بعدی SpaceX Starlink راه اندازی تحت فشار قرار دادند تا جمعه به عنوان Elon Musk تعقیب رکورد – CNET


SpaceX Falcon 9 launch

SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها نشسته در بالای این شرکت فالکون 9 موشک از سکوی پرتاب 39A در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا حمل فضانوردان ناسا رابرت Behnken و داگلاس هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی.


SpaceX

با دو مطلب راه اندازی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن SpaceX در برنامه ریزی برای راه اندازی پنج از آن موشک فالکون 9 در طول حدود یک ماه است. در ادامه این نزدیکی-هفتگی سرعت راه اندازی اجازه می دهد ایلان فضای تجاری راه اندازی زیبا به راحتی تنظیم یک شرکت جدید رکورد بیشترین راه اندازی در یک سال است.

آخرین رشته از ماموریت های آغاز شده با آن را تاریخی و موفقیت ارسال فضانوردان ناسا به مدار on May 27, پس از سه Starlink راه اندازی و برنامه ریزی برای افزایش یک ماهواره GPS در ژوئن 30.

11th SpaceX اندازی 2020 خواهد بود سوم در این سری از Starlink ماموریت است و در حال حاضر مجموعه ای برای جمعه (به تعویق افتاد از شنبه و پنج شنبه) از مرکز فضایی کندی در فلوریدا با شرکت 12 راه اندازی از سال آزمایشی برنامه ریزی شده به صورت زیر در روز سه شنبه.

SpaceX آن فعال ترین سال تا کنون در سال 2018 با 21 راه اندازی شد و در حال حاضر در سرعت به گرفتگی که در سال 2020 شاید ضربه 38 راه اندازی برای سال کل اگر تمام برنامه های خود را حرکت. این شرکت امیدوار به ادامه بسته بندی آن تقویم با بیشتر بالابر-آف برای هدف 70 ماموریت در سال 2023 با توجه به پیش نویس تشکیل پرونده با اداره هوانوردی فدرال از اوایل این سال است.

بسیاری از راه اندازی خواهد شد Starlink ماموریت به عنوان SpaceX به نظر می رسد برای قرار دادن ده ها هزار نفر از آن ماهواره در مدار این دهه است. این شرکت آغاز شده است انجام سوار-به اشتراک گذاری راه اندازی, ساخت اتاق برای چند محموله تجاری در کنار دسته ای از Starlink پرندگان.

پنج شنبه راه اندازی است به دوم Starlink سوار به اشتراک گذاری این زمان با دو زمین-مشاهده ميکروستلايتهای به صورت سیاه و سفید, آسمان, یک شرکت است که فراهم می کند high-def تصاویر ماهواره ای.

این خواهد بود که سوم Starlink در ماه ژوئن راه اندازی به تنهایی آوردن اندازه در حال رشد صورت فلکی به حدود 600 ماهواره و نزدیک به آستانه 800 پرواز روتر که مشک گفته است که اجازه می دهد برای برخی از محدود سرویس پهن باند برای شروع.

ژوئن 26, راه اندازی برای مجموعه 1:18 p. m. PT. ما اضافه خواهد شد livestream در اینجا یک بار آن را در دسترس می شود.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اینها قمری landers است که می تواند انسان را به عقب…


4:19

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>