نسل بعدی میتسوبیشی Outlander عناوین تعجب کشت از اتومبیل های جدید آینده – Roadshow


2021 Mitsubishi Mirage

“Don’t you forget about me.”


میتسوبیشی

در حالی که شایعات در مورد چرخش میتسوبیشی در آینده در ایالات متحده و آمریکای شمالی به طور کلی به نظر می رسد این خودروساز ژاپنی قصد ندارم در هر نقطه.

در روز سه شنبه میتسوبیشی اعلام کرد که چهار وسایل نقلیه در برای به روز رسانی. قابل توجه ترین از همه آنها است نسل بعدی Outlander مجموعه برای اولین در اطراف این زمان در سال آینده. بدون به اشتراک گذاری جزئیات ظریف این شرکت گفت: 2022 Outlander خواهد بود “بزرگتر و بهتر” و به رخ کشیدن “بازی تغییر” عناصر.

برای چیزی لطفا به Outlander وفادار در آینده نزدیک Outlander پلاگین هیبرید است که در برخی از تغییرات. ما را ببینید PHEV SUV فروش در اواخر سال 2020 با یک کاملا جدید انتقال قدرت که پمپ کردن اسب بخار بیشتر و بیشتر در محدوده های الکتریکی. در حال حاضر SUV می رود 22 مایل برق به تنهایی. به روز رسانی خواهد شد گسترش به تمیز مختلف سطوح بیش از حد, بنابراین ما به احتمال زیاد بیشتر از تجهیزات استاندارد و به روز رسانی فهرستی از گزینه های.

Mitsu کوچکتر متقاطع, the Outlander Sport خواهد بود برای انتقال 2021 پس از برخی از یک ظاهر طراحی شده, ترفند های ساخته شده برای مدل فعلی. اما واقعا این ماشین نیاز به یک کل ازنو.

آمد سه ماهه اول سال 2021 ما نیز دو تن دیگر از مدل های قابل توجهی به روز رسانی. خوب سه اگر شما تقسیم سراب به آن سدان و هاچ بک لینک ، سراب G4 سدان و استاندارد سراب هچ دریافت خواهد کرد که قبلا تایید نشده طراحی به روز رسانی میتسوبیشی ساخته شده رسمی برای کشورهای دیگر در ماه نوامبر گذشته. به روز رسانی صادقانه را به ماشین نگاه خیلی خوب است و باید آن را به باقی می ماند ارزان چیزی که کمی. امروز شروع قیمت می آید در کمتر از $15,000.

در کنار سراب مدل Eclipse متقابل است به دلیل زایش در همان زمان. انتظار نداریم که انتقال قدرت تغییرات اما خارجی و داخلی طرح را ببینید به روز رسانی. به طور خاص, تغییرات بیرونی خواهد بود “عمده” با توجه به خودروساز و داخلی یک سیستم اطلاعات و سرگرمی جدید.

به وضوح میتسوبیشی هنوز هم یک مکان در آمریکای شمالی در میان خودروساز داد شرکای تجاری’ بازسازی. این خودروساز ژاپنی با این نسخهها کار در کنار نیسان و فرانسه رنو در مقیاس جهانی و دو به تازگی مرتب کردن یک تعریف استراتژی به عنوان به که کشور هر عمل در. آن را نمی تواند تعجب آور باشد برای دیدن آینده Outlander به اشتراک گذاری بیش از چند جزء با نیسان.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: میتسوبیشی Mi-Tech یکی وحشی مفهوم


0:54

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>