بعدی محرک بررسی: ما کار می کرد هنگامی که IRS می تواند ارسال یک دوم پرداخت – CNET


 money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7139

دومین محرک بررسی آینده است. ما شکستن ممکن است برنامه پرداخت.

جیمز مارتین/CNET

ما اکنون می دانیم که یک دوم محرک بررسی خواهد شد بخشی از مراقبت 2 سنای آمریکا پیشنهاد برای آینده اقتصادی بسته امداد است که انتظار می رود ارائه شده در روز دوشنبه در واشنگتن است.

رونمايي از مراقبت 2 است به احتمال زیاد به از بند باز کردن یک تورنت از بحث بر سر جزئیات یک دوم پرداخت مستقیم مانند که واجد شرایط, چگونه بعدی محرک بررسی بایدو چه مدت آن شما را به IRS شروع به ارسال پول پس از نهایی قانون عبور می کند. به عنوان رکود اقتصادی همچنان دانستن زمانی که پرداخت مستقیم ممکن است اتفاق می افتد می تواند یک تفاوت بزرگ به میلیون ها نفر از آمریکایی ها به خصوص در حال حاضر که افزایش مزایای بیکاری و اخراج حفاظت باید در حال حاضر به طور رسمی به پایان رسید.

برای پیشبرد ممکن است زمانی ما همسان سنا تقویم با برنامه پرداخت از اولین محرک را بررسی کنید. این داستان است که اغلب به روز شده با اطلاعات جدید است.

که می تواند IRS شروع به ارسال جدید محرک چک?

“رئيس جمهور در اولویت است به مطمئن شوید که ما از ارسال پرداخت های مستقیم به سرعت به طوری که در ماه اوت از مردم دریافت پول بیشتر” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC در روز پنج شنبه. “هیچ سوال وجود دارد این کار قبل از.”

اما در ماه اوت یک ماه. به دنبال بیش از سنا تقویم و با استفاده از اولین محرک چک به عنوان یک راهنما می تواند به ما برخی از ballpark تاریخ از کار است. این البته حدس و گمان خالص و عوامل متعددی دخیل است که می تواند سرعت و یا کم کردن سرعت بررسی تحویل.

اوت. 7 مهلت: سنا روز گذشته در جلسه قبل از آن اوت زنگ تفریح Aug. 7. پس از آن که سناتور بازگشت به صفحه اصلی متحده از طریق سپتامبر. 7 (روز کارگر). که به معنی وجود دارد که 32 روز از آخرین تاریخ مجلس سنا در جلسه (Aug. 7) تا روز اول ادامه جلسه (Sept. 8). اگر سنا نمی کند تصویب یک لایحه توسط Aug. 7, آن را نمی خواهد آن را انتخاب کنید تا پس از آن. جلسه ماه سپتامبر اجرا می شود از طریق سپتامبر. 25.

در زیر تاریخ اولین مراقبت در عمل سفر را از طریق تصویب نهایی روند. تقریبا بر اساس این مدل ما از طرح احتمالات برای آینده محرک عمل می کنند.

وقتی که می دوم محرک چک بیرون بروید ؟

تاریخ تصویب توسط مجلس سنا تاریخ تصویب توسط مجلس تاریخ امضا اول چک فرستاده شده
اصلی مراقبت در عمل مارس 25 مارس 26 آوریل 27 آوریل 15
پیشنهاد تاریخ آغاز مذاکرات مذاکرات قبل از مهلت آخرین مهلت برای تصویب یک لایحه
مراقبت 2 قانون جولای 27 جولای 28? 7 یا 8 روز Aug 7
اگر سنا اگر خانه می گذرد اگر رئیس جمهور نشانه اول چک می تواند با ارسال
نهایی مذاکره لایحه Aug. 6 Aug. 7 Aug. 10 هفته Aug. 24
سپتامبر. 8 سپتامبر. 9 سپتامبر. 10 یا سپتامبر. 11 هفته از سپتامبر. 28

آنچه می تواند دومین محرک اتمام رسیدن هر چه زودتر?

