ناسا گردنبند دعوا coronavirus با یادآوری شما را به صورت خود را لمس – CNET


screen-shot-2020-06-26-at-11-51-56-am.png

دست پایین آن را یک راه حل جالب.


NASA/JPL-Caltech

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت را توسعه داده است یک گردنبند است که با هدف کاهش گسترش coronavirus توسط مردم هشدار زمانی که آنها در مورد به لمس صورت خود. به نام نبض, پوشیدنی, 3D چاپ آویز که با استفاده از سنسور مجاورت و ارتعاش اگر دست خود را نزدیک. ارتعاشات قوی تر نزدیک دست خود را به صورت خود را.

“هدف از پالس به حداقل رساندن گسترش COVID-19 ویروس است که می تواند منتقل می شود اگر یک فرد لمس آلوده سطح با دست خود را و سپس لمس یا چشم خود بینی یا دهان” ناسا گفت: در یک بروشور در مورد پوشیدنی. “این مفهوم در پاسخ به اینکه چگونه اغلب دست-در صورت تماس رخ می دهد در طول روز ناخودآگاه رفتار است که می تواند نادیده گرفته و به چالش کشیدن درست است.”

برای کمک به محافظت از خودتان را از COVID-19 شما می توانید نگاه کنید به دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری: پوشیدن یک ماسک صورت, عمل, اجتماعی, فاصله, ضد عفونی سطوح دستهای و اجتناب از دست زدن به صورت خود را. CDC می گوید coronavirus انتقال از طریق قطرات تنفسی که زمانی که یک فرد آلوده سرفه, عطسه و یا ایران. این قطرات زمین می تواند بر روی سطوح و یا در دهان و یا بینی مردم در این نزدیکی هست.

ناسا گفت: پالس طراحی شده است که مقرون به صرفه و ساده برای ایجاد, بنابراین می توان آن را تکثیر توسط هر کسی. دستورالعمل مونتاژ و یک لیست از قطعات منبع باز و رایگان برای استفاده عمومی است.

اپل و سامسونگ و گوگل در میان دیگر تکنولوژی غول ساخته اند به روز رسانی به خود wearables برای کمک به کاهش گسترش COVID-19. سامسونگ و گوگل شستن دست تایمر برای ساعت های خود را. اپل همچنین معرفی انواع امکانات در WWDC از جمله شستن دست ها-تایمر برای سازمان دیده بان اپل و ماسک صورت برای Memoji برای تشویق عادات سالم.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>