Netflix: آره استخراج است که ما بیشتر به تماشای فیلم تا کنون – CNET


extraction-netflix-med

کریس همسورث ستاره ها در اکشن, هیجان انگیز استخراج است.


Netflix

Netflix پربیننده ترین اصلی است که تا کنون به استخراج به عنوان Chris Hemsworth, اکشن, تلنگر به خود جلب کرد در 99 میلیون حساب در اولین ماه از انتشار آن این شرکت گفت: در آن دوم-درآمد سه ماهه گزارش. بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به — یک واقعیت رقابت که گیر جذاب تک در جزیره و سپس گفت: آنها را به رابطه جنسی ندارد و یا آنها از دست دادن پول جایزه — محبوب ترین سری که Netflix گزارش شده در دوره: آن را به حال 51 میلیون خانوار لحن در.

(در واقع فصل چهارم از پول دزدی بود نشان می دهد محبوب ترین در Netflix بکشد در این دوره با 65 میلیون حساب تماشای آن از Netflix در حال حاضر منتشر شده است که شماره ماه پیش.)

Netflix نیز با اشاره به محبوبیت سریال کمدی هرگز به من همیشه و فضای نیروی بودند که هر دو را تماشا 40 میلیون حساب. تمام محبوبیت آمار که Netflix بکشد برای originals منتشر شده بین آوریل و ژوئن به شرح زیر است.

برای سال Netflix بکشد به شدت کم حرف در مورد بینندگان. مردی که ایجاد خانه از کارت هایکه قرار Netflix بکشد محتوای اصلی تلاش بر روی نقشه یک بار گفت که این شرکت نمی خواهد حتی به اشتراک گذاری بینندگان معیارهای با او. اما به تازگی Netflix بکشد سست آن لب ها را به کمک به جذب استعداد و استوک تا وزوز.

در علاوه بر این به های بینندگان آمار برای کسب عناوین برتر هر سه ماه به عنوان بخشی از درآمد خود را گزارش Netflix اضافه شده یک روند رتبه بندی به آن خدمات پس از مردم می توانید ببینید چه چیزی محبوب ترین عناوین در جریان Netflix بکشد در کشور خود را در هر روز داده می شود.

Netflix محبوبیت چهره های بزرگ نیاز تکذیبنامهها. برای یکی از آنها به طور مستقل تایید و نه آنها نسخه پشتیبان تهیه اطلاعات دقیق از این شرکت است. Netflix است که در موقعیت منحصر به فرد است که آن را می توانید گیلاس انتخاب برجسته و ما لازم نیست که مقدار داده های مستقل آن را تایید کنید. سنتی شرکت های رسانه ای از سوی دیگر باید خود را در گیشه عملکرد مستقل نظارت و آنها را در رحمت Nielsen ratings به عنوان بارومتر برای تلویزیون را نشان می دهد.

اصلا مقایسه Netflix بکشد اعداد به معیارهای مانند نیلسن رتبه بندی یا جعبه دفتر آمار و ارقام. آن را وسوسه انگیز برای مقایسه با چگونه بسیاری از مردم به تماشای Netflix بکشد نشان می دهد در مقابل یک در تلویزیون های معمولی و یا به برآورد چقدر پول یک فیلم بزرگ در Netflix ساخته اند در دفتر جعبه را. اما این معیارها نیست حتی به مقایسه از آنجا که روش پشت سر آنها اختلاف شدید.

و در آغاز این سال Netflix روشن به بینندگان متریک. Netflix در حال حاضر تعداد یک عنوان به عنوان “تماشا” اگر شما آن را برداشت و اجازه دهید آن را بازی برای دو دقیقه. با برخی از نشان می دهد و یا فیلم شما می توانید آنها را خاموش کنید قبل از اینکه شما حتی ضربه اصلی به عنوان دنباله و این تعداد هنوز هم به عنوان نمایش.