در اینجا برخی از امکانات که می تواند منجر به IRS ارسال چک هر چه زودتر به جای بعد با فرض بعدی محرک لایحه تصویب کنگره Aug. 7.

“اگر پارامترهای ماند همان ما می تواند آن را انجام دهد واقعا به سرعت” سناتور. جان Thune یک جمهوری خواه از داکوتای جنوبی گفت: با توجه به واشنگتن پست.

  • مراقبت 2 دستورالعمل ها همان اصلی مراقبت عمل می کنند که اجازه می دهد تا IRS به دنبال همان مدل.
  • IRS در حال حاضر ساخته شده خود را دریافت ابزار پرداخت برای اهداف دوگانه از ردیابی خود محرک بررسی پرداخت و ثبت نام به صورت پرداخت مستقیم. اجرای این ابزار برای اولین چک در زمان.
  • اگر کمتر از افراد واجد شرایط برای آینده پرداخت مستقیم به طور کلی کسانی که ممکن است خود را دریافت چک دیر به دلیل انباشت از مردم انتظار کوچکتر خواهد بود.
money-bills-wallet-coins-dollars-1017

کنگره در حال کار بر روی یک کروناویروس جدید محرک لایحه ای است که ممکن است قرار دادن یکی دیگر از 1200 دلار در کیف پول خود را.

آنجلا Lang/CNET

چه چیزی می تواند تاخیر IRS ارسال دومین محرک چک?

اگر کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند توافق در مطالب بعدی محرک بیل و دست Aug. 7 مهلت آن خواهد شد یک ماه دیگر قبل از جلسه بعدی در واشنگتن می reconvene و پیشنهاد بحث و تصویب این لایحه است.

هر دو مجلس کنگره و رئیس جمهور به نظر می رسد انگیزه برای تصویب این لایحه قبل از اوت. 7 هر چند سنا در حال حاضر در پشت برنامه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دوم محرک چک هستند و نزدیک به واقعیت


1:18

چه تاریخ و زمان آخرین من می تواند دریافت یک دوم محرک بررسی کنید ؟

یک بار دیگر, اولین محرک چک می تواند با ارائه یک پتانسیل طرح هر چند هیچ خبر رسمی تا یکی دیگر از نجات بسته است منتقل می شود.

IRS را فرستاده اند حدود 200 میلیون چک در زمان آن انجام می شود توزیع اولین قایق پرداخت. (کل جمعیت ایالات متحده است که نزدیک به 330 میلیون نفر با توجه به اداره آمار.)

اکثر کسانی که فرستاده شد با آغاز ماه ژوئن هر چند IRS گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت نهایی دسته از طریق پایان سال است. اگر وجود دارد افراد کمتری دریافت دومین محرک بررسیاین امکان وجود دارد که آن را نمی خواهد به عنوان طولانی به ارسال دور دوم چک.

coronavirus-businesses-9856

ما کارگران در حال تجربه یک staggeringly بالا نرخ بیکاری است.

آنجلا Lang/CNET

آیا این آخرین محرک بررسی کنید ؟

در مه, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: این بعدی coronavirus امداد لایحه نیز گذشته است. این دوره از COVID-19 عفونت قطعا نقش مهمی در آینده بحث بیش از این بهترین راه برای تقویت اقتصاد است. Coronavirus عفونت شروع به افزایش در ماه ژوئنبا تعداد بی سابقه ای از عفونت افزایش در ماه جولای.

نیاز بیشتر کمک کند ؟

اگر شما هنوز هم در انتظار اولین دور از coronavirus پرداخت, شما می توانید پیگیری وضعیت خود محرک بررسییادگیری چگونه گزارش خود را بدون نشان دادن چک به IRS و پیدا کردن ممکن است دلیل که چرا خود محرک چک هنوز هم نمی رسید.

در اینجا حتی بیشتر منابع مورد coronavirus مشکلات وام و بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>