بعدی محرک بیل: بهبود عمل شامل خیلی بیشتر از فقط یک چک CNET


money-bills-wallet-coins-dollars-1017

طرح های در دست بررسی در واشنگتن می تواند با ارائه حمایت های مالی در طول بیماری همه گیر.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

پیشنهاد بهبود عمل می کنند که جمهوری خواهان مجلس سنا نورد در جمعه شامل یک دوم محرک را بررسی کنید. اما یک پرداخت تا 1200 $ برای افراد واجد شرایط است که فقط یک تکه از سنا محرک پیشنهاد. در صورت تصویب این امر نیز تمدید و افزایش بیکاری کمکهر چند ارائه به طور قابل توجهی کمتر حمایت مالی از ماه مارس مراقبت در عمل و تعهد بیش از 100 میلیارد دلار به مدرسه بازگشایی.

برخی از, اما فکر می کنم بعد از بسته محرک می تواند انجام خیلی بیشتر. روز دوشنبه رهبر اقلیت سنا چاک شومر پرسیدم دلاری طرح را برآورده نمی کند این لحظه است.”

شکل نهایی بسته محرک اقتصادی پدیدار خواهد شد از طریق دور از مذاکرات دو حزبی است که در حال حاضر آغاز شده است. در اینجا عمده قطعات دموکرات ها و جمهوریخواهان و مقامات کاخ سفید در حال هل دادن را شامل در بسته محرک — و چگونه به احتمال زیاد ما به آنها را قبل از اوت. 7 روز آخر قبل از سنا monthlong اوت زنگ تفریح.

این داستان به روز رسانی به طور مداوم با اطلاعات جدید است.

دوم محرک بررسی: طراحی شده برای تحریک صرف

آنچه در آن است: یک پرداخت به ارسال واجد شرایط افراد و خانواده ها بر اساس درآمد سالانه سن و تعداد زیادی از وابستگان و عوامل دیگر. این اولین محرک چک مجاز تحت مراقبت عمل رفته اند به بیش از 160 میلیون آمریکایی — یا به عنوان یک چک پیش پرداخت کارت اعتباری و یا واریز مستقیم. اما نه بدون دردسر و پس از سه ماه بعضی از آنها هنوز هم در انتظار خود پرداخت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دوم محرک چک به احتمال بسیار زیاد


1:21

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: پرداخت شده است مشمول مالیات نیست و شما می توانید از آن استفاده کنید با این حال شما می خواهید به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و مسکن و پوشاک و غیره. ایده این است که صرف چک کمک می کند تا اقتصاد سریعتر بهبود می یابند.

چرا ما فکر می کنیم یک دوم بررسی خواهد شد: مراقبت عمل مجاز پرداخت تا 1200 $در هر واجد شرایط بالغ و بنابراین آیا این عمل بهبود می یابد. مجلس نمایندگان’, قهرمانان, قانون, در ضمن, به نام برای $1,200 محرک چک, اما برای بیشتر مردم است. کاخ سفید همچنین از دور دیگری از چک که باعث می شود این به احتمال زیاد بخشی از این لایحه نهایی.

$100 bills

این عمل بهبود می یابد پیشنهاد به واجد شرایط آمریکایی ها همان اندازه محرک بررسی که در مارس.

جیمز مارتین/CNET

تمدید اصلاح مزایای بیکاری بیکاری آمریکایی

آنچه در آن است: یک اضافی هفتگی بررسی برای افرادی که برای اعمال نرخ بیکاری برای اولین بار و یا در حال حاضر در حال جمع آوری بیکاری است. این برنامه در ابتدا اعطا شده توسط مراقبت در عمل ارائه اضافی 600 $در هر هفته و منقضی شده در شنبهاما قانونگذاران به دنبال یکی دیگر از افزایش بیکاری در حال حاضر.

