, شما به احتمال زیاد شنبه از طریق یک قسمت از نینتندو مستقیم, نیمه منظم تصویری سری تولید شده توسط نینتندو است که با تمرکز بر روی بازی های آینده و سخت افزار.

تقریبا همه نینتندو اطلاعیه های در حال انجام از طریق نینتندو مستقیم ویدئوها این روز پس از آن زمان برای یکی دیگر. این بار نینتندو مستقیم مینی.

چه می توان انتظار داشت ؟ فوق توییت های اعلام به ما می دهد چند سرنخ. تمرکز بر روی “عناوین از توسعه & publishing partners” معنی است که شما می خواهم بهترین انتظار نیست هر به روز رسانی عمده در آینده نفس از وحشی عاقبت یا Metroid Prime 4. به احتمال زیاد این خواهد بود که با تمرکز بر عناوین از شخص ثالث studios اما “چند به روز رسانی در یک گروه کوچک از قبلا اعلام کرد” نینتندو تغییر بازی به ما می دهد امیدوارم که چیزی بزرگ ممکن است نشان داده شده است.

(احتمالا هر چند.)

زمان شروع

نینتندو مستقیم مینی می گیرد در…

ما

7 PDT در جولای 20.

10 صبح به وقت شرق آمریکا در جولای 20.

انگلستان

3pm BST در جولای 20

استرالیا

12 نیمه شب AEST روز 21 جولای در استرالیا.

از کجا می توانم ببینم ؟

شما می توانید به تماشای این چیزی که در یک میلیون نفر از مکان های مختلف است.

توصیه من رفتن به نینتندو صفحه یوتیوب و یا آن حرکت یا کشش ناگهانی صفحه. شما همچنین می توانید تماشای نینتندو مستقیم بر روی نینتندو سایت رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>