بعدی بتمن فیلم انیمیشن تعاملی فیلم که در آن شما می توانید کشتن رابین – CNET


batman.png

تعاملی انیمیشن بتمن فیلم است که در آن کار می کند.

TellTale Games

تریلر بتمن: مرگ در خانواده است که در حال حاضر از DC و آن را در یک آینه سیاه: Bandersnatch پیچ و تاب و به ساخت فیلم های تعاملی. این فیلم یک انیمیشن بازگویی 2010 Batman: Under the Red Hood, CNET, خواهر, سایت Comicbook.com به گزارش روز شنبه اما این بار شما را وادار به انتخاب کنید که چه اتفاقی می افتد بعدی — از جمله اینکه آیا بتمن sidekick رابین می میرد.

DC همین پشت در ’80s, هنگامی که آن را اجازه دهید طرفداران تصمیم می گیرید که آیا رابین زندگی می کند و یا می میرد در این کمیک با تماس 1900 شماره. این منجر به این اصلی “مرگ در خانواده” داستان که در آن جیسون تاد/رابین بود مورد ضرب و شتم به مرگ توسط بذله گو و پس از آن زنده به عنوان هود قرمز vigilante.

برادران وارنر انیمیشن می گوید: این فیلم انیمیشن را شامل پنج کوتاه و راه اندازی خواهد شد Blu-ray و پخش در پاییز. شما را وادار به انتخاب بتمن ماجراجویی خود را از طریق کنترل از راه دور و فیلم دارای چندین انتهای متفاوت است.

“در متحرک جدید ارائه بدنام قتل بتمن دست پرورده جیسون تاد خواهد بود بازگشت و سرنوشت بتمن با رابین و جوکر را بازی تکان دهنده در راه های جدید به عنوان بینندگان را انتخاب چندگانه برای کنترل داستان” برادران وارنر در بیانیه ای گفت.

بتمن خواهد بود صدای دوباره توسط Bruce Greenwood, جوان, Jason Todd توسط وینسنت Martella, The Joker توسط John DiMaggio, Talia al غول توسط Zehra فضل و دو چهره توسط Gary Cole.

ادامه مطلب: هر جریان خدمات رتبه: دیزنی به علاوه در مقابل Netflix بکشد در مقابل آمازون نخست مقابل طاووس در مقابل Hulu

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>