میانه: Web-خدمات چت رفع انسداد اما بزرگ با تکنولوژی پروژه های آمار در COVID بحران

کسب و کار و جوامع در سراسر جهان شده اند ضربه سخت COVID-19 coronavirus همه گیر. اما چه شده است که تاثیر خاص در استفاده از تکنولوژی و تصویب در یک منطقه به عنوان متنوع به عنوان میانه است ؟

برای برخی از, آن را یک فرصت برای نوآوری. برای مثال در مصر, 3D چاپ شده است پیشگام در جنگ به تجهیز پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی با تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE.

جیزه سیستم آموزش و پرورش و بنیاد GSEF) اعلام کرد که از طریق آن در Facebook صفحه در اوایل ممکن است که آن را در حال حاضر ارائه شده 27,000 محافظ سپر چهره به پزشکان و بیمارستان ها در سراسر مصر است.

ببینید: COVID-19: راهنما و چک لیست برای راه اندازی مجدد کسب و کار خود و (TechRepublic حق بیمه)

در اواخر مارس آن را به خبرگزاری فرانسه گفت که در حدود 2000 چهره سپر یک روز در حال توزیع به پزشکان در سراسر کشور از طریق مشارکت با حدود 25 بیمارستان های دولتی و خصوصی.

در جای دیگر تکنولوژی مهار بودن در شمار راه; از استفاده از blockchain برای پیگیری توزیع غذا و دارو در بحرین از طریق به برنامه ریزی برای یک بیمارستان مجازی در امارات متحده عربی و استقرار یک ربات پلیس در تونس برای کمک به اجرای یک مستند در پایتخت کشور تونس.

اما در کنار این چشم نواز ابتکارات دیگر چه عواقب و فناوری تحولات دیده می شود در سراسر منطقه ؟

امضای پروژه به تاخیر افتاد

یکی از مهمترین مشخصات بالا اثرات COVID-19 بوده است تاخیر در اکسپو 2020 دبی یک نوآوری جهانی عادلانه است که وعده برای قرار دادن تکنولوژی در قلب آن.

این رویداد به عنوان ZDNet که قبلا گزارش شده است که انتظار می رود برای جذب 25 میلیون بازدیدکننده داشته است با 70 درصد از بازدید کنندگان از آمدن از خارج از امارات متحده عربی. آن را در حال حاضر خواهد شد از 1 اکتبر 2021 به 31 مارس 2022.

یکی دیگر از بزرگ-بلیط رویداد برای منطقه FIFA 2022 جام جهانی است که هنوز هم پیش بینی شده را در قطر به عنوان برنامه ریزی شده.

این فیلم تبلیغاتی برای نمایشگاه اکسپو 2020 دبی در حال حاضر نشان می دهد جدید 2021/2022 خرما. منبع: یوتیوب

در دیگر پترو شیمی وابسته به کشورهای ترکیبی از کاهش قیمت نفت و همه گیر داشته اند اجتناب ناپذیر تاثیر در مقیاس بزرگ پروژه های ساخت و ساز مانند ایجاد شهرهای هوشمند شده اند که به عنوان کلیدی برای تنوع بخشیدن به اقتصاد برای بسیاری از جشنواره خبر داد.

با توجه به روزنامه سعودی Okaz و گزارش بلومبرگ ، 30 میلیارد دلار کاهش یافت ($8bn) قطع شده است از طرح های طراحی شده برای ارائه کمک به ارائه عربستان سعودی در ‘چشم انداز 2030’.

در ضمن AP نشان می دهد که دبی است که نه نفت و گاز وابسته خواهد یک بار دیگر نیاز به نگاه در تمرکز اقتصاد آن با توجه به وابستگی بین المللی کارگران و تجارت; که هر دو در معرض خطر پس لرزه از coronavirus بیماری همه گیر.

هوا صنعت

برای بسیاری از مردم این منطقه شرکت های هواپیمایی خواهد بود خود را برای اولین بار عمده تعامل با خاورمیانه و کسب و کار. آنها در میان برخی از بهترین و شناخته شده و بالاترین در نظر گرفته برندها در منطقه و سراسر جهان است. با اکثر پروازهای مبتنی هواپیمایی باید به ناچار دچار زیان کار است.

برای مقابله با تاثیر از بحران بهداشت و درمان برخی از شرکت های هواپیمایی در منطقه هستند و بانکی در تکنولوژی به عنوان یک راه برای اطمینان از ایمنی مسافر و افزایش ضریب اطمینان مصرف کننده هنگامی که ما شروع به پرواز دوباره.

ببینید: خاورمیانه نوآوری: این چهار نوپا در حال ساخت خود را علامت

اتحاد وانمود به اولین شرکت هواپیمایی به دادگاه coronavirus تکنولوژی “است که می تواند نظارت بر درجه حرارت و ضربان قلب و تعداد تنفس در هر فرد با استفاده از یک فرودگاه touchpoint مانند چک یا کیوسک اطلاعات یک کیسه رها کردن امکانات امنیتی نقطه و یا مهاجرت دروازه”.

