کیسه مخلوط می بیند اریکسون گزارش ثابت سه ماهه دوم

اریکسون گزارش شده ثابت سه ماهه دوم با درآمد بالا 1% به 55.6 میلیارد کرون سوئد عامل درآمد تا 3 درصد به 3.7 میلیارد سوئد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 40 درصد افزایش در درآمد خالص به 2.6 میلیارد سوئد.

شکستن این نتایج نشان می دهد چهل تکه عملکرد در میان مخابراتی تجهیزات تولید کننده و تقسیمات جغرافیای.

شبکه خود را در بخش رشد فروش 5 درصد به 39.8 میلیارد سوئد اما سود دهی پایین بود 1% با عامل درآمد در آینده در 5.6 میلیارد سوئد. خدمات مدیریت شاهد آن درآمد سقوط 12 درصد به 5.6 میلیارد سوئد در مقایسه با سال گذشته درآمد عامل بهبود تقریبا یک سوم به 0.3 میلیارد سوئد. اریکسون دیجیتال خدمات بخش شاهد سقوط درآمد 5 درصد به 8.6 میلیارد سوئد در حالی که آن عامل از دست دادن کاهش می یابد از 1.3 میلیارد سوئد در سال گذشته به 0.7 میلیارد سوئد در حالی که آن در حال ظهور کسب و کار بخش دیدم درآمد افت 4 درصد به 1.6 میلیارد سوئد و آن را عامل از دست دادن کوچک کمی به 0.6 میلیارد سوئد.

جغرافیای چین شد روشن standout فشار فروش در شمال شرق آسیا بخش تا 20 درصد و حسابداری برای 14 ٪ از تمام درآمد. آمریکای شمالی شد, جغرافیا برای افزایش فروش در حال رشد 4 درصد را تا یک سوم از کل فروش. در جای دیگر در جهان و اروپا و آمریکای لاتین بودند پایین 7 درصد به کمتر از یک چهارم از کل درآمد خاورمیانه کاهش یافته است 4% به حساب 10% از فروش و جنوب شرق آسیا و اقیانوسیه و هند بخش کاهش یافته و 5 درصد به 12 درصد از درآمد کل.

“تقویت موقعیت بازار در سرزمین اصلی چین است که از نظر استراتژیک مهم است که این بازار است که انتظار می رود به عنوان یک راننده از بحرانی مورد نیاز در آینده و ما را با مهم مقیاس” رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Börje Ekholm گفت: در آماده شده اند ،

“چینی 5G قرارداد انتظار می رود که سود در طول چرخه عمر بود اما منفی سهم به حاشیه ناخالص در Q2.”

این شرکت گفت: عدم قطعیت مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس و شرایط اقتصاد کلان آمار فروش آن است.

“که در حال آماده شدن برای خروج از بحران ناشی از Covid-19 وجود دارد نیاز به راه اندازی مجدد اقتصاد و استراتژیک رو به جلو به دنبال سرمایه گذاری است که ما نشان می دهد باید آینده زیرساخت های دیجیتال” Ekholm گفت.

“ما می بینیم بسیاری از مناطق در سراسر جهان افزایش سرمایه گذاری در این فضا و به عنوان یک شرکت اروپایی ما نگران آن است که اروپا سقوط خواهد کرد ، به عنوان مهم ملی زیرساخت های 5G خواهد بود یک کلید تعیین کننده برای دراز مدت رقابت در اقتصاد عمومی و عمل به عنوان یک محرک برای سرعت بخشیدن به رشد اقتصادی و جذب سرمایه گذاری های آینده و با سرعت بالا فن آوری نوآوری است.”

این سه ماهه برای اولین بار شامل سه سال از نظارت از مقامات ایالات متحده پس از اریکسون موافقت به پرداخت بیش از 1 میلیارد دلار جریمه به آمریکا تنظیم کننده. شرکت التماس کرد گناه را به رشوه دادن به مقامات دولتی در کشورهای مختلف بیش از 17 سال.

همانطور که از ژوئن 30 اریکسون شاغل 99,800 مردم افزایش 705 کارمندان در سه ماهه با وجود داشتن 0.7 میلیارد سوئد در بازسازی اتهامات با توجه به خروج از کسب و کار خاص. این شرکت گفت: آن استخدام های جدید اکثرا در تحقیقات و ارائه خدمات بخش.

مربوط به پوشش

اریکسون انتظار 190m 5G کاربران تا پایان سال با وجود تنبل اروپا و آمریکای شمالی

در حالی که اروپا و شمال آمریکا برآورد شده است کاهش چین رسید.

سنگاپور kickstarts 5G عصر احتمال زیاد به اجرا در نوکیا, اریکسون, شبکه های

محلی telcos در حال حاضر در حال آماده شبکه خود را با Singtel امید بستن به کار با اریکسون و StarHub و M1 انتخاب به رفتن با نوکیا برای خود هسته 5G زیرساخت اما هر سه عمده telcos می گویند آنها را به همکاری با دیگران مانند هواوی و ZTE در موارد استفاده گوناگون.

پس از Huawei آنچه در آینده برای 5G در انگلستان ؟

دولت بریتانیا اعلام کرده است که Huawei تجهیزات خواهد شد از رده خارج از کشور در شبکه های 5G توسط 2027. اما گام بعدی این طرح است که نه همه روشن است.

اریکسون گسترش 5G مقابله با تلفن همراه چین

اریکسون دارای رفت با جدید 5G قرارداد برای فاز دوم تلفن همراه چین را در سراسر کشور جدید رادیو مستقل rollout.

APAC telcos به صرف $331B در 5G اما 4G باقی مانده غالب در برخی از بازارهای

منطقه اپراتورهای تلفن همراه انتظار می رود به سرمایه گذاری بیشتر در بیش از 400 میلیارد دلار در شبکه خود را از طریق به 2025 از جمله $331 میلیارد 5G استقرار ولی 4G باقی مانده فن آوری غالب در بازار از جمله هند و اندونزی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im