MythBusters میزبان checharose درگذشت در سن 49 - CNET

Checharose. گتی Checharose شناخته شده به میزبانی شرکت نقش در MythBusters درگذشت در سن 49.Imahara که آموزش به ع

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
gettyimages-453786602

Checharose.

گتی

Checharose شناخته شده به میزبانی شرکت نقش در MythBusters درگذشت در سن 49.

Imahara که آموزش به عنوان یک مهندس برق و roboticist درگذشت پس از آنوریسم مغزی به گفته خبرنگار هالیوود دوشنبه.

"ما دل به شنیدن این خبر غم انگیز در مورد اعطای. او بخش مهمی از ما کشف خانواده و واقعا مرد فوق العاده. افکار ما و donating به خانواده اش" یک نماینده برای کشف گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

Imahara پیوست کشف را MythBusters در آن فصل سوم اغلب ساخت روبات و متخصص در افسانه ها است که درگیر کامپیوتر و الکترونیک. در سال 2014 Imahara سمت چپ نشان می دهد همراه با همکار ساخت اعضای تیم کاری بایرون و حزب محافظه Belleci.

در سال 2016 سه پیوست برای Netflix بکشد خرگوش سفید پروژه نشان می دهد که به بررسی موضوعاتی مانند "jailbreaks ابر قدرت تکنولوژی heists و دیوانه جنگ جهانی دوم سلاح های" قبل از آن لغو شد پس از یک فصل.

"من فقط نمی تواند آن را باور. من حتی نمی دانم چه می گویند. قلب من شکسته است. خداحافظ رفیق" Belleci توییتی دوشنبه.

"Somedays, من آرزو داشتم یک ماشین زمان" بایرون توییتی دوشنبه.

"من در از دست دادن. بدون کلمات. من بخشی از خانواده ها با checharose گذشته بیش از 22 سال است. اعطای بود واقعا درخشان مهندس هنرمند و مجری بلکه فقط چنین سخاوتمندانه بی قید و ملایم فرد است. کار با اعطای بود بسیار سرگرم کننده است. من از دست دوستم" آدام سویج سابق شرکت میزبان از بوستر همراه با جیمی Hyneman, توییتی دوشنبه.

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی با مهندسی برق مدرک Imahara پیوست لوکاس فیلم به عنوان یک مهندس. او بعد از کار در استودیو ستایش جلوه های بصری در بخش صنعتی نور و سحر و جادو.

بیش از نه سال Imaraha درگیر شد در یک میزبان از فیلم های پرفروش از جنگ ستارگان prequel trilogy به پارک ژوراسیک فیلم و ماتریکس فیلم.

به روز رسانی 11:40 p. m. PT: می افزاید: حزب محافظه Belleci صدای جیر جیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب