زندگی جدید برای منسوخ اینتل مکینتاش: بزرگ ویندوز (یا لینوکس) ماشین آلات برای سال آمده است ؟

در طول هفته گذشته ما ریخته بسیاری از مجازی جوهر صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد به مکینتاش و مک کاربران هنگامی که اپل باعث تغییر بزرگ برای اپل سیلیکون است. یک مقاله نوشتم در هفته گذشته در مورد اینکه آیا پردازنده تغییر باعث خواهد شد یک مهاجرت دسته جمعی از مکینتاش به ویندوز و پرورش برخی از بحث های هر دو در اینجا در ZDNet و بیش on Facebook.

همچنین: هنگامی که اپل حرکت می کند مک به بازوی آن زمان برای کاربران مکینتاش به حرکت به ویندوز ؟

با تمام شور و هیجان بیش از مکینتاش ما نیست زمان زیادی را صرف بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد به اینتل مکینتاش یک بار اولیه معماری برای MacOS حرکت به بازو. تا زمانی که یکی از خوانندگان @coopernatural ذکر شده این جمله: “این احتمالا یک دستگاه ویندوز برای سال آمده است.”

0518bf5d-329a-41b2-b30e-9b8098e60ec8.png

این است که تقریبا به عنوان دور از ذهن به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد. برای چند سال یکی از 2012 مک مینی کامپیوترها بود ما اختصاص داده شده مبتنی بر ویندوز و سرگرمی مرکز و ماشین آلات. ما با استفاده از آن برای گشت و گذار در وب نوشتن و پخش فیلم از ما بزرگ تصویری سرور. این بوت به ویندوز و ماند در ویندوز.

تنها چیزی که نبود آن در شد بازی به دلیل آن را با استفاده از پردازندههای اینتل در هیئت مدیره تصویری پردازنده. حتی پس ما صرف ساعت های بسیاری در Azeroth بازی World of Warcraft (که لازم نیست فوق العاده-گرافیک مدرن).

در مورد اینتل مکینتاش به ویندوز, ماشین آلات

چند سوال کلی کیفیت اپل سخت افزار است. که در آن بسیاری از افراد (به خصوص طرفداران ویندوز) تمرکز خود را ire (و تا حدودی به درستی) است که قیمت آن سخت افزار است. مک سخت افزار گران است. اما همانطور که ما نشان داده ایم و بیش از بیش مک سخت افزار گران قیمت است و در مقایسه با رایانه های شخصی ساخته شده از generic قطعات. وقتی که می آید به ویندوز و سخت افزار از نام مارک مک سخت افزار تقریبا در قیمت گذاری همتراز.

اما مک قدیمی سخت است رفتن به دریافت کمتر گران است. اگر چه پیر مکینتاش را حفظ مقدار شگفت آور از ارزش خود را در طول زمان میتوان انتظار داشت که ارزش به کاهش شتاب هنگامی که اپل دیگر پشتیبانی از اینتل در سیستم عامل آن منتشر شده است.

به این ترتیب انتظار می رود استفاده می شود مبتنی بر اینتل مکینتاش به بازار به صورت چیزی شبیه قیمت های مقرون به صرفه. که بدان معنی است که برخی بسیار با کیفیت بالا و ماشین آلات در دسترس خواهد بود و در واقع قیمت های مقرون به صرفه. این بدان معناست که ممکن است این احساس را برای خرید و پیکربندی یک مک به جای ساخت یک ماشین از کمتر از قطعات ثابت و یا خرید استفاده می شود و یا جدید با نام تجاری-نام ویندوز کامپیوتر.

اگر شما می خواهید برای دیدن برخی از واقعا فیلم خوب در مورد خرید و به روز رسانی های قدیمی مکینتاش اتمام لوقا Miani کانال در یوتیوب. او برخی از مطالب خوب وجود دارد.

در اینجا چیزی است که من در هفته گذشته گفت: در مورد اینکه چرا اپل سخت افزار بسیار قوی:

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا مکینتاش تمایل کمتر به “آنتروپی” مسائل از رایانه های شخصی. اما بخش بزرگی از قابلیت اطمینان موضوع ادغام عمودی از سخت افزار و نرم افزار. اگر شما در نگاه معمولی کامپیوتر شما در پیدا کردن قطعات طراحی و ساخته شده توسط بسیاری از شرکت های مختلف کنترل شده توسط یک مادربرد طراحی شده توسط یکی دیگر از در حال اجرا یک سیستم عامل طراحی شده توسط یکی دیگر از. در زمان طراحی مهندسین سعی کنید مطمئن شوید این قطعات با هم کار خواهد کرد اما از آنجا که مایکروسافت به توسعه دهندگان هرگز دانستن دقیق تنظیمات شما در حال اجرا آن را یک بازی حدس زدن است. در مقابل, MacOS توسعه دهندگان همیشه می دانم که تنظیمات شما در حال اجرا از آنجا که این تنها یکی از ده یا بیشتر.

