تبریک می گویم به منظور مایلی سایرس و کودی سیمپسون. این زن و شوهر شده روبرو میشود و به تازگی به یک عمده نقطه عطف در روابط خود را.

که نقطه عطف این است که هیچ یک دیگر از کوروش و سیمپسون شش ماه سالگرد با هم است که آنها رسما جشن گرفته می شود در تاریخ 1 آوریل. چه شیرین است؟!

مردم گزارش می دهد که سیمپسون در زمان به Instagram به فریاد کوروش در روز بزرگ خود را. سیمپسون مشترک یک عکس سیاه و سفید از دختر اواز خوان در Instagram داستان با یک توجه داشته باشید. “6 ماه با شما است که ارزش یک عمر با هر کس دیگری” سیمپسون نوشت. “من شما را دوست دارم.”

miley cyrus and cody simpson

چلپ چلوپ اخبار

کوروش مشغول بود در Instagram همان روز به عنوان سیمپسون پست با میزبانی خود را روشن فکر Instagram زنده با مهمانان مشهور Diplo, Zoë Kravitz, Anitta و اشلی Longshore. قطعا آن را برای تلفن های موبایل مانند کوروش و سیمپسون تا به حال سرگرم کننده عشق پر از روز را به جشن سالگرد خود را.

miley cyrus

چلپ چلوپ اخبار

رابطه زن و شوهر اولین بار نشان داد به جهان در ماه اکتبر گذشته پس از کوروش به طور خلاصه به تاریخ اماتور کارتر پس از او طلاق از Liam Hemsworth.

cody simpson and miley cyrus

چلپ چلوپ اخبار

سیمپسون و کوروش تصمیم به ادامه برای به اشتراک گذاشتن سالگرد عشق و محبت با دیگران با وام کمک به دست در طول COVID-19 بیماری همه گیر. با توجه به E! اخبار این زن و شوهر نشان داد قدردانی خود را برای بهداشت و درمان کارگران با ارسال 120 tacos به مشیت Cedars-Sinai نیا مرکز پزشکی در نیا, کالیفرنیا.

cody simpson

چلپ چلوپ اخبار

سیمپسون کوتاه و تصویری و عکس ها از او و کوروش اهدای مواد غذایی در Instagram. Tacos پیچیده شده در کاغذ قهوه ای, کیسه نمایش داده می شود شیرین پیام: “با تشکر از شما برای حمایت شما و عشق قوی باقی بماند!!!” سیمپسون بیشتر به اشتراک گذاشته قدردانی خود را برای کسانی که در خط مقدم در این زمان. “بسیار سپاسگزار برای این درست افسانه زمان ما اختصاص زندگی خود را به مبارزه با این بیماری همه گیر” سیمپسون زیر نویس پست. “نشان می دهد برخی از عشق به مال در جامعه خود را!”

چه چیزی شما فکر می کنم مایلی سایرس و کودی سیمپسون ارتباط است ؟ اجازه دهید ما می دانیم که افکار خود را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im