بعدی محرک بیل: تمام مزایای شما می تواند فراتر از یک دوم چک – CNET


money-bills-wallet-coins-dollars-1017

طرح های در دست بررسی در واشنگتن می تواند با ارائه حمایت های مالی هر چند این بیماری همه گیر.

آنجلا Lang/CNET

یک تشدید بیماری همه گیر کوروناویروس باعث شده است تا کنگره را به نگاه در ارسال دوم محرک چک به ارزش تا $1,200 به واجد شرایط آمریکایی ها آنها را شناور نگه دارید به عنوان یک رکود اقتصادی همچنان به تعمیق. روز دوشنبه گزارش خود را به فاش کردن مراقبت در عمل 2, نام خود را برای نجات آینده بسته و شروع به بحث با حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان.

“بررسی وجود دارد” کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: در سی ان ان. “این reemployment پاداش وجود دارد. احتباس پاداش وجود دارد. وجود خواهد داشت معافیت برای اعتبار مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک و رستوران ها. که همه رفتن وجود داشته باشد.”

روز دوشنبه پیشنهاد در مجلس سنا خواهد بود فقط اولین گام به سوی جامد کل اقتصادی بسته. تا زمانی که تصمیم نهایی رسیده است و به عنوان قانون به امضا انتظار دور از مذاکرات دو حزبی برای تغییر برخی از شرایط. قانونگذاران باید تا آگوست 7, آخرین روز قبل از یک ماه دیگر زنگ تفریح طولانی برای تصمیم گیری است.

ما جمع آوری برخی از بسیاری از ایده هایی که سیاستمداران از هر دو طرف راهرو پیشنهاد فراتر از یک دوم دور از محرک پرداخت و ارزیابی چگونه به احتمال زیاد آنها در نظر گرفته شود مقننه بحث است. ما همچنین نگاهی به در چگونه این ایده ها ممکن است شما را تحت تاثیر قرار اگر آنها تبدیل به بخشی از آینده بسته امداد. این داستان است که اغلب به روز شده.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دوم محرک چک هستند و نزدیک به واقعیت


1:18

جدید افزایش مزایای بیکاری بیکاری آمریکایی

آنچه در آن است: یک اضافی هفتگی بررسی برای افرادی که برای اعمال نرخ بیکاری برای اولین بار و یا در حال حاضر در حال جمع آوری بیکاری است. این برنامه در ابتدا اعطا شده توسط مراقبت در عمل ارائه اضافی 600 $در هر هفته و منقضی شده در شنبهاما قانونگذاران به دنبال یکی دیگر از افزایش بیکاری در حال حاضر.

چرا ما فکر می کنم آن می تواند رخ دهد: جمهوری خواهان در حال حاضر پشتیبانی از فرمت هر چند در میزان کاهش می یابد گفت: 600 $در هفته است بیش از حد سخاوتمندانه. “ما در حال رفتن به پرداخت مردم پول بیشتری به ماندن در خانه از کار” وزیر خزانه داری آمریکا استیون Mnuchin کرد و گفت: در CNBC.

اما با نرخ بیکاری بیش از $1 میلیون نفر در هر هفته برای بیش از چهار ماه و 31.8 میلیون نفر در کل ادعا مزایای این ماه, کاخ سفید و سنا در حال برنامه ریزی برای گسترش سود است. سنا پیشنهاد برای گسترش منافع “خواهد بود و بر اساس حدود 70 درصد دستمزد جایگزینی” Mnuchin گفت: در هفته گذشته. اما جمهوریخواهان می تواند فشار به صورت هفتگی پرداخت 100 دلار یا 200 دلار CNBC گزارش شده است.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: اضافی پرداخت بارگیری در بالای عادی بیکاری به افراد و خانواده های پا و برش آن را خاموش و یا کاهش آن می تواند ویرانگر برای کارگران بیکار و اقتصاد است.

“هر دلار از بیمه بیکاری افزایش اقتصاد گسترده هزینه های $2” گفت: لیلی رابرتز مدیر تحرک اقتصادی در مرکز آمریکا. “موسسه سیاست اقتصادی تخمین می زند که اجازه 600 دلار بیمه بیکاری فرمت منقضی خواهد به خودی خود منجر به از دست دادن شغل از اتفاق افتاده در این رکود از اوایل 1990s یا اوایل 2000s.”

حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه ها برای کمک به کسب و کار صرفه جویی در شغل موجود

آنچه در آن است: در نظر گرفته شده برای کمک به شما در نگه داشتن شغل خود را چک حفاظت از برنامه فراهم می کند بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک به عنوان انگیزه ای برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: یک محرک چک, این برنامه طراحی شده است برای نگه داشتن کارگران شاغل که در غیر این صورت از دست داده اند شغل خود را در طول بیماری همه گیر. این برنامه رو به یک راکی شروع و مشخص نیست که این ملاقات اهداف کنگره تعیین شده برای آن است.

“به طور کلی PPP نشده حفظ بسیاری از حقوق” نوشته جاشوا Gotbaum مهمان محقق مطالعات اقتصادی در موسسه بروکینگز. “دقت مطالعه نشان داد که PPP-واجد شرایط کسب و کارهای کوچک گذاشته و مردم را فقط به عنوان به سرعت به عنوان کسب و کارهای دیگر” او گفت:.

چرا ما فکر می کنم آن می تواند گسترش: رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: محرک جدید لایحه را شامل دور دوم حقوق و دستمزد حمایت “با یک چشم ویژه نسبت به سخت-آمار کسب و کار.”

حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی برای کمک به پرداخت حقوق و دستمزد

آنچه در آن است: تحت این برنامه یک کارفرما می تواند دریافت استرداد اعتبار مالیاتی برای حقوق و دستمزد به کارمند پرداخت می شود در طول بیماری همه گیر. کارفرما می تواند پس از آن با استفاده از اعتبارات برای تفریق از — و حتی دریافت بازپرداخت بیش از — مالیات آنها مدیون است.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: دوباره آن را پرداخت مستقیم به شما, اما این برنامه را تشویق می کند تا کسب و کار برای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد.

چرا ما فکر می کنم آن می تواند رخ دهد: Kudlow حاکی از آن خواهید بود بخشی از مجلس سنا پیشنهاد و ما می دانیم که از حزب دموکرات حمایت قهرمانان قانون که برای حمایت از ساختمان در اعتبار مالیاتی است که بخشی از اولیه مراقبت عمل می کنند. تاپیک اضافی حمایت هر دو حزب علاوه بر.

money-dollar-recession-scissors-budget-loss-3711

یک اعتبار مالیاتی کمک خواهد کرد خود را با پرداخت.

آنجلا Lang/CNET

بازگشت به کار جایزه تا 450 دلار در هفته

آنچه در آن است: موقت هفتگی جایزه برای کارگران بیکار که امن و یا resecure کار, در بالای دستمزد خود را. به عنوان پیشنهاد شده توسط سناتور. راب پورتمن یک جمهوری خواه از اوهایو جایزه خواهد بود 450 $در هفته.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: تحت پورتمن برنامه هفتگی جایزه به عنوان انگیزه ای برای گذاشته شدن کارگران برای بازگشت به کار.

چرا ما فکر می کنم آن می تواند رخ دهد: کاخ سفید در مارس ابراز علاقه به پاداش و Portman همچنان به حمایت از این ایده است. هر چند از آن شده است در لیست کوتاه از پیشنهادات ذکر شده در زمان مذاکرات Kudlow را نشان می دهد این امر می تواند بخشی از مراقبت 2 پیشنهاد.

اجاره کمک به کمک به دفع اخراج

آنچه در آن است: حدود 5 درصد از مستاجرها برای مه و ژوئن نمی پرداخت کامل خود را اجاره با توجه به ملی مسکن چند شورای. این برنامه کمک خواهد کرد مستاجرها پرداخت اجاره کمک صاحبخانه با هزینه های کمتر پول اجاره در آینده به خصوص که ما چهره بالقوه “سونامی اخراج.”

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: اجاره برنامه کمک خواهد به طور موقت کمک به شما پرداخت اجاره اگر شما واجد شرایط قرار داده و نگه دارید و بر اخراج برای یک سال و کمک به پوشش هزینه های اجاره صاحبان اموال به دلیل اجاره پرداخت کمبود.

چرا ما فکر می کنم آن می تواند رخ دهد: Kudlow ذکر است که مجلس سنا پیشنهاد خواهد طول اخراج توقف. اما این حمایت باید در حال حاضر منقضی.

010-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

حقوق و دستمزد کاهش مالیات ممکن است برش را در آینده coronavirus امداد لایحه در حال حاضر شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل 2.

سارا تو/CNET

حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد بنابراین کارگران از دریافت حقوق بزرگتر

آنچه در آن است: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برای ماه ها تحت فشار قرار دادند و این ایده از جمله موقت مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش در بعد از بسته محرک. این پیشنهاد می تواند شامل برش کارفرما و کارمند هر دو سهم مالیات حقوق و دستمزد.

چگونه آن را می تواند به شما کمک کند: اگر شما یک کار حقوق و دستمزد مالیات قطع خواهد به شما اجازه نگه داشتن بیشتر از درآمد خود را هر یک را بررسی کنید. این برنامه نمی خواهد کمک به کسانی که بیکار هستند و نمی دریافت چک. در جولای 4, حدود 32 میلیون نفر بودند که ادعا بیمه بیکاری نمی خواهد به نفع.

چرا ما نمی فکر می کنم آن را به شما اتفاق می افتد: نه قهرمانان عمل و نه زمان سنا طرح شامل حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد. حتی تهمت به نظر می رسد که با توجه به بالا در این طرح است.

“من ترجیح می دادم که یک مالیات بر حقوق برش در بالا از آن بررسی” Kudlow گفت: در روز یکشنبه. “اما بود که آن را به عنوان ممکن است به لحاظ سیاسی آن کار نمی کند.”

تا زمانی که ما با اطمینان می دانیم چه آینده محرک لایحه را در اینجا منابع برای کمک به شما از طریق بحران مالی از جمله coronavirus مشکلات وام و بیمه بیکاری; آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را; چه چیزی را می دانید در مورد اخراج و اواخر ماشین پرداخت; و چگونه به دست گرفتن کنترل بودجه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>