وزیر هنوز هم سرزنش COVIDSafe نقص در اپل و گوگل

وزیر دولت خدمات استوارت رابرت بار دیگر به بت برای خود وزارت COVID-19 تماس با ردیابی برنامه گفت: در آن انجام دق

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 مرداد 1399

وزیر دولت خدمات استوارت رابرت بار دیگر به بت برای خود وزارت COVID-19 تماس با ردیابی برنامه گفت: در آن انجام دقیقا آنچه در آن قرار است به انجام.

"برنامه کار دقیقا به عنوان آن در نظر گرفته شده برای آن طراحی شده است وجود دارد برای کمک دستی ردیابی طراحی شده برای تقویت آن استفاده شده است بیش از 300 بار در حال حاضر توسط مقامات بهداشتی تا اطمینان حاصل شود که دستی ردیابی است چیدن مختلف مخاطبین پس از آن انجام دقیقا آنچه در آن قرار است به انجام," رابرت گفت: صحبت کردن در اخبار آسمان.

"آنها طراحی شده برای کار با هم و آنها طراحی شده برای انجام درست آن."

رو نقد COVIDSafe را بدون زرق و برق عملکرد رابرت گفت: محدودیت همیشه خواهد بود چه این گوشی اجازه می دهد تا.

"ما در حال کار با اپل و گوگل به گوشی بلوتوث سیگنال به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است اما این بدان معنا نیست که آن را موثر معنا نیست که آن کار نمی کند" او گفت:.

"اثربخشی از آندروید برای آندروید, آن را بسیار عالی و نزدیک به 100%; اثر از اندروید به iOS قطره پایین. این اثر از یک iOS, آی فون, 11 در حال اجرا آخرین نرم افزار متفاوت خواهد بود زمانی که آن را متصل به آی فون نسخه 7 وجود دارد نه یک نرخ و یا یک سطح است که به آن متصل می شود اما در حال حاضر آن را موثر و کار خوبی است.

"اپل و گوگل می تواند در رفع این فردا با قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی چارچوب بود که راه خود را از انجام کارهایی که با یک برنامه در پس زمینه. با یک قفل گوشی iOS, بلوتوث کاملا کار می کند, بنابراین اپل می تواند به حل این مشکل فردا آنها در واقع می تواند اطمینان حاصل شود که بلوتوث قدرت در بالاترین سطح ممکن است فردا برای برنامه های کاربردی ساخته شده در یک چارچوب حاکمیت و ما در حال کار با اپل سازنده در این است."

باید به عنوان خوانده شده: COVIDSafe مشکلات نیست گوگل یا اپل گسل با وجود ادعاهای دولت

با توجه به تکنولوژی جامعه توسعه دهندگان ایم که اشکال زدایی برنامه است که این مورد نیست.

"اگر دولت مدعی هستند که این مسائل در حال اپل گسل و سپس آن را فقط معنی ندارد وقتی ما می دانیم که وجود دارد کاملا خوب توضیح که اپل تقصیر" توسعه دهنده جیم Mussared گفته ZDNet.

"ما می دانیم که وجود دارد یک اشکال در اینجا ما می دانیم که نتایج آن در برنامه عملکرد نیست و ما می دانیم که نتایج آن در شکستن اتصال به دستگاه های دیگر. پس چه زمینه دارند بنابراین آنها باید به سرزنش مرموز مسائل بر روی آیفون?"

رابرت گفت: برنامه این است که فقط یک قسمت از دفاع در برابر coronavirus که او گفت: همچنین شامل شستن دست و "نه بزرگ انجام تظاهرات در خیابان".

"آن را مانند گفت به سربازان شما نمی نیاز به یک سلاح به دلیل توپخانه و تانک آتش خواهد شما را امن نگه دارید که ممکن است خوب تا یک زمان مگر اینکه دشمن می شود بدجور نزدیک" او ادامه داد.