چرا ما فکر می کنم آن می تواند رخ دهد: جمهوری خواهان در حال حاضر پشتیبانی از فرمت هر چند در میزان کاهش می یابد گفت: 600 $در هفته است بیش از حد سخاوتمندانه. “ما آموخته اند آنچه که ما می دانستم که در آن زمان” Grassley گفت: “زمانی که به شما پرداخت مردم بیشتر به کار از آنها می توانید کار چه انتظاری دارید ؟ مردم را نمی خواهد کار. و آنچه در این کشور نیاز است که بیشتر کارگران است.”

اما با نرخ بیکاری بیش از $1 میلیون نفر در هر هفته برای بیش از چهار ماه و 31.8 میلیون نفر در کل ادعا مزایای این ماه, کاخ سفید و سنا تحت فشار هستند به تمدید بهره مند شوند. سنا پیشنهاد برای گسترش منافع خواهد بود بر اساس 70% تا 75% از حقوق از دست رفته Grassley گفت: با شروع در $200 در هفته و در طول زمان افزایش به 500 دلار در یک هفته با کمک دولت است.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: اضافی پرداخت بارگیری در بالای عادی بیکاری به افراد و خانواده های پا و برش آن را خاموش و یا کاهش آن می تواند ویرانگر برای کارگران بیکار و اقتصاد است.

“هر دلار از بیمه بیکاری افزایش economywide هزینه های $2” گفت: لیلی رابرتز مدیر تحرک اقتصادی در مرکز آمریکا. “موسسه سیاست اقتصادی تخمین می زند که اجازه 600 دلار بیمه بیکاری فرمت منقضی خواهد به خودی خود منجر به از دست دادن شغل از اتفاق افتاده در این رکود از اوایل 1990s یا اوایل 2000s.”

حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه ها برای کمک به کسب و کار حفظ کارکنان

آنچه در آن است: در نظر گرفته شده برای کمک به شما در حفظ شغل خود را چک حفاظت از برنامه فراهم می کند بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک به عنوان انگیزه ای برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: این برنامه طراحی شده است به صندوق کارگران شاغل که در غیر این صورت از دست داده اند شغل خود را در طول بیماری همه گیر. این برنامه رو به یک راکی شروع و آن را روشن PPP ملاقات اهداف کنگره تعیین شده برای آن است.

“به طور کلی PPP نشده حفظ بسیاری از حقوق” نوشته جاشوا Gotbaum مهمان محقق مطالعات اقتصادی در موسسه بروکینگز. “یک مطالعه دقیق [PDF] یافت که PPP-واجد شرایط کسب و کارهای کوچک گذاشته و مردم را فقط به عنوان به سرعت به عنوان کسب و کارهای دیگر” او گفت:.

چرا ما فکر می کنم آن می تواند تمدید: جمهوریخواهان پیشنهاد را هدف سخت ترین-آمار کسب و کارهای کوچک دیابت سوزان کالینز از مین روز دوشنبه گفت: از جمله کسانی که با از دست دادن درآمد از 50 ٪ یا بیشتر بیش از سال گذشته است.

money-dollar-recession-scissors-budget-loss-3711

یک اعتبار مالیاتی کمک خواهد کرد خود را با پرداخت.

آنجلا Lang/CNET

حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی کمک خواهد کرد و پرداخت حقوق و دستمزد

آنچه در آن است: تحت این برنامه یک کارفرما می تواند دریافت استرداد اعتبار مالیاتی برای حقوق و دستمزد به کارمند پرداخت می شود در طول بیماری همه گیر. کارفرما می تواند پس از آن با استفاده از اعتبارات برای تفریق از — و حتی دریافت بازپرداخت بیش از — مالیات آنها مدیون است.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: دوباره آن را پرداخت مستقیم به شما, اما این برنامه را تشویق می کند تا کسب و کار برای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد.

