MIT منتشر deepfake تصویری از ‘نیکسون’ اعلام ناسا آپولو 11 فاجعه – CNET


nixon3

سازمان دیده بان ریچارد نیکسون رئیس جمهور ارائه برخی از اخبار بد در مورد آپولو 11 ماه فرود در این deepfake تصویری ساخته شده توسط MIT.

تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET

از آپولو 11 ماه فرود در 20 ژوئیه سال 1969 بود یک لحظه نقطه عطفی در فضایی تاریخ است. اما اگر فضانوردان فوت در طول ماموریت خود را به ماه و ریچارد نیکسون رئیس جمهور تا به حال به ارائه خبر غم انگیز در تلویزیون به آمریکا مشاهده کرد ؟

در این نگران کننده واقعی deepfake تصویری, رئیس جمهور نیکسون معافیت های خبری که ناسا موفق و فضانوردان بر روی ماه. Deepfakes در حال تصویری جعلی است که مردم را به نظر می رسد به انجام یا گفتن چیزهایی نیستند. Deepfake نرم افزار ساخته شده است دستکاری ویدئوها در دسترس و به طور فزاینده سخت تر برای تشخیص به عنوان جعلی.

“سرنوشت مقرر کرده است که مردانی که به ماه رفت به کاوش در صلح و آرامش باقی بماند در ماه به استراحت در صلح و آرامش” نیکسون می گوید: در deepfake تصویری با اشاره به فضانوردان نیل آرمسترانگ, آلدرین و مایکل کالینز.

آن را در زمان یک سال و نیم برای موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) AI کارشناسان برای ایجاد بسیار قانع کننده 7 دقیقه deepfake تصویری که مخلوط واقعی ناسا فیلم با نیکسون ارائه غم انگیز سخنرانی به عنوان اگر آپولو 11 به حال موفق نشده در آن ماموریت به ماه.

هوش مصنوعی “deep-آموزش” فن آوری مورد استفاده برای ایجاد نیکسون صدا و حرکات صورت قانع کننده باشد. احتمالی سخنرانی (که می توان در آرشیو ملی) خوانده شد با صدای بلند توسط یک بازیگر.

دانشگاه MIT Center for Advanced مجاز خود را ایجاد پروژه جدید به نام در رویداد ماه فاجعه — که راه اندازی در دوشنبه — برای نشان دادن به مردم نفوذ خطرناک deepfake ویدئوها می توانید بر روی یک بی گناه را.

این علائم اولین بار نیکسون آپولو 11 deepfake تصویری ارائه شده است که در تمامیت خود را زیر یک فیزیکی نصب و راه اندازی هنر در دانشگاه فنی ماساچوست در سقوط 2019.

“در صورت ماه فاجعه است همهجانبه پروژه هنر دعوت شما را به یک جایگزین تاریخ درخواست ما همه به در نظر گرفتن چگونه فن آوری های جدید می تواند خم کردن و تغییر مسیر و obfuscate حقیقت در اطراف ما” پروژه وب سایت گفت. “با ایجاد این جایگزین تاریخچه این پروژه به بررسی تاثیر و همه گیر از اطلاعات غلط و deepfake فن آوری در جامعه معاصر.”

در صورت Moon فاجعه هدف نه تنها کمک به مردم برای درک بهتر deepfakes اما همچنین توضیح دهید که چگونه deepfakes ساخته می شوند و چگونه کار می کنند; چگونه به نقطه یک deepfake; توانایی های بالقوه خود استفاده و سوء استفاده; و آنچه در حال انجام است به مبارزه با deepfakes و اطلاعات غلط.

این پروژه توسط یک کمک مالی از موزیلا خلاق جوایز رسانه ای که ساخت در موزیلا ماموریت به درک بیشتر قابل اعتماد هوش مصنوعی در تکنولوژی مصرف کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>