در یک طرف است که یک عدم انعطاف پذیری که شدید جوانب مثبت تمایل به ساییدگی تحت, اما آن را نیز یک فرمول بسیار بیشتر قابل اعتماد و مهندسی است. اضافه کردن به که به طور کلی بالاتر-کیفیت قطعات با توجه به زنجیره تامین اپل لرز و شما بیشتر قابل اعتماد ماشین با عمر طولانی تر.

در حالی که رفتن به روش برای نصب بوت bare-metal ویندوز در مکینتاش است نشانه آن است که ممکن است به نصب ویندوز بدون بوت شدن از طریق Bootcamp. مدرن تر, مکینتاش, شما مجبور به استفاده از یک ابزار امنیتی برای غیر فعال کردن T2 تراشه ساخت بوت سیستم روی یک درایو USB و پرش از طریق hoops اضافی اما شدنی است.

همچنین: از دست دادن بوت کمپ برای بازوی مکینتاش است که بدون از دست دادن بزرگ

اما حتی اگر شما با استفاده از Bootcamp برای راه اندازی ویندوز بر روی مک خود را در حال حاضر بهترین راه برای دریافت درایور به استخراج Bootcamp رانندگان ارائه شده توسط اپل است. این باز می شود تا بزرگترین نقطه آسیب پذیری در این استراتژی…

سوال از طول عمر

دقیقه سیب توقف حمایت از اینتل مکینتاش در MacOS است همان لحظه که Bootcamp رانندگان را متوقف خواهد کرد به روز بودن. در واقع زمانی که MacOS دیگر به روز رسانی برای اینتل انتظار نیست درایور ویندوز برای مکینتاش به روز می شود.

این می تواند به اثبات می شود یک مشکل برای کاربران ویندوز انتظار برای بازی در ویندوز 10 برای دهه آینده در مک سخت افزار به خصوص اگر ویندوز تغییرات به اندازه کافی از طریق آن به طور منظم به روز رسانی به تابع دیگر با رانندگان.

همچنین: آیا اپل سیلیکون کشتن Hackintosh? شانس برابر خود ساخته شده MacOS بازوی کامپیوتر

اما همانطور که قبلا ذکر شد و در هفته گذشته وجود دارد تنها تعداد محدودی از تنظیمات اپل تولید مکینتاش. به عنوان ما را دیده ام با یک فعال Hackintosh جامعه کاربران اغلب قادر به رانندگی تکنولوژیکی رفع هنگامی که فروشندگان تمایلی به انجام این کار.

بنابراین ممکن است که همسر مکینتاش ممکن است حفظ شود به تاریخ ویندوز منتشر شده تا زمانی که کاربر جامعه نگه می دارد و رانندگان تا به تاریخ. چه که اتفاق خواهد افتاد این است که یک سوال باز, اما من می خواهم بگویم این یک احتمال اگر repurposing پیر مکینتاش می شود یک چیز است.

لینوکس به دلیل دوره لینوکس

این می رود بدون گفت که مکینتاش می تواند عالی, لینوکس, ماشین آلات با چند استثنا — یک بار دیگر با توجه به مشکلات درایور. من تعدادی از مقالات (لینک زیر) نشان می دهد که با موفقیت نصب لینوکس بر روی حتی مدرن تر (و در نتیجه بیشتر قفل شده) مکینتاش.

تنها مارپیچ به نظر می رسد صوتی. گفت: انتظار می رود برای دیدن پیر مکینتاش استفاده می شود به عنوان, لینوکس, ماشین آلات (اعم از ماشین های رومیزی به خوبی جمع و جور سرور) واقعا برای برخی از زمان آمده است.

افکار نهایی

از همه ما مورد بحث به نظر من که ما به دنبال در مک سخت افزار ماندن در عمل برای یک زمان بسیار طولانی است. این که آیا آن را فقط به چهار یا پنج سال یا ده یا پانزده بستگی دارد و بیشتر در حالت ویندوز و لینوکس-و حمایت از جامعه کاربری — از آن را در اپل.

بنابراین اگر شما یک دسته از اینتل مکینتاش (به من) اخم نکنید. شما احتمالا قادر خواهید بود برای قرار دادن آنها را به نوعی از استفاده طولانی پس از اپل رها به روز رسانی Intel کد. با توجه به طیف گسترده ای از رایانه های شخصی شما می توانید خرید و یا ساخت پیر دنده اپل قطعا نمی تواند standouts. اما با توجه به سخت افزار بالا و کیفیت آنها احتمالا در خدمت شما واقعا برای برخی از زمان اگر شما انتخاب می کنید به repurpose آنها را برای میوه و عملیات.

شما چه فکر می کنید ؟ آیا شما انتظار می رود به repurpose قدیمی خود مکینتاش به ویندوز یا لینوکس ؟ اجازه دهید در ادامه این مکالمه جالب در نظرات زیر.


شما می توانید به دنبال من روز به روز به روز رسانی پروژه در رسانه های اجتماعی. مطمئن شوید که به دنبال من در توییتر @DavidGewirtz در Facebook در Facebook.com/DavidGewirtz در Instagram در Instagram.com/DavidGewirtz و در یوتیوب در YouTube.com/DavidGewirtzTV.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>