دانشگاه موناش و RMIT توسعه AI و آر دستگاه به عنوان خوانده شده نشانه عاطفی


neonoumena-capture.jpg
تصویر: تصویر/فعالیت های آزمایشگاه

دانشگاه موناش و سلطنتی ملبورن موسسه فن آوری (RMIT) باید به طور مشترک طراحی یک هوش مصنوعی (AI) و واقعیت افزوده (AR) دستگاه آنها می گویند می توانید به خواندن و تشخیص نشانه عاطفی است که به طور بالقوه می تواند مورد استفاده برای مبارزه با اختلالات روانی مانند کسانی که تجربه در طول انزوای اجتماعی.

نمونه به نام Neo-Noumena است که مغز و اعصاب, پاسخگو, سیستم است که با استفاده از یک electrophysical روش نظارت به “خواندن” احساسات یک فرد و ارائه آن به دیگران از طریق نمایندگی بصری با استفاده از هوش مصنوعی فن آوری است. نمایندگی بصری و سپس به صورت دیجیتالی ارائه شده از طریق دو مخلوط واقعیت سر نصب شده را نمایش می دهد.

پروژه سرب و مدیر فعالیت های آزمایشگاه در دانشگاه موناش در دانشكده آن را Florian Mueller توضیح داد که چگونه این تکنولوژی پتانسیل گسترش عاطفی در ارتباط است.

“در حال حاضر وجود دارد عدم تحقیق است که پشتیبانی از چهره به چهره و عاطفی و ارتباطی در زمینه های روزمره. با استفاده از فن آوری های پیشرفته مانند AI, AR, تلفن همراه, الکتروانسفالوگرافی (EEG) و مخلوط واقعیت ما قادر به ارزیابی نوروژنیک احساسات در زمان واقعی و نمایش این محتوای دیجیتال در فضای فیزیکی,” او گفت:.

به عنوان بخشی از توسعه Neo-Noumena محققان انجام یک “in-the-wild” مطالعه استقرار نمونه به 10 شرکت کننده از پنج خانوار بیش از سه روز. در این مطالعه کشف که در هنگام استفاده از این فن آوری وجود دارد افزایش قابل توجهی در حال قادر به تنظیم و یا تغییر احساسات کسانی که آنها در تعامل با. آن را نیز به شرکت کنندگان بینش به اطلاعات عاطفی آنها در غیر این صورت نمی خواهد داشته اند.

همچنین نگاه کنید به: آی بی ام را زمین شکستن AI فضانورد دستیار می تواند تشخیص احساسات (TechRepublic)

اعمال Games Lab نامزد ناتان Semertzidis توضیح داد که چگونه Neo-Noumena می تواند کمک به کاربران تبدیل شده و بیشتر در هماهنگی با احساسات خود را.

“ما در طول تحقیقات میدانی داوطلبان عینک هوش مصنوعی هدایت سیستم برای چند روز و شروع به استفاده از این سیستم به صحبت کردن با یکدیگر در مورد چگونه آنها احساس,” او گفت:.

“در طول زمان شرکت کنندگان همچنین گزارش شده است که قادر به درک بهتر چگونه شریک زندگی خود احساس ارتباط عوامل مختلف محیطی از قبیل موسیقی, رسانه ها و وجود استرس است.

“این نیز وادار به شرکت کنندگان به پاسخ بیشتر مناسب برای شریک زندگی خود را از احساسات. ما در بر داشت که اقدامات هیجانی و شایستگی نشان داد و افزایش قابل توجه شرکت کنندگان توانایی برای تنظیم احساسات خود را دارند.”

مولر اضافه شده چگونه Neo-Noumena این امکان را برای کمک به افراد مبتلا به اوتیسم و همچنین بیماران در درمان یا توانبخشی برای درک بهتر آنها در پاسخ به درمان است.

اگر شما و یا هر کسی که شما می دانید در استرالیا نیاز به تماس با یکی از این خدمات:

  • خودکشی تماس خدمات در 1300 659 467
  • تاسیسات در 13 11 14
  • بچه ها تلفنی در 1800 551 800
  • MensLine استرالیا در 1300 789 978
  • فراتر از آبی در 1300 22 46 36
  • Headspace در 1800 650 890
  • QLife در 1800 184 527

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>