چرا ما فکر می کنم آن می تواند رخ دهد: Grassley گفت: بهبود عمل شامل مالیات بیشتر برای کمک به کسب و کار که برای استخدام و rehire کارگران و دموکرات حمایت, قهرمانان, قانون همچنین بر اساس اعتبار مالیاتی است که بخشی از اولیه مراقبت عمل می کنند. و تاپیک اضافی حمایت هر دو حزب علاوه بر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ…


1:33

بازگشت به کار جایزه تا 450 $در هر هفته

آنچه در آن است: موقت هفتگی جایزه برای کارگران بیکار که امن یک شغل جدید و یا در حال rehired در بالا از دستمزد خود را. به عنوان پیشنهاد شده توسط سناتور. راب پورتمن یک جمهوری خواه از اوهایو جایزه خواهد بود 450 $در هفته.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: تحت پورتمن برنامه هفتگی جایزه را به گذاشته شدن کارگران که بازگشت به کار.

چرا ما فکر می کنیم آن را نمی ممکن است اتفاق می افتد: کاخ سفید در مارس ابراز علاقه به پاداش و Portman همچنان به حمایت از این ایده است. کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow را نشان می دهد این امر می تواند بخشی از این بهبود می یابد, پیشنهاد, اما مک کانل و دیگر سنا ارایه نمی ذکر یک جایزه در روز دوشنبه.

اجاره کمک به دفع کردن اخراج

آنچه در آن است: این طرح کمک خواهد کرد مستاجرها پرداخت اجاره کمک صاحبخانه با هزینه های کمتر پول اجاره در آینده به خصوص که ما چهره بالقوه “سونامی اخراج.”

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: اجاره برنامه کمک خواهد به طور موقت کمک به شما پرداخت اجاره اگر شما واجد شرایط قرار داده و نگه دارید و بر اخراج برای یک سال و کمک به پوشش هزینه های اجاره صاحبان اموال به دلیل پرداخت اجاره کمبود.

چرا ما فکر می کنم آن می تواند اتفاق می افتد: آمریکا شامل اخراج توقف در آن پیشنهاد قهرمانان عمل می کنند. آن هم نه در مجلس سنا ارائه شده در روز دوشنبه و این حمایت در حال حاضر منقضی.

010-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

حقوق و دستمزد کاهش مالیات ممکن است برش را در آینده coronavirus امداد لایحه در حال حاضر شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل 2.

سارا تو/CNET

حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد بنابراین کارگران از دریافت حقوق بزرگتر

آنچه در آن است: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برای ماه ها تحت فشار قرار دادند و این ایده از جمله موقت مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش در بعد از بسته محرک. این پیشنهاد می تواند شامل برش کارفرما و کارمند هر دو سهم مالیات حقوق و دستمزد.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: اگر شما یک کار حقوق و دستمزد مالیات قطع خواهد به شما اجازه نگه داشتن بیشتر از درآمد خود را هر یک را بررسی کنید. این برنامه نمی خواهد کمک به کسانی که بیکار هستند و نمی دریافت چک. در جولای 4, حدود 32 میلیون نفر بودند که ادعا بیمه بیکاری نمی خواهد به نفع.

چرا ما نمی فکر می کنم آن را به شما اتفاق می افتد: نه قهرمانان عمل و نه زمان سنا طرح شامل حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد. حتی تهمت به نظر می رسد که با توجه به بالا در این طرح است.

“من ترجیح می دادم که یک مالیات بر حقوق برش در بالا از آن بررسی” Kudlow گفت: در روز یکشنبه. “اما بود که آن را به عنوان ممکن است به لحاظ سیاسی آن کار نمی کند.”

تا زمانی که ما با اطمینان می دانیم چه نهایی محرک لایحه را به ارمغان بیاورد وجود دارد برخی از منابع برای کمک به شما از طریق بحران مالی از جمله coronavirus مشکلات وام و بیمه بیکاری; آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را; چه چیزی را می دانید در مورد اخراج و دیر پرداخت خودرو; چگونه به کنترل از بودجه خود راو اگر شما می توانید دریافت دو چک بازپرداخت از IRS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>