هیولا سیاه چاله در بر داشت بلعیدن حدود یک خورشید هر روز – CNET


bh

سیاه چاله ها هنوز ارائه برخی از بزرگترین رمز و راز – و سر و صدا – در وجود است.


NASA/JPL-Caltech

سریعترین رشد سیاه چاله شناخته شده برای انسان است که به طرز حیرت انگیزی بزرگ و ظاهرا بسیار hangry با توجه به تحقیقات جدید از یک تیم بین المللی از ستاره شناسان.

“سیاه چاله جرم نیز مورد 8000 بار بزرگتر از این سیاه چاله در مرکز کهکشان راه شیری” کریستوفر Onken از دانشگاه ملی استرالیا گفت: در یک نسخه.

به ترجمه و بومی سازی آن را حتی بیشتر خمیازه کشیدن از درجه اعتبار ساقط شناخته شده به عنوان J2157 است که 34 میلیارد برابر جرم خورشید ما و مصرف معادل یک خورشید در هر روز.

“اگر راه شیری سیاه چاله می خواستم به رشد است که آن را به دو سوم از تمام ستاره ها در کهکشان ما” Onken می افزاید.

Onken و تیم او کشف سیاه چاله در سال 2018 و شگفت زده شدند آن سریع نرخ رشد.

“چقدر سیاه چاله فرو می تواند بستگی دارد که چقدر جرم آنها در حال حاضر” توضیح عضو تیم Fuyan Bian از رصدخانه جنوبی اروپا (ESO). “برای این یکی به بلعیدن ماده در چنین رای ما فکر آن را می تواند تبدیل به یک رکورد جدید دارنده. و در حال حاضر ما می دانیم.”

این تیم با استفاده از ESO را تلسکوپ بسیار بزرگ در شیلی برای دریافت اطلاعات دقیق در سیاه چاله جرم است. نتایج خود را به نظر می رسد در Monthly Notices of the Royal فصل های جامعه است.

خوشبختانه برای ما کرگدن از یک سیاه چاله است که میلیاردها سال نوری دور است که همچنین بدان معنی است که محققان در حال دیدن آن زمانی که جهان بسیار جوان بودم. چگونه یک سیاه چاله می تواند رشد کند بنابراین در چنین اوایل دوره در تاریخ جهان است که یکی از جذاب اسرار این تیم قصد دارد به دنبال.

“این کهکشان یکی از عظیم از جهان اولیه,” Onken می پرسد: “آیا سیاه چاله فقط, فرو کردن, تا مقدار فوق العاده ای از آن استفاده کنم ، ما باید برای حفظ حفاری به شکل که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>