نسکار است: چگونه به تماشای نژاد روز یکشنبه بدون کابل - CNET

گتی ایماژ پس از تعلیق آن فصل در ماه مارس به عنوان coronavirus گسترش و مسابقه در شبیه سازی به تصویب زمان نسکا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 خرداد 1399
gettyimages-1238521843
گتی ایماژ

پس از تعلیق آن فصل در ماه مارس به عنوان coronavirus گسترش و مسابقه در شبیه سازی به تصویب زمان نسکار بازگشت به مسیر یک ماه پیش. نسکار یکی از اولین ورزش به بازگشت و اجرا شده است چهار مسابقه قبل از خالی grandstands. این نژاد روز یکشنبه در حیاط-میامی جاده سریع السیر خواهد بود که برای اولین بار با طرفداران در می ایستد. آن نیز خواهد بود که اولین مسابقه پس از نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم در آن مسابقه است.

چگونه به سازمان دیده بان نسکار بدون کابل

نسکار تجدید سازمان آن مسابقه برنامه برای بقیه فصل. شما می توانید مشاهده کامل نسکار برنامه و این که بعد از پنج مسابقه:

  • ژوئن 14: حیاط-میامی جاده سریع السیر در 3:30 p. m. و همکاران (12:30 p. m. PT) در فاکس
  • ژوئن 21: آلاباما Superspeedway در 3 p. m. و همکاران (12 p. m. PT) در فاکس
  • ژوئن 28: Pocono Raceway در 4 p. m. ET (1 p. m. PT) در NBCSN
  • جولای 5: Indianapolis Motor Speedway در 4 p. m. ET (1 p. m. PT) در NBC
  • جولای 12: کنتاکی جاده سریع السیر در 2:30 p. m. ET (11:30 a. m. PT) در FS1

این یکشنبه های جام سری سر به حیاط-میامی جاده سریع السیر برای Dixie ودکا 400. مسابقه شروع می شود در 3:30 p. m. و همکاران (12:30 p. m. PT) و پخش خواهد شد در Fox و Fox Sports app.

اگر شما لازم نیست که یک کابل یا ماهواره ای تلویزیون اشتراک شما می توانید به تماشای این مسابقه با یکی از برنامه های زنده تلویزیونی خدمات زیر. بعد از دو نژاد پخش خواهد شد در فاکس و بقیه نسکار فصل نشان داده خواهد شد عمدتا در NBC و NBCSN. خبر خوب برای طرفداران مسابقه است که هر سه کانال در دسترس هستند در هر جریان خدمات. گرفتن این است که هر سرویس حمل هر شبکه محلیپس از بررسی هر یک با استفاده از لینک های زیر به مطمئن شوید که آن را حمل Fox و NBC در منطقه شما.

اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه با پذیرایی خوب شما می توانید به صورت رایگان بر روی بیش از حد هوا پخش کانال های فقط با اتصال مناسب (زیر 30 دلار) آنتن به تقریبا هر تلویزیون.

زنجیر تلویزیون $30-یک ماه آبی طرح شامل Fox, NBC و NBCSN. آدرس خود را وارد کنید برای دیدن اینجا است که کانال های محلی در دسترس هستند که در آن شما زندگی می کنند. ما به عنوان خوانده شده زنجیر تلویزیون را نقد کنید.

Hulu با زنده تلویزیون هزینه $55 یک ماه و شامل Fox, NBC و NBCSN. با کلیک بر روی "مشاهده کانال های خود را در منطقه" لینک در خود صفحه خوش به ببینید که کانال های محلی ارائه شده در کد پستی خود را. ما به عنوان خوانده شده Hulu با زنده تلویزیون نقد و بررسی.

همه از زنده تلویزیون جریان خدمات فوق پیشنهاد محاکمه آزاد اجازه می دهد تا شما را به لغو در هر زمان و نیاز به یک جامد اتصال به اینترنت. برای اطلاعات بیشتر ؟ بررسی گسترده ما راهنمای.

ادامه مطلب: بهترین مسابقه چرخ و پدال برای iRacing و بودجه شما

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دیدن یک, کنید timelapse از Fox Sports NASCAR آشیانه شلیک...

2:48tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب