ناسا مریخ در 2020 رور راه اندازی: سازمان دیده بان زندگی می کنند که پشتکار سر به مریخ – CNET


launchboy

پشتکار قفل شده است و در داخل آلا Atlas V و آماده برای راه اندازی

ناسا/Joel Kowsky

این داستان بخشی از به مریخ خوش آمدیدما سری کاوش در سیاره سرخ.

این سومین ماموریت مریخ در دو هفته آماده است برای راه اندازی از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا. ناسا جدیدترین مریخ در 2020 رور پشتکار است که در سکوی پرتاب و آماده به سر مریخ, با یک هلیکوپتر در هیئت مدیرهکمتر! شرایط آب و هوایی فعلی بسیار مناسب برای راه اندازی با 80% شانس گرفتن پد و به فضا است. البته شما می توانید تماشای تمام, تاریخی راه اندازی زندگی می کنند حق در اینجا. ما رو livestream لینک فوق و کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به دنبال همراه زیر.

ناسا خواهد livestream این رویداد به عنوان ماشین-اندازه رور طول می کشد خاموش در ایالات متحده راه اندازی داد (ULA) Atlas V موشک. Prelaunch پوشش شروع می شود در 4 p. m. PT و دو-ساعت پنجره باز می شود در 4:50 a. m. PT.

ناسا اعلام کرد در جولای 22 ماموریت خود را سپری کرده پرواز آمادگی نقد و بررسی که شامل یک preparedeness ارزیابی از فضاپیما, موشک, روش ها و پرسنل. “مریخ سختی است و ما نمی هر چیزی را مسلم گفت:” پشتکار ماموریت معاون مدیر پروژه Matt Wallace.

راه اندازی خواهد شد بستگی به آب و هوا و عوامل فنی. این بود که قبلا با تاخیر از پیش از آن در ماه به دلیل مسائل فنی است.

این تقریبا نه سال پس از ناسا ارسال قبلی خود مریخ نورد کنجکاوی به مریخ است. پشتکار پیشرفته ترین ربات ناسا ارسال کرده است به سطح مریخ است. پس از آن مجموعه را در Jezero دهانه — یک منطقه با سابقه آب — این مریخ نورد را لگد کردن یک ماموریت به دنبال نشانه هایی از باستان زندگی میکروبی.

این مریخ نورد قرار نیست به تنهایی. آن را نیز حمل تجربی هلیکوپتر به نام نبوغ خود را زیر شکم خود.

ناسا ماموریت یکی از چندین راه اندازی به مریخ در یک محدود پنجره فرصت در این سال هنگامی که سیاره سرخ است که در یک موقعیت مطلوب نسبت به زمین است. از دست رفته است که پنجره به معنی انتظار تا سال 2022 برای فرصت بعدی. پشتکار به طور بالقوه می تواند راه اندازی به عنوان اواخر به عنوان اواسط ماه اوت در صورت لزوم.

امارات متحده عربی با موفقیت ارسال آن امید کاوشگر در جولای 19و چین خود را راه اندازی مدارگرد و مریخ نورد در ژوئیه 22. هر سه ماموریت برنامه ریزی شده برای رسیدن به مریخ در ماه فوریه 2021.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه ناسا جدید پشتکار مریخ در مقایسه با…


5:49

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>