Mimecast بدست ارتباطات امنیتی ارائه دهنده MessageControl

Mimecast به دست آورد MessageControl به افزایش این شرکت توانایی های دفاعی در برابر حملات فیشینگ.

روز پنجشنبه اعلام کرد این معامله را ببینید MessageControl — همچنین به عنوان شناخته شده eTorch — تاریخ Mimecast تیم و شرکت نمونه کارها استفاده می شود به تقویت موجود Mimecast راه حل های امنیتی.

همچنین نگاه کنید به: ما دادستان به دنبال سال زندان برای بارگذاری self-driving exec که به سرقت برده گوگل اسرار تجاری

جزئیات مالی اعلام نشده فراتر از بیانیه ای که خرید نمی رود به هر گونه تاثیر مواد بر Mimecast را 2021 درآمد و یا گزارش های مالی.

با توجه به تحقیقات اخیر انجام شده توسط ایمیل و وب سایت شرکت امنیتی کلاهبرداری آنلاین از جمله فیشینگ جعل هویت و نشت اطلاعات در حال افزایش است و متخصصان گزارش افزایش در حوادث سال گذشته.

این ممکن است تعجب آور با توجه به تحولات ناشی از رمان coronavirus همه گیر است که در آن نیروی کار مورد نیاز است به کار در خارج از دفتر و معمول دسترسی به شبکه های شرکت های بزرگ و منابع تغییر شده است اجازه می دهد تا از راه دور و کار-ایجاد یک فرصت برای کلاهبرداران را به استفاده از.

CNET: توییتر می گوید عظیم هک شد نتیجه نیزه حمله فیشینگ

Mimecast مدیر عامل پیتر بائر می گوید که “نیمه اول سال 2020 شده است بر خلاف هر چیزی که ما قبل از تجربه” و جمله “آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که بهتر نوآوری مورد نیاز است برای محافظت در برابر آخرین weaponized و unweaponized حملات است.”

تاسیس در سال 2015 MessageControl اول شروع سفر خود را در, ایمیل, امنیت, اما به سرعت شاخه به بررسی هوش مصنوعی (AI) یادگیری ماشین (میلی لیتر) و الگوریتم های رفتاری است که می تواند مهار به ایجاد لایه های اضافی از حفاظت.

این شرکت در حال حاضر دارای تخصص در گراف فن آوری و میلی لیتر قادر به بررسی ایمیل ها و مطالب ابر اعمال می شود آنچه در آن می داند که در مورد کاربر معمول الگوهای رفتاری و پرچم هر گونه فعالیت مشکوک در زمان واقعی است.

TechRepublic: چگونه برای اضافه کردن احراز هویت اثر انگشت خود را به ویندوز 10 کامپیوتر

MessageControl نیز ایجاد یک سیستم را به اطلاع کارکنان هنگامی که آنها ممکن است در آستانه ارسال اطلاعات به اشتباه دریافت کنندگان “با استفاده از تاریخی ارسال الگوهای پیش بینی آینده ناهنجاری” با توجه به شرکت.

به طور کلی هدف این است که برای ایجاد موانع اضافی برای کلاهبرداران برای غلبه بر تشخیص فیشینگ تلاش در جعل هویت و کلاهبرداری و همچنین جلوگیری از کارکنان بی خبر از ارسال اطلاعات حساس به حمله.

بائر خواستار دستیابی به یک “مکمل طبیعی” به Mimecast موجود cybersecurity نمونه کارها و می گوید: AI عنصر می تواند به بهبود مشتری دفاعی به تدریج توسط “تحول و ‘یادگیری’ مشتری محیط زیست و کاربر رفتارها در طول زمان است.”

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de