مایکروسافت سطح Duo dual-صفحه نمایش دستگاه آندروید طول می کشد یک گام بزرگ به جلو

مایکروسافت دوگانه روی صفحه نمایش دستگاه آندروید است لبه و نزدیک به راه اندازی با جزئیات از رمان “فبلت” ظاهر می شود در کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) وب سایت.

در حالی که FCC درخواست می کند نشان می دهد بسیار جدید در مورد سطح Duo درخواست می کند نشان می دهد مایکروسافت است که بر روی هدف به انتشار این دستگاه پیش از آن هدف اصلی از تعطیلات سال 2020 است.

گوشی های هوشمند

برای اولین بار کشف توسط Droidlife مایکروسافت توصیف سطح دو در اسناد ارائه شده به FCC صرفا به عنوان یک “فبلت دستگاه” با “شماره مدل 1930”. در حالی که آن را نه تایید کرد که این سطح Duo جزئیات در نرم افزار نمی شود به هر نتیجه دیگر مگر اینکه مایکروسافت یکی دیگر از آندروید دوگانه روی صفحه نمایش گوشی های هوشمند کار می کند.

ببینید: 5G گوشی های هوشمند: یک cheat sheet (رایگان PDF) (TechRepublic)

مدل 1930 فبلت در حال اجرا بر روی آندروید 10 و دارای دو صفحه نمایش است. یکی از این اسناد اشاره می کند که وجود دارد “چهار تنظیمات با هر دو صفحه نمایش: خورده و بسته/باز 90 درجه/صاف 180 درجه/خورده و باز”. علاوه بر این که دستگاه نیز تایید کرد که LTE, Wi-Fi, Bluetooth و NFC.

اسناد و مدارک را نمی دهد بسیار دیگری را در مورد مایکروسافت اولین گوشی های هوشمند از آن خود را رها Nokia Lumia دستگاه های تلفن ویندوز.

در ویندوز مرکزی گزارش داد که سطح دو را اجرا خواهد کرد در یک Qualcomm Snapdragon 855 — همان پردازنده سامسونگ استفاده در آن $2,000 Galaxy برابر شده است. آن را نیز با 6GB رم یا 64 یا 256 GB از ذخیره سازی و ویژگی های یک 11-مگاپیکسل دوربین.

دستگاه ورزشی دو جداگانه 5.6 اینچ AMOLED صفحه نمایش متصل شده توسط مایکروسافت طراحی شده و لولا و باز می شود و تبدیل به یک 8.3 اینچ صفحه نمایش گوشی-تبلت. که طراحی به معنی گران foldable نمایش اما دو صفحه نمایش گوشی های هوشمند آندروید است که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای ارائه تجربه های جدید بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

آن را نیز با نوک انگشتانش به ویژگی های یک USB-C پورت یک nanoSIM اسلات یک 3,450 میلی آمپر باتری و پشتیبانی خواهد کرد سطح قلم. مایکروسافت به احتمال زیاد قبل از نصب سطح دو با همان دفتر تلفن همراه نرم افزار بسته نرم افزاری است که با حمل Galaxy Note 10 گوشی های سال گذشته است.

به عنوان یک گوشی هوشمند سطح دو دارای یک طراحی تغییر ناگهانی: هیچ بیرون رو صفحه نمایش. بنابراین برای رسیدگی به پیام های دریافتی, هشدار, و, تماس, مایکروسافت ساخته شده است یک “زیرچشمی نگاه کردن” ویژگی است که اجازه می دهد تا کاربران را مشاهده کنید که تماس با نیم باز کردن دستگاه.

مایکروسافت نیز منتشر شده مصاحبه ای با یک توسعه دهنده که کار کرده است در اواز یا موسیقی دو نرم افزار. حکم خود را تا کنون بر روی صفحه نمایش دو مفهوم مثبت است: “در چارچوب یک برنامه بهره وری دو از هم جدا صفحه نمایش برای کمک به کاهش مقدار سخت متن (نام برنامه) سوئیچ روی “استاندارد” گوشی های. برای مثال شما می توانید یک تماس در سمت چپ و برخی از یادداشت های جلسه در سمت راست. دوگانه روی صفحه نمایش دستگاه می تواند به نظر من کمک به تمرکز بیشتر بر خود وظیفه فعلی,” او گفت:.

ببینید: ویندوز 10: مایکروسافت در نهایت اجازه می دهد تا شما را به تماس با چشم در تماس های تصویری با این پیش نمایش جدید

مایکروسافت اعلام کرد سطح دو در کنار سطح Neo اکتبر گذشته آن Windows10X تاشو دستگاه اما نئو به نظر می رسد به تعویق افتاد.

سطح Neo متناسب در یک تصویر بزرگتر در اطراف ویندوز 10X. به عنوان ZDNet را Mary Jo Foley گزارش این هفته این نوع از ویندوز 10 به معنای کشتی برای اولین بار در دو صفحه نمایش دستگاه های مانند Neo.

اما به نظر می رسد مایکروسافت برای انتشار ویندوز 10 برای تک روی صفحه نمایش دستگاه برای اولین بار با هدف قرار دادن کسب و کار و آموزش مشتریان در بهار 2021. بهار زیر آن را به رول کردن ویندوز 10X برای بیشتر تک صفحه و دو صفحه نمایش دستگاه.

نوآوری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im