رابرت رد این ایده است که با استفاده از آن قیاس بود گفت: "گلوله کار می کند اما تفنگ ندارد".

"آن را به سادگی گفت: این فرصت را برای این برنامه وجود دارد برای کمک به با یک, دستی, ردیابی, تلاش," او گفت:.

"این است که امن ترین بیت از فن آوری دولت است و در نظر حفاظت از اعتبار آن را با این نسخهها کار به عنوان در نظر گرفته شده," او اضافه شده است.

COVIDSafe این هفته هشتم خود بروز دادند و با انتقال دیجیتال آژانس (DTA). ماه گذشته مشخص شد که DTA می دانستند که برنامه شديد نقص, با وجود ارسال آن را برای استفاده عمومی در 26 مارس سال 2020 است.

با این نرم افزار رو هزینه blowouts مانند قرارداد نشان داد این هفته به عنوان تعلق می گیرد به گروه مشاوره بوستون (BCG) اوج AU$809,380 سابق استرالیا انجمن پزشکی معاون پزشکی, وزیر امور دفتر Dr David آدلر گفت: در مجموع هزینه های دولت در COVIDSafe "به نظر می رسد" درباره AU$70 میلیون که شامل AU$64 میلیون دلار صرف شده در آن کمپین تبلیغاتی.

"نه تنها مورد شناخته شده است که ما می توانیم نشان می دهد که یک نتیجه از این برنامه -- پس از آن AU$70 میلیون به پایین ضرب المثلی, توالت," او گفت: همچنین صحبت کردن در آسمان اخبار این هفته است.

همچنین تحت رابرت دیده بان خدمات استرالیا که مسئولیت Centrelink و آن ستیز robo-بدهی طرح.

دولت فدرال در ماه مه بستری Centrelink آنلاین انطباق مداخله (OCI) ابتکار عمل را به اشتباه صادر شده 470,000 بدهی به کسانی که در دریافت رفاه نیاز وزارت به بازپرداخت حدود AU$721 میلیون دلار برای استرالیا. بدهی به مسترد کسانی هستند که با استفاده از تکنیک های اتوماسیون برای محاسبه پول به دولت بدهکار است اما این تنها شامل بدهی که مطرح شد پست-2015.

در گسترش بازپرداخت پروژه به کسانی که در دریافت رفاه قبل از 2015 رابرت گفت: باشگاه مطبوعات ملی در ماه گذشته او می داند که "این جریان برای 10 یا 20 یا 30 سال" به عنوان بازرس گزارش شده است که روشن است.

"ما می دانیم که آن آغاز شده و احتمالا در اوایل سال 2007 ... به من گفت: در مجلس ما انجام داده ایم یک نمونه از 500 در سال 2009 و 16.6% -- و یا حدود 4000 بدهی -- مطرح شد به طور کامل و یا جزئی با میانگین ATO اطلاعات" رابرت گفت.

"ما همان چیزی که در سال 2011 و در 24.4 درصد از کسانی که بدهی مطرح شد یا تنها و یا عبور از طریق به طور متوسط درآمد داده است. به طوری که تنها مجموعه داده های ما در حال حاضر در شرایط که در آن ما نشسته است که فقط نشان می دهد من حدس می زنم که سابقه طولانی در استفاده از به طور متوسط ATO داده بود که عمل مشترک برای بسیاری از سال است."

دریافت اسناد تحت استرالیا قانون آزادی اطلاعات بیشتر شکستن این نمونه رابرت درخواست نشان می دهد که از 500 مورد در سال های 2009 و 2011 در تصادفی انتخاب 75.6 درصد "به طور کامل تایید".

57 مورد از سال 2011 مشخص شد که تنها با استفاده از درآمد به طور متوسط برای تعیین یک "بدهی" و از سال 2009 34نفر از آنها تنها با استفاده از درآمد به طور متوسط.

جزئی به طور متوسط استفاده شد و در 65 از موارد از سال 2011 از 50 سال 2009.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن