نیویورک می گذرد لایحه نیاز به NYPD به افشای همه آن ابزار نظارت – CNET


gettyimages-1038917204

NYPD به زودی به افشای همه آن ابزار نظارت ،

دانیل Bockwoldt /تصویر داد via Getty Images

نیویورک شورای شهر رای دادند برای نظارت پلیس اصلاحات در بزرگترین اداره پلیس در آمریکا نیاز به NYPD به افشای تمام تکنولوژی با استفاده از آن برای جاسوسی بر روی مردم است. این رای پس از ملی پاره ای علیه خشونت پلیس پس از چندین پلیس-درگیر مرگ و میر ناشی از مردم است.

شهر نیویورک نمایندگان مجلس با تصویب عمومی نظارت از فن آوری نظارت (پست) عمل می کنند روز پنج شنبه با حق وتو-اثبات حمایت اکثریت از جمله حمایت از شهردار, بیل د Blasio. این لایحه نیاز به NYPD به فاش کردن تمام فن آوری نظارت است که با استفاده از آن در مکان های عمومی و همچنین توسعه سیاست های در مورد چگونگی آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این لایحه نیز نیاز به NYPD به انتشار سالانه نظارت گزارش به اطمینان حاصل شود که آن را پس از این دستورالعمل.

“این اقدامات است که ما در حال رای دادن در امروز افزایش پاسخگویی و شفافیت در این بخش و ارائه دستورالعمل های روشن برای پرداختن به پلیس سوء” شورای شهر سخنران Corey Johnson گفت: در جلسه روز پنج شنبه.

با بودجه سالانه حدود 6 میلیارد دلار NYPD دسترسی به یک نوار ابزار نظارت از تشخیص چهره برای خوانندگان پلاک به X-ray وانت. بسیاری از این ابزار نظارت تنها شناخته شده به خاطر گزارش ها و اطلاعات عمومی درخواست طرفداران حفظ حریم خصوصی هشدار می دهند که وجود دارد خیلی بیشتر است که NYPD است نه آشکار به مردم است.

شهرستانها مانند سیاتل, اوکلند, دیترویت و نشویل در حال حاضر نسخه های مشابه از این لایحه اما گذشت در روز پنج شنبه به این معنی افشای فن آوری نظارت از یکی از قدرتمند ترین نیروهای پلیس در جهان است.

“در حال حاضر NYPD را مجبور به نشان دادن فقط چگونه تهاجمی و مغرضانه آن ابزار ردیابی هستند” گفت: آلبرت فاکس Cahn مدیر اجرایی این تکنولوژی نظارت نظارت پروژه. “برای بیش از حد طولانی NYPD استفاده کرده فدرال و خصوصی کمک به جاسوسی در نیویورک بدون هیچ غیر نظامی نظارت ویژه نیویورکی از رنگ مهاجران و جامعه مسلمان.”

NYPD مخالف این لایحه گفتن شورای شهر در ماه دسامبر گذشته که اگر پست با تصویب قانون این امر نشان می دهد به تروریست ها و جنایتکاران چگونه آنها در حال جاسوسی. NYPD نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حالی که شورای شهر ملاقات برای رای دادن در نظارت اصلاحات NYPD توییتی که پس از عمل به مخاطره می اندازد مخفی افسران آشکار این دستگاه استفاده می کنند.

The POST عمل برای اولین بار معرفی شد در سال 2017, اما تا به حال شده است به تأخیر افتاده برای رای با توجه به NYPD در این اتحادیه است. تظاهرات علیه خشونت پلیس در نیویورک و شهرستانها در سراسر جهان را برانگیخته و خواستار اجرای قانون اصلاحات از جمله نظارت اقدامات است.

“این لحظه اتفاق افتاده است نمی تواند بدون نیویورک به خیابانها آمدند و خواستار نژادی عدالت و پلیس پاسخگویی گفت:” فرشته دیاز آزادی و امنیت ملی مشاور در Brennan Center for Justice. “پست عمل می آورد نظارت نظارت به این کشور بزرگترین نیروی پلیس و اولین گام در پرداختن به NYPD تکیه بر شکسته و گرایش فن آوری.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه برای محافظت از تلفن خود را (و خود را در حفظ حریم خصوصی) در اعتراض


4:31

قانونگذاران در سراسر ایالات متحده در حال بررسی مجدد خود را چگونه نیروی پلیس جاسوسی بر روی مردم و عبور از قانون های محلی به کاهش تلاش های نظارت. در Santa Cruz, California شهرستان است که انتظار می رود به ممنوعیت اخباری پلیس — فن آوری است که مورد انتقاد قرار گرفته برای استفاده از داده های مغرضانه به پیش بینی که در آن جرم اتفاق خواهد افتاد.

در دیترویت این شهر صورت به رسمیت شناختن قرارداد در حال آمدن است به پایان است در ماه جولای و فعالان در حال هل دادن برای مجلس و نه برای تمدید قرارداد.

نیویورک در حال حاضر با گذشت چند خود پلیس اصلاحات قانون از جمله لغو قانون 50-A که نگه داشته پرسنل پلیس پرونده در راز ،

پس شورای شهر را تایید شهردار de Blasio را 30 روز به نشانه گیری به قانون است. او گفت NY1 در روز چهارشنبه است که او حمایت و اندازه گیری.

“این اقدامات مهم پادمان برای حفاظت از آزادی های مدنی و حقوق خصوصی از نیویورک در تلاش برای تعادل اجرای قانون و نگرانی های امنیت ملی با نیاز برای شفافیت و پاسخگویی” عضو شورای ونسا گیبسون که این لایحه حمایت کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>