ناسا پشتکار rover, راه اندازی به زودی: همه چیز شما نیاز به دانستن - CNET

پشتکار مریخ نورد در مریخ به تصور یک هنرمند. NASA/JPL-Caltech این داستان بخشی از به مریخ خوش آمدیدما سری کاوش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 مرداد 1399

پشتکار مریخ نورد در مریخ به تصور یک هنرمند.

NASA/JPL-Caltech
این داستان بخشی از به مریخ خوش آمدیدما سری کاوش در سیاره سرخ.

جولای شده است فوق العاده ماه مشغول به مریخ رباتیک کاشفان. این درهم امید پروب ترک زمین به سیاره سرخ در جولای 19 و چین Tianwen-1 شامل سه نفر از روبات دنبال کرد و در مدت کوتاهی پس از. در حال حاضر آن را ناسا را روشن کنید و آنها بیش از حد خواهد شد ارسال چند کاوشگران رباتیک به سیاره سرخ: یک نسل بعدی rover, شناخته شده به عنوان پشتکار و یک هلیکوپتر شناخته شده به عنوان نبوغ.

نبوغ یک تکنولوژی تظاهرات با هدف به اولین وسیله نقلیه برای رسیدن به طراحی-پرواز بر روی یک سیاره دیگر. پشتکار یک بزرگتر ماموریت -- که می تواند برای همیشه لطفا برای تغییر درک ما از جهان هستی است. آن را شکار نشانه هایی از گذشته و زندگی در روی سیاره سرخ.

خشک گرد و خاکی مریخ ما می دانیم که امروز بسیار متفاوت بود در عمیق گذشته است. بشریت آخرین مریخ نورد ساخت یک beeline برای یک منطقه از مریخ که هنگامی که خانه را به یک دریاچه یک محل مناسب به دنبال نشانه ای از باستان میکروب.

پس Sojourner در سال 1997 ناسا ارسال کرده است جانشینی به طور فزاینده پیچیده چرخ کاشفان به مریخ است. پشتکار است که آخرین و بزرگترین و در ژوئیه سال 2020 آن را راه اندازی در سفر حماسی در سراسر فضا.

در یک ماموریت

پشتکار انجام خواهد شد خیلی بیشتر از ضربه محکم و ناگهانی تصاویر شگفت انگیز از مریخ است. اینها برخی از کلید اهداف و رسالت:

  • دنبال نشانه ای از باستان زندگی میکروبی.
  • جمع آوری مریخ سنگ و گرد و غبار برای نمونه بعد از بازگشت به زمین است.
  • تحویل تجربی هلیکوپتر.
  • مطالعه آب و هوا و زمین شناسی مریخ است.
  • نشان دادن تکنولوژی برای آینده مریخ ماموریت.

ماموریت برنامه ریزی شده است به مدت حداقل یک مریخ سال است که با این نسخهها کار به حدود 687 روز بر روی زمین (در آن طول می کشد برای مریخ به دور خورشید). با این حال ناسا دارای سابقه خوب با گسترش آن روباتیک مریخ ماموریت. ما می توانیم نگاهی به عمر طولانی فرصت و کنجکاوی rovers به عنوان مدل نقش برای این.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دیدار با مریخ در 2020 رور راه اندازی این سال

4:47

زمان راه اندازی

پس از یک سری از تاخیرپشتکار در حال حاضر هدفمند برای راه اندازی زودتر از جولای 30. ناسا درآورده این رویداد چندین بار از اصلی جولای 17 تاریخ. تاخیر هنوز یک مسئله پس از باز دوره برای راه اندازی امتداد تا Aug. 15. ناسا خواهد livestream the rover sendoff.

وقتی که: جولای 30
که در آن: کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه فلوریدا
موشک: ایران راه اندازی داد (ULA) Atlas V

پنجره مهم است. "با توجه به موقعیت نسبی زمین و مریخ به یکدیگر راه اندازی فرصت ها می آیند تا فقط هر 26 ماه" گفت: ناسا در ماه ژوئن سال 2020 انتشار. از دست رفته در این پنجره به آن معنا ناسا را مجبور به صبر کنید تا سپتامبر 2022 برای شات بعدی. آژانس فضایی انجام خواهد داد همه چیز ممکن است به اطمینان حاصل پشتکار طول می کشد خاموش ،

سلام مریخ

ناسا انجام آزمایشات گسترده از سیستم چتر نجات است که پایین تر پشتکار به مریخ است.

NASA/JPL-Caltech

زمانی که مریخ نورد راه اندازی مدتی در زمان تعیین شده آن را همان تاریخ ورود: Feb. 18, 2021. فرود فرایند شامل برخی از مهمترین دلخراش دقیقه از کل ماموریت.

