نیو ساوت ولز برای پیاده سازی بخش گسترده ای cybersecurity استراتژی

با دولت فدرال در اوایل روز سه شنبه تخصیص AU$1.35 میلیارد دلار برای تقویت ملت سایبر قابلیت, New South Wales, دولت اعلام کرده است که اهداف خود را به ایستادگی کردن بخش گسترده ای استراتژی امنیت سایبر.

دولت امیدوار است به منظور توسعه یک “جامع بخش گسترده ای استراتژی امنیت سایبر” است و خواستار صنعت ارسالی برای کمک به شکل دادن به آن است.

“2020 NSW سایبر استراتژی امنیت را تضمین خواهد کرد NSW دولت همچنان به ارائه امن و قابل اعتماد و انعطاف پذیر خدمات در حال تغییر و توسعه محیط زیست” وزیر خدمات مشتری ویکتور Dominello گفت.

“استراتژی جدید تحویل داده خواهد شد از طریق یک رویکرد یکپارچه برای جلوگیری و پاسخ به سایبری تهدیدات امنیتی و حفاظت از اطلاعات ما دارایی های خدمات و کسب و کار و شهروندان است.”

دولت موجود استراتژی صرف 20 صفحه منتشر شد در اواخر 2018 و زمان کل-از-دولت نظر در نحوه مدیریت خطر استقراض چارچوب گذاشته شده توسط موسسه ملی استاندارد و فناوری (NIST).

استراتژی جدید را جایگزین 2018 سند و ترکیب اقدامات زیر موجود NSW اینترنتی صنعت استراتژی توسعه است.

“2020 NSW Cyber Security استراتژی آدرس سایبری نیروی کار و مهارت های شکاف که حیاتی در جذب سرمایه گذاری کسب و کار و ایجاد نوآوری مشاغل” Dominello گفت و اشاره کرد که در یک “پست COVID-19 محیط زیست” این مهم است که دولت برای به حداکثر رساندن آن قابلیت های موجود و توسعه محلی سایبر استعداد.

“آن را به حمایت از نوآوری و رشد NSW اینترنتی صنعت سیمان NSW به عنوان پیشرو دولت برای امنیت سایبر در منطقه آسیا و اقیانوس آرام.”

طرح جدید برای ایجاد امنیت سند شرح زیر است دولت در اوایل این ماه ساخت AU$240 میلیون تعهد به بهبود NSW را cybersecurity قابلیت های از جمله سرمایه گذاری در جهت حفاظت از سیستم های موجود استقرار فن آوری های جدید و افزایش سایبری نیروی کار

تحت این تعهد Dominello اعلام کردن یک آسیب پذیری, امنیت, مدیریت مرکز در باتهرست 200kms غرب سیدنی است.

به اداره شده توسط Cyber Security NSW, مرکز خواهد بود مسئول برای تشخیص اسکن و مدیریت آنلاین آسیب پذیری ها و داده ها در سراسر ادارات و سازمان ها زمانی که عملیات آغاز در ماه جولای.

ایجاد این مرکز بخشی از NSW دولت AU$1.6 میلیارد دیجیتال راه اندازی مجدد صندوق است که تبلیغ را به دولت از “digital دولت از نیمکره جنوبی”.

Dominello گفت: امنیت سایبر نیز بخش مهمی از جامعه فن آوری در فن آوری مرکزی جدید سیدنی نوآوری و فناوری حوزه در CBD میله میله برای تکمیل در سال 2025 است.

تمرکز بر امنیت سایبر شرح خدمات NSW در ماه آوریل سقوط قربانی یک حمله فیشینگ. حساب های ایمیل از 47 خدمات NSW کارکنان که به طور غیرقانونی در دسترس با ایمیل حاوی اطلاعات مربوط به مشتری.

ارائه جزئیات بیشتر از یک سخنگوی سرویس NSW گفته ZDNet در اوایل این ماه که رسیدگی به این موضوع شد و هنوز هم ادامه دارد.

“تحلیل به حمله در خدمات NSW کارکنان حساب ایمیل در حال انجام است و تیم متخصص در حال کار از طریق پیچیدگی از جمله حصول اطمینان از داده های امن باقی خواهد ماند در این بررسی” گفتند.

همچنین در این ماه دولت با تجربه قطع برق در یکی از آن مراکز داده در Silverwater غرب سیدنی در نتیجه بسیاری از دولت های بهداشت و خدمات به مشتریان توابع بازگشت به فرآیندهای دستی.

دولت فدرال به زودی راه اندازی استرالیا با تاخیر 2020 استراتژی امنیت سایبر. این کشور در زمان استراتژی راه اندازی شد در ماه آوریل سال 2016 با AU$230 میلیون زن سبک و جلف.

بیشتر از NSW

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

آهنگ پیشواز همراه اول