تکنولوژی توسعه داده شده توسط شرکت استرالیایی Elenium اتوماسیون نیز که مشغول به کار با وب سرویس آمازون برای ایجاد touchless سلف سرویس دستگاه های که Ethihad نیز خلبان.

این دستگاه که با استفاده از تشخیص صدا به طور بالقوه اجازه می دهد برای تماس با ما ورود به فرودگاه و شرکت های هواپیمایی به دنبال کاهش پتانسیل برای ویروسی یا باکتریایی انتقال است.

Elenium را بدون تماس را بررسی کنید-در مورد آزمایش قرار گرفت با Etihad. منبع: Elenium/YouTube

راه اندازی در یک زمان مشابه و با یک سطح مشابه از هیاهو امارات اعلام کرد خود را به عنوان اولین شرکت هواپیمایی برای انجام پیش-شبانه روزی COVID-19 آزمون برای مسافران است.

انجام شده در سایت در فرودگاه بین المللی دبی در هماهنگی با دبی اقتدار بهداشت (DHA), آزمایش خون ارائه نتایج در 10 دقیقه. اما نگرانی در مورد قابلیت اطمینان و دقت منجر به این ایده به سرعت در حال کنار گذاشتهشدن.

با اینحال این دو تحولات ارائه قوی اشاره در مورد آینده مسافرت هوایی و راه tech خواهد شکل آن بیشتر از همیشه.

امارات می شود اولین شرکت هواپیمایی برای انجام در سایت سریع COVID-19 آزمون برای مسافران است. منبع: امارات/YouTube

مسنجر و وب-خدمات چت

در یک منطقه که در آن بسیاری از مسنجر و وب-خدمات چت به مدت طولانی مسدود عمان را اداره تنظیم خدمات مخابراتی (TRA) موافقت کردند “با توجه به شرایط استثنایی” برای حذف محدودیت در ابزار مانند اسکایپ گوگل دیدار و زوم.

امارات متحده عربی به زودی به دنبال کت و شلوار بلند کردن ممنوعیت مایکروسافت اسکایپ برای کسب و کار و Google Hangouts. آن نیز ساخته شده و تصویری-تماس با پلت فرم زوم در دسترس همراه با Cisco Webex Avaya فضاهای BlueJeans و شل “در استثنایی اساس و تا اطلاع ثانوی”.

اما واتساپ, FaceTime و اسکایپ – اما نه اسکایپ برای کسب و کار “باقی می ماند مسدود شده برای تماس صوتی و تصویری”, CNBC گزارش در پایان ماه مارس.

در همین حال تلاش های محلی مخابراتی ارائه دهنده Du اجازه می دهد به صورت رایگان تماس اینترنتی از طریق خود برنامه جدید Voico که راه اندازی در اواخر ماه مارس ملاقات با مقاومت مواجه با توجه به اینکه این برنامه این است که به ندرت استفاده می شود در خارج از کشور است.

تکنولوژی میراث و آینده

با اولین موج همه گیر هنوز خود را در حال اجرا است که خیلی زود به آنچه تاثیر دراز مدت خواهد بود.

مشروع وجود دارد نگرانی در مورد زنده ماندن از بسیاری از کسب و کارهای کوچک – یکی از منطقه بخش هایی که در طول تاریخ دارای سطوح پایین دیجیتال پذیرش است.

دیگر نگرانی عبارتند از گسترش شایعات و اطلاعات نادرست آنلاین استفاده از آهنگ و ردیابی نرم افزار; و این که آیا داده ها-قوانین حفاظت مناسب برای هدف – مسائل دور از منحصر به فرد منطقه و همچنین تاثیر شکاف دیجیتال در پزشکی از راه دور و کنترل از راه دور کار و تحصیل.

ببینید: دیدار بعدی دیجیتال دهه: میانه کارشناسان فن آوری پیش بینی برای سال 2020

اما این احتمال وجود دارد که فن آوری های ساعت را نمی توان به عقب برگرداند.

با تصویری-تماس جن از بطری آن دشوار خواهد بود برای تنظیم به بازگشت به وضعیت سابق موجود برای سیستم عامل است که افراد و کسب و کار شده اند با استفاده از طول بیماری همه گیر.

به عنوان استفاده می شود به مردم آموزش آنلاین homeworking و خرید همراه با استفاده از تماس با ما پرداخت و دیجیتال سلامت محصولات این احتمال وجود دارد که برخی از این دیجیتال عادات خود ادامه خواهد داد.

“این معلوم نیست تا چه حد این رفتارهای جدید را ادامه خواهد داد هنگامی که مستندات برداشته شده است و مردم قادر به معاشرت در فرد دوباره” یادداشت سیمون کمپ مدیر عامل شرکت Kepios و تحلیلگر ارشد در DataReportal.

“اما با بسیاری از مردم در حال حاضر استفاده از این سیستم عامل چندین بار در هر روز این احتمال وجود دارد که تعداد قابل توجهی از مردم در حال حاضر کلید غلبه بر موانع به دادگاه و تصویب است.”

نوآوری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>