در مورد استخراج, برای مثال, شما می خواهم تعداد به عنوان یک نظر قبل از این فیلم حتی به یک خط از گفت و گو سخن گفته. (وجود دارد حدود 10 اثر شلیک گلوله قبل از دو دقیقه علامت،)

Netflix مشترک همه زیر چهره های اصلی را نشان می دهد و فیلم های منتشر شده بین آوریل و ژوئن. این آمار برای عناوین’ چهار هفته اول انتشار یا Netflix بکشد خود را به برنامه ریزی برای چگونه بسیاری از سازمان دیده بان در چهار هفته بر اساس بینندگان تا کنون:

 • استخراج — 99 میلیون حساب
 • این اشتباه خانم, یک فیلم کمدی با بازی David Spade — 59 میلیون حساب
 • بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به — 51 میلیون حساب
 • Never Have I Ever, a high-school سریال کمدی از Mindy Kaling — 40 میلیون حساب
 • فضا و نیروی یک سریال کمدی با بازی Steve Carell — 40 میلیون حساب
 • این Willoughbys یک فیلم سینمایی انیمیشن — 38 میلیون حساب
 • کف گدازه رقابت نشان می دهد که در آن مسابقه پرش در اطراف در همه چیز تظاهر طبقه مایع ماگما داغ — 37 میلیون حساب های پیش بینی شده
 • Da 5 Bloods, اسپایک لی جنگ ویتنام فیلم — 27 میلیون حساب

Netflix نیز به طور مشترک رتبه ترین آن را تماشا اصلی فیلم با بلومبرگ شنبه جلوتر از درآمد خود را گزارش. که رتبه بندی شد:

 1. استخراج
 2. پرنده جعبههای آخرالزمانی فیلم با بازی ساندرا بولاک — بیش از 89 میلیون حساب
 3. Spenser, محرمانه, فیلم اکشن-کمدی با بازی مارک والبرگ — 85 میلیون حساب
 4. 6 زیرزمینی Michael Bay انفجار متحرک با بازی رایان رینولدز — 83 میلیون حساب
 5. رمز و راز قتل یک کمدی با بازی آدام سندلر و جنیفر آنیستون — 73 میلیون حساب
 6. The Irishman یک دوره حماسی در مورد مافیا کارگردانی مارتین اسکورسیزی — 64 میلیون حساب
 7. Triple Frontier یک بازی اکشن heist فیلم با بازی بن افلک — 63 میلیون حساب
 8. اشتباه خانم یک کمدی رمانتیک با بازی David Spade و Lauren Lapkus — 59 میلیون حساب
 9. پلت فرم اسپانیایی, علمی تخیلی, فیلم ترسناک — 56 میلیون حساب
 10. کامل, تاریخ, نوجوان کمدی رمانتیک با بازی — 48 میلیون حساب

Netflix منتشر کرده است آمار برای برخی از آن سری اصلی در گذشته بیش از حد. دوباره همه ارقام زیر هستند بینندگان در یک عنوان را چهار هفته اول انتشار. در بعضی از قالب پیش بینی شده کل بینندگان قبل از این عنوان در واقع به چهار هفته خوانده شده را علامت (که اشاره شد):

 • همه چیزیک سری فانتزی بر اساس یک موجود حق رای دادن کتاب و فیلم و بازی ها — 76 میلیون حساب
 • فصل چهار La Casa de Papel یا پول دزدی یک اسپانیایی زبان heist تریلر سری — 65 میلیون حساب
 • ببر پادشاه ویروسی docuseries — 64 میلیون حساب
 • شما فصل دوم تریلر روانی سری — طرح برای 54 میلیون حساب بر اساس اولین هفته پس از مشاهده آن Dec. 26 نسخه
 • عشق کور است, آشنایی رقابت های سری — 30 میلیون حساب
 • فصل سه تاج, تاریخی, درام, سریال — 21 میلیون حساب (و Netflix گفت: 73 میلیون حساب را تماشا تاج پس از این مجموعه راه اندازی شد)
 • کلاوس یک انیمیشن تعطیلات فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار — 40 میلیون حساب

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: صفحه 5 راه برای لبریز Netflix


4:21

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>