ناسا برای ارسال استادیوم-اندازه بالون skyward برای مطالعه کیهان – CNET


high-altitude-balloon-16

ناسا گرفتن جزئیات به راه اندازی یک ارتفاع بالا بالون به فوقانی جو است.


ناسا

ناسا قصد دارد با ارسال یک 8.4-پا تلسکوپ بالا به استراتوسفر روی یک استادیوم فوتبال-اندازه بالون آژانس فضایی گفت: پنج شنبه. Asthros (کوتاه اخترفیزیک استراتوسفر تلسکوپ برای بالا طیفی قطعنامه مشاهدات در Submillimeter-طول موج) مشاهده خواهد شد و طول موج نور قابل رویت نیست از زمین. این میله میله برای راه اندازی در ماه دسامبر سال 2023 از قطب جنوب که در آن شما بی اراده کار کردن در جریان هوا در بالای این قاره است.

Asthros را رعایت مراتب مادون قرمز, نور, یا نور با طول موج هستند که بسیار طولانی تر از آنچه که قابل مشاهده برای انسان است. که بدان معنی است که شما نیاز به رسیدن به ارتفاع حدود 130.000 یا 24.6 کیلومتر. که هنوز هم در زیر مرز فضا, اما آن را به اندازه کافی بالا برای دیدن نور طول موج است که مسدود شده و توسط جو زمین ناسا می گوید.

پردازنده دستگاه را اندازه گیری حرکت و سرعت گاز اطراف ستاره تازه شکل گرفته. این ماموریت بررسی چهار کلید اهداف از جمله دو ستاره تشکیل مناطق در کهکشان راه شیری است. آن را نیز نقشه حضور دو نوع نیتروژن یون های است که می تواند “نشان می دهد مکان های که در آن بادها از ستاره های عظیم و انفجار ابرنواختر را شکل گاز ابرها در درون این ستاره تشکیل مناطق” ناسا در بیانیه ای گفت.

از طریق یک فرآیند به نام ستارگان بازخورد این رویدادهای خشونت آمیز می تواند پراکنده در اطراف مواد و مانع و یا بلوک ستاره سازند. از سوی دیگر ستارگان بازخورد همچنین می توانید درایو مواد به انبوه با هم, بالا بردن سرعت شکل گیری ستاره. این تیم امیدوار به کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه ستارگان بازخورد کار می کند و به ارائه اطلاعات جدید است که به شما در بهبود شبیه سازی های کامپیوتری از کهکشان تکامل است.

این تیم به تازگی پیچیده طراحی رصدخانه حمل بار از جمله آن تلسکوپ که قطاری از نور و پايگاههاي فرعي مانند خنک کننده و سیستم های الکترونیکی. مهندسین ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت که مدیریت این ماموریت را شروع به یکپارچه سازی و تست آن پايگاههاي فرعي در اوایل ماه اوت برای اطمینان از آنها به عنوان در نظر گرفته شده.

بالون ماموریت باید از این مزیت نه تنها هزینه کمتر از ماموریت های فضایی اما زمان span بین اوایل برنامه ریزی و استقرار کوتاه ناسا می گوید. که به معنی بالن می تواند رسیدگی به خطرات ناشی از فن آوری های جدید است که در میانهی شب مورد استفاده در فضا و در عین حال از جمله “ناشناخته فنی یا عملیاتی چالش های است که می تواند تاثیر یک ماموریت علوم خروجی است.” بالون ماموریت ارائه یک فرصت برای کار از طریق این چالش ها و کمک به ماموریت های آینده بهترین استفاده از این فن آوری.

“بالون ماموریت های مانند Asthros هستند در معرض خطر بالاتر از ماموریت های فضایی اما عملکرد پاداش های بالا در متوسط هزینه” JPL مهندس و مدیر پروژه خوزه Siles گفت: در انتشار. “ما با هدف انجام اخترفیزیک مشاهدات است که هرگز تلاش شده است قبل از. این ماموریت هموار کردن راه برای آینده ماموریت های فضایی با آزمایش فن آوری های جدید و ارائه آموزش برای نسل آینده مهندسان و دانشمندان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>