باید ویندوز و مک, نرم افزار دریافت ویژگی های جدید

خوانندگان به طور منظم می دانید که من از طرفداران بزرگ از نحوهی نرم افزار با نحوهی جعبه ابزار و نحوهی دسترسی بودن دو نرم افزار که من به نوبه خود به چند بار در طول روز است.

امروز می بیند این باید آب و برق دریافت به روز رسانی با برخی از ویژگی های سرد جدید.

باید به عنوان خوانده شده: آی فون iOS 13.6 باتری تخلیه سریع بدون هیچ دلیل واضح? سعی کنید این مشکل رفع می شود

این است که به عنوان یک همه در یک مجموعه از صرفه جویی در زمان نرم افزار برای ویندوز و مک کاربران این است که درست است. این ارائه می دهد مجموعه ای از بیش از 30 ابزار بیشترین بهره وری و سلامت سیستم ابزار همه از آن فوق العاده آسان برای کاربر و بسیاری از کار خود را تنها با یک کلیک.

اضافه شده به این مجموعه عبارتند از:

 • زمان استراحت: یک یادآوری به صفحه نمایش معافیت کمک به جلوگیری از خستگی و فرسودگی.
 • مبدل واحد: چه آن را در قلع می گوید — تبدیل واحدهای اندازه گیری و جهانی ارز به سرعت و به آسانی.
 • پیشرفته جستجو: پیدا کردن ابزار شما به دنبال آن هستید بسیار سریعتر. یک راه بسیار خوبی نیز برای رسیدن به می دانم که این قابلیت ارائه شده است.
 • پنجره در بالا (Windows only): نگه داشتن برنامه پنجره شما با استفاده از ترین در بالای تمام دیگر برنامه های باز.
 • مدیر پنجره (macOS تنها): به سادگی کشیدن یک پنجره را به روی صفحه نمایش لبه و پنجره به طور خودکار تغییر اندازه به نصف و یک سوم و یا یک چهارم صفحه نمایش.
 • نمایش دسکتاپ (macOS تنها): با یک کلیک راه برای پاک کردن فضای کاری خود را. شما می توانید بین “پنهان کردن برنامه های کاربردی” و “بسته شدن برنامه های کاربردی.”
 • بستن برنامه های ویندوز تنها): با یک کلیک راه برای بستن تمام برنامه ها و پاک کردن فضای کاری خود را. شما می توانید به حداقل رساندن و یا پنهان کردن زور ترک برنامه.

هر دو تشابه Toolbox 4 برای ویندوز و پلسک Toolbox 4 برای مک در دسترس هستند امروز به عنوان مستقل محصولات. هر سالانه مجوز شامل به روز رسانی رایگان جدید و ابزارهای پیشرفته به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است چند بار در سال.

$20 در پلسک

نحوهی دسترسی 6 برای ویندوز و مک به کاربران اجازه می دهد از راه دور دسترسی و کار با تا پنج PC یا مک کامپیوتر از تعداد نامحدودی از دستگاه های iOS و آندروید و یا مرورگرهای HTML5.

ویژگی های جدید در پلسک دسترسی به 6 شامل:

 • شخصی کمک: کمک به خانواده و دوستان که از شما درخواست برای کمک به تعمیر کامپیوتر خود و یا مک مسائل.
 • پشتیبانی از بلوتوث برای موش مک و حرکات: در iPadOS 13.4 و یا بعد.
 • آندروید پشتیبانی از OneDrive و Google Drive در دسترس از طریق پلسک دسترسی به File Manager.
 • آندروید لبه-به-لبه و رندر های gestural پشتیبانی ناوبری: این باعث می شود کل دسترسی از راه دور فرآیند بسیار ساده تر و طبیعی است.

نحوهی دسترسی 6 برای ویندوز و مک اشتراک در دسترس برای $19.99 در هر ماه و یا $34.99 برای دو سال. یک طرح کسب و کار در دسترس است برای $49.99 در هر سال و قادر می سازد یک مدیر IT برای ایجاد و مدیریت تعداد نامحدودی از کاربران که می توانید از استفاده از هر یک از پنج همزمان کاربر مجوز از تعداد نامحدودی از دستگاه های تلفن همراه و یا مرورگر وب HTML5; های اضافی پنج بسته از مجوز در دسترس است برای $49.99 در هر سال است.

نمایش در حال حاضر در پلسک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>