پشتکار را به سعی کنید از یک روش جدید است که ناسا امیدوار است ارائه خواهد شد آن را به عنوان نزدیک به آن هدف فرود سایت به عنوان امکان پذیر است. ناسا خواستار این "محدوده Trigger" تکنیک و آن را همه چیز در مورد استقرار چتر نجات دقیقا در زمان مناسب.

"اگر این فضاپیما قرار بود به اضافه جهش و فرود هدف چتر نجات خواهد بود مستقر قبلا" گفته ناسا. "اگر آن را برای رفتن به سقوط کوتاه از هدف چتر نجات خواهد بود مستقر پس از سفینه فضایی پرواز کرد و کمی نزدیک تر به هدف خود را."

زمین ناظران می تواند به جلو نگاه به یک بی سابقه ای از نظر ورود نزول و فرود روند. این ماموریت است که مجهز به دوربین و یک میکروفون برای ضبط همه هیجان و استرس به عنوان ناسا تلاش برای زمین پشتکار به آرامی بر روی سطح مریخ است.

Jezero دهانه

این Mars Reconnaissance Orbiter, تصویر را نشان می دهد Jezero دهانه دلتا منطقه است.

NASA/JPL-Caltech/MSSS/JHU-APL

Jezero دهانه واقع شده است و فقط در شمال مریخ' استوا بود و هنگامی که خانه را به یک دلتای رود. که تاریخ از آب باعث می شود آن را یک نقطه نخست به دنبال نشانه هایی از گذشته زندگی میکروبی. برای تلفن های موبایل مانند فرود کامل سایت به صورت یک علم آزمایشگاهی بر روی چهار چرخ.

"محل فرود در Jezero دهانه ارائه می دهد زمین شناسی غنی زمین با لندفرم رسیدن به عنوان دور برگشت به عنوان 3.6 میلیارد سال است که به طور بالقوه می تواند پاسخ به سوالات مهم در سیاره ای تکامل و astrobiology گفت:" ناسا توماس Zurbuchen زمانی که سایت اعلام شد و در سال 2018 است.

آمار حیاتی

این ماشین به اندازه پشتکار رور به نظر می رسد نسبتا شبیه به سلف خود کنجکاوی بلکه نشان دهنده کاملا چند پیشرفت تکنولوژی پس از کنجکاوی طراحی شده بود. در اینجا اعداد:

طول: 10 فوت (3 متر)
وزن: 2,260 پوند (1,025 کیلوگرم)
چرخ: شش چرخ آلومینیومی با تیتانیوم پره
سرعت بالا: کمتر از 0.1-مایل در ساعت (152 متر در ساعت)

علم ابزار

پشتکار مریخ نورد مجهز با ابزار که با استفاده از آن خواهد شد به بررسی Jezero دهانه در مریخ.

ناسا

پشتکار لود شده با هفت ابزار انتخاب شده برای کمک به رسیدن به آن اهداف و رسالت. شما می توانید مختصر و مفید کامل از ناسا, اما در اینجا برخی از نکات برجسته:

Mastcam-Z: سیستم دوربین نصب شده بر روی مریخ نورد ماست برابر است با چشم سر. به گفته ناسا اصلی آن کار است "را با کیفیت بالا ویدئو پانوراما رنگ و 3D تصاویر از سطح مریخ و امکانات در جو را با یک لنز زوم برای بزرگ کردن اهداف دور است." این mastcam خواهد بود ما اصلی پنجره مشاهده روی Jezero دهانه.

استرنج: مریخ اکسیژن در محل بهره برداری از منابع آزمایش یکی از راه های پشتکار است برای کمک به آماده سازی انسان برای رفتن به مریخ است. این ابزار طراحی شده است برای ایجاد اکسیژن از دی اکسید کربن جو است. این قابلیت لازم خواهد بود برای کمک به آینده بشر کاشفان نفس, اما آن را نیز به ما کمک پیشران موشک در سمت راست سایت. این یک گام ضروری برای ما آوردن مریخ فضانوردان در برگشت به زمین پس از ماموریت های خود را.

SuperCam: هنگامی که شما با قرار دادن یک دوربین لیزری و طیف همراه شما SuperCam یک ابزار است که کمک خواهد کرد که به دنبال ترکیبات آلی بخش مهمی از تلاش خود برای نشانه هایی از گذشته زندگی میکروبی. "این می تواند شناسایی مواد شیمیایی و معدنی آرایش از اهداف به عنوان کوچک به عنوان یک مداد نقطه از فاصله بیش از 20 فوت (7 متر) گفت:" ناسا.

Sherloc: "به اسکن محیط قابل سکونت با رامان & لومینسانس برای آلی و مواد شیمیایی" یا Sherloc به عنوان ابزار محبت شناخته شده را برای جستجوی نشانه هایی از حیات بر روی سیاره سرخ. ابزار و همراه آن دوربین (با نام مستعار واتسون) قادر به گرفتن تصاویر میکروسکوپی از مریخ و تجزیه و تحلیل آنها. مجهز به لیزر می تواند آتش در سطح Sherloc است که قادر به اندازه گیری مواد شیمیایی موجود در خاک و سنگ با استفاده از یک تکنیک شناخته شده به عنوان طیف سنجی.

هلیکوپتر در هیئت مدیره

ناسا مریخ هلیکوپتر تیم متصل به قطعه پرواز مدل در اوایل سال 2019.

NASA/JPL-Caltech

"اجازه دهید ارسال یک هلیکوپتر به مریخ" صدا ممکن است کمی دور از ذهن اما ناسا در حال انجام آن به هر حال. نبوغیک هلیکوپتر کوچک طراحی شده برای کار در شرایط چالش برانگیز در این سیاره قرمز است و تمام جمع به مریخ نورد حلقه که در آن آن را به سوار کردن سفر است.

ابتکار و خلاقیت است در معرض خطر بالا-پاداش تکنولوژی تظاهرات. آن را قطع تحت rover برای چند ماه تا ناسا می یابد یک نقطه مناسب برای استقرار آن است. پشتکار را رها کردن آن بر روی سطح مریخ و پس از آن حرکت به دور.

هلیکوپتر را در اولین تلاش در پرواز شده بر روی یک سیاره دیگر. ناسا امیدوار است با نبوغ soars و تبدیل به یک مدل برای یک راه جدید برای بررسی دنیاهای دیگر.

اتمام این ویدئو برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این هلی کوپتر می تواند تغییر راه ما رویکرد اکتشاف فضا.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه ناسا را در مریخ هلیکوپتر می تواند در آینده...

5:20

پیوستن به آن خواهر و برادر

ناسا در حال حاضر دو دستگاه عامل بر روی سطح مریخ ثابت بینش کاوشگر و مریخ مریخ نورد کنجکاوی. بینش واقع شده است در منطقه ای به نام Elysium Planitia یک دشت بزرگ منطقه است. کنجکاوی است که کروز در اطراف گودال گیل, یک خندق با یک کوه عظیم در داخل آن است. پشتکار خواهد بود حوزه بسیار متفاوت بخشی از این سیاره به عنوان آن را همچنان ناسا میراث اکتشاف مریخ.

آخرین باری که ما تا به حال دو عملکرد rovers در مریخ در سال 2018 زمانی که این مریخ نورد فرصت از دست رفته تماس با خانه با توجه به تاثیر جهانی طوفان های گرد و غبار. پشتکار نمی خواهد که همان مسائل به عنوان فرصت. مانند کنجکاوی آن را با استفاده از انرژی هسته ای منبع که نمی کند نیاز به نور خورشید به نگه داشتن آن رفتن.

'کاوش به عنوان یک'

این صفحه دارای نام نزدیک به 11 میلیون نفر و حامل یک پیام رمزی.

NASA/JPL-Caltech

پشتکار خواهد شد یک راه طولانی از زمین, اما آن را حمل تلخ اذکار آن سیاره. بیش از 10.9 میلیون نفر امضا به نام سفر با مریخ نورد از طریق ناسا ارسال نام خود را به مریخ عمومی برنامه توسعه. به نام آنها حک شده در تراشه های سیلیکون که ناسا نصب شده بر روی مریخ نورد بر روی یک بشقاب آلومینیومی در زیر سپر محافظ است.

این صفحه همچنین خرس یک تصویر از زمین ما خورشید و مریخ است. در اشعه خورشید است پیام "کاوش به عنوان یک" نوشته شده در کد مورس.

یک جداگانه ورق آلومینیوم می پردازد ادای احترام به مراقبت های بهداشتی کارگران و تلاش های خود را برای کمک به بشریت در طول coronavirus بیماری همه گیر. این صفحه حاوی یک تصویر از یک مار پیچیده شده در اطراف یک میله با زمین در بالای صفحه.

این نام ها و پیام ها یک یادآوری است که ناسا رباتیک کاشفان هرگز واقعا سفر به تنهایی. پشتکار اوج سال تلاش از ناسا, اما آن را نیز یک فرستاده برای بشریت یک فرمت از ما حس کنجکاوی و حس تعجب و کمی از زمین بر روی مریخ است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب