تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن نینتندو سوئیچ مطلب در انبار در بهترین خرید – CNET


nintendo-switch-lite-1
Óscar Gutiérrez/CNET

به روز رسانی: پس از اینکه به طور کامل میا برای یک زن و شوهر از ماه های به ظاهر غیر ممکن است برای دریافت کنسول ظاهر در داخل و خارج از بورس در بهترین خرید. اگر آن را هنگامی که شما ببینید توصیه من این است که سعی کنید دوباره کمی بعد.

این coronavirus همه گیر است و باعث شکوفایی در بازی های ویدئویی محبوبیت به عنوان میلیون ها نفر همچنان به ماندن در خانه. که سمت چپ نینتندو سوئیچ تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن پس حداقل مارس به عنوان همه گیر است مختل الکترونیک جهانی زنجیره تامین و sleazy نمایندگان فروش شده اند با استفاده از رباتها برای حرکت شبیه چمچه زنی تا چه کمی موجودی وجود دارد. آه و محبوبیت Animal Crossing: New Horizons کمک کنید یا.

اما شروع در پایان ماه آوریل نینتندو سوئیچ Lite به صورت پراکنده بازگشت به بسیاری از خرده فروش قفسه ظاهر در آمازون و GameStop, Best Buy و Target — و اغلب ناپدید فقط به عنوان به سرعت. ما تلفیقی سهام در دسترس در اینجا در قیمت از $200, اما توجه داشته باشید که قیمت گذاری و در دسترس اغلب تغییر. لطفا با دقت بررسی کنید قبل از تکمیل خرید.

و شما نمی توانید اتصال این نسخه از سوئیچ به تلویزیون خود را-که تنها گرانتر $300 سوئیچ که باقی مانده از سهام تقریبا در همه جا هر چند نشانه های وجود دارد که کمبود ممکن است در نهایت شروع مصاحبه به زودی. اما اگر شما نیاز به بیشتر تشویق به را غوطه در این مطلب می توانید بخوانید CNET بررسی سوئیچ Lite.

آمازون

به روز رسانی: همانطور که از 29 جولای وجود دارد نینتندو سوئیچ Lites برای خرید آنلاین در دسترس برای $200 در آمازون.


GameStop

به روز رسانی: همانطور که از 29 جولای وجود دارد نینتندو سوئیچ Lites برای خرید آنلاین در دسترس برای $200 در GameStop.


بهترین خرید


هدف

به روز رسانی: همانطور که از 29 جولای وجود دارد نینتندو سوئیچ Lites برای خرید آنلاین در دسترس برای $200 در هدف.


خارج از بورس

از جان گذشته برای یک سوئیچ Lite? این لیست شامل واحدهای موجود در قیمت بالاتر از طریق یک شخص ثالث, نمایندگی فروش و یا آنهایی که در دسترس هستند فقط برای وانت در یک آجر و ملات فروشگاه محل.

این ماده اغلب به روز شده است تا منعکس کننده در دسترس است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه نینتندو سوئیچ Lite است مانند پس از یک ماه از…


10:51


ادامه مطلب: آخرین نینتندو کوپن.

CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن پاسخ در پرسش و پاسخ ما صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>