NEC استرالیا بازگشت به سیاه و سفید توسط بانکی AU$20 میلیون دلار سود عملیاتی در طول FY20

NEC استرالیا گزارش شده است قابل چرخش از سال مالی گذشته ضبط AU$19.7 میلیون دلار سود عملیاتی پس از سال گذشته AU$2.2 میلیون ضرر برای 12 ماه به 31 مارس سال 2020 است.

این شرکت نسبت داده AU$22 میلیون پرش به سال در سال رشد درآمد و تحقق کارکنان مرتبط با صرفه جویی در هزینه های که انجام شده قبلی سال مالی زیر آن کارمند افزونگی ابتکار.

درآمد کل برای 12 ماه در آمد در AU$417 میلیون افزایش از سال گذشته AU$403 میلیون. که, مدیریت خدمات اختصاص بیش از نیمی از آن در آینده در AU$247 میلیون دلار است. این بود که به دنبال فروش کالا از جمله سخت افزار و نرم افزار شبکه و زیرساخت شرکت network solutions سیستم دستگاه ها و تجهیزات نورپردازی که به دست آورده این شرکت AU 90 میلیون دلار در طول سال مالی است. باقی مانده ساخته شده بود تا از سایر خدمات و خدمات حرفه ای.

برخی از قراردادهای خاص که NEC برنده در طول سال شامل AU$39 میلیون معامله با غرب استرالیا نیروی پلیس برای تحول گسترده آن شبکه محلی شبکه و IP telephony محیط های سراسر هر سایت و ارائه تاسمانی دولت جدید سه گانه صفر پاسخ اضطراری پلت فرم.

در حالی که NEC استرالیا فاش نمی کند تعدادی از کارکنان که هنوز هم باقی می ماند در این شرکت پس از رفع اشکالات ابتکار مقدار اختصاص داده شده به حقوق و دستمزد پایین بود AU$159 میلیون از سال گذشته AU$162 میلیون. به طور مشابه, رفع اشکالات ختم مزایای شد به کاهش AU$1.55 میلیون در مقابل AU$7.1 میلیون نفر در طول FY19.

در طول FY20, NEC استرالیا ثبت مالیات بر درآمد هزینه AU$3 میلیون بر اساس 30 درصد از آن 10 میلیون دلار قبل از مالیات سود اما که تعداد محو قبل از ضرر و زیان مالیاتی و منجر به یک AU$1.3 میلیون بهره مند شوند. این شرکت گفت که آن را هنوز هم دارای مزایای بالقوه از قبلی ضرر و زیان به مقدار AU$122 میلیون در آن کتاب است.

نگاه به آینده, NEC استرالیا گفت: این امر در ادامه به “اصلاح ساختار آن و ارائه” برای اطمینان از عملیات کارآمد. آن اضافه شده است که آن را برنامه ای برای تمرکز بر کاهش هزینه و تعمیر و نگهداری و تمدید زمان قرارداد برای رسیدن به یکی دیگر از نتیجه مثبت در سال مالی آینده.

“مداوم تمرکز و گروه همچنان به دنبال درآمد اضافی فرصت رشد از نزدیک مدیریت فروش و هزینه های اداری به عنوان درایو به نتیجه تعدادی از صرفه جویی در هزینه طرح در عملیاتی تحویل تابع” این شرکت اعلام کرد.

این شرکت همچنین اشاره کرد coronavirus همه گیر نیست هر گونه تاثیر مواد بر شرکت در موقعیت های مالی از 31 مارس سال 2020 اما معتقد است اگر “بررسی آثار اقتصادی در مناطق کلیدی و محدودیت در حرکت مردم و محصول طولانی مدت ممکن است پیامدهای نامطلوب برای سودآوری حمل مقادیر غیر-دارایی های جاری و recoverability از مطالبات”.

NEC استرالیا است که 100 درصد متعلق به ژاپن بر اساس NEC Corporation است که پدر و مادر نهاد و نهایی کنترل نهاد. از مارس 2019, NEC استرالیا به طور مستقیم به گزارش NEC Corporation.

مربوط به پوشش

دولت استرالیا در حال حاضر دستکاری 62 بالا و هزینه آن پروژه ها

اطلاعات نشان داد به ZDNet تحت آزادی اطلاعات نشان داده همه آنها به ارزش بیش از AU$10 میلیون و یک قراردادی بود به Telstra در سال 2013 است.

NEC نشانه های توافق با دولت NSW برای پیوستن به سیدنی فناوری جدید hub

NEC استرالیا قصد دارد برای راه اندازی آن دفتر جدید در این حوزه است که ویژگی ها و نوآوری های آزمایشگاه یادگیری

NEC منصوب به ساخت آسیا و اقیانوسیه کابل زیر دریایی

کابل را span 9,400 کیلومتر است و انتظار به پایان خواهد رسید در پایان 2022.

NEC و تحقیقات ژاپنی آژانس به استفاده از هوش مصنوعی به صورت خودکار پلاستیکی ضایعات تشخیص

سیستم استفاده خواهد شد برای کمک به تعیین تاثیر microplastics باید در زندگی دریایی.

NEC برای ایجاد ترکیبی سیستم های کوانتومی در کنار موج-D

شرکت به نگاه به توسعه خدمات است که ترکیب جهش کوانتومی شبيه سازي ابر با NEC ابر رایانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>