Netflix نام Ted Sarandos جدید co-مدیر عامل

Netflix بکشد در روز پنج شنبه اعلام کرد که Ted Sarandos خدمت خواهد کرد به عنوان شرکت مدیر عامل در کنار بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت رید هیستینگز. Sarandos 20 سال Netflix کهنه را نیز نگه دارید و بر روی خود عنوان رئیس محتوای افسر و پیوستن به Netflix هیئت مدیره.

سرویس جریان نیز منصوب گرگ پیترز به عنوان افسر ارشد عامل علاوه بر نقش خود به عنوان رئیس محصول افسر.

“در شرایط روز به روز در حال اجرا از Netflix من زیاد انتظار نیست برای تغییر” هیستینگز در بیانیه ای گفت. “ما کلید اجرایی رهبری گروه بدون تغییر هستند. بنابراین فکر می کنم از Ted را به خوبی سزاوار ارتقاء رسمی چگونه ما در حال حاضر در حال اجرا کسب و کار امروز است.”

این شرکت همچنین در گزارش خود در سه ماهه دوم مالی ارقام تولید مخلوط نتایج.

رقیق شده درآمد هر سهم برای سه ماهه آمد به $1.59. درآمد در Q2 $بود 6.148 میلیارد دلار رشد 25 درصد در سال بیش از سال.

تحلیلگران به دنبال درآمد از $1.81 در درآمد حاصل از $6.08 میلیارد دلار است.

Netflix اضافه 10.1 میلیون پرداخت می شود, عضویت در Q2 در مقایسه با 2.7 میلیون دلار در سال گذشته Q2. در حالی که این رقم ضرب و شتم Netflix بکشد خود انتظارات این شرکت گفت که انتظار ندارد که حرکت را به ادامه به نیمه دوم سال است.

“مثبت واریانس نسبت به ما 7.5 متر پیش بینی شده بود با توجه به بهتر از هوا کسب و حفظ” این شرکت اعلام کرد. “در نیمه اول این سال ما اضافه شده 26m عضویت پرداخت می شود تقریبا در تاریخ همتراز با 28m ما زمانی در همه 2019. اما همانطور که ما انتظار (و می توان در نمودار زیر) رشد کند به عنوان مصرف کنندگان از طریق شوک اولیه از Covid و اجتماعی محدودیت.”

برای سه ماهه سوم Netflix انتظار برای اضافه کردن 2.5 میلیون پرداخت می شود, عضویت در مقایسه با 6.8 میلیون در سال قبل سه ماهه.

در ضمن این شرکت مشخص شده که چگونه در حال انجام COVID-19 همه گیر است که تأثیر آن محتوا تولید برنامه. Netflix است که “به آرامی از سرگیری تولید در بسیاری از نقاط جهان” انتشار آن گفت: با بیشترین پیشرفت را در آسیا و اقیانوس آرام. تولید از سر گرفته است و در بسیاری از EMEA کشورها از جمله آلمان و فرانسه و اسپانیا و ایتالیا و انگلستان است. برخی از تولید از سر گرفته است و در کالیفرنیا و اورگان اما زمان عفونت روند در ما ایجاد عدم اطمینان بیشتر. این شرکت با هدف از سرگیری تولید در آمریکای لاتین و هند بعد از این سال.

فن آوری درآمد

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>