مایکروسافت از راه دور دسترسی به وب از ویژگی های را برای کسب و کار کوچک کاربران کار از خانه


remotewebaccessproblems.jpg
اعتبار: مایکروسافت

شروع در شب از جولای 23, شده اند وجود دارد گزارش از مسائل مربوط به اتصال به توسط انواع مختلفی از کسب و کارهای کوچک موفق راه حل ارائه دهندگان و کاربران مایکروسافت از راه دور دسترسی به وب از ویژگی های. امروز صبح (10 صبح و همکاران) تعداد گزارش در حال رشد است و شده است وجود دارد هیچ پاسخ رسمی از مایکروسافت.

برخی بر این باورند که مایکروسافت ممکن است کنترل از دست داده اند از remotewebaccess.com دامنه. اما به عنوان Luke Roberts (@LukeRobertsNL توییتر) اشاره کرد که او می بیند دامنه تغییر سرور DNS در نتیجه این سرویس به طور کامل شکسته برای مشتری خود کارکنان هستند که همه کار از خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

جیم رید (@reidjim76) در توییتر ارسال شده تصاویری از WhoIs.com سایت نشان می دهد که سرورهای نام برای remotewebaccess.com تغییر شد در تاریخ 24 ژوئیه به یک میزبان جدید در انگلستان NSGBR.COMLAUDE.CO.انگلستان. اما IPs جدید سرورهای که اشاره به remotewebaccess.com به نظر می رسد متعلق به مایکروسافت رید گفت.

“من بیش از 30 کسب و کارهای کوچک کار از راه دور با توجه به همه گیر همه با عدم دسترسی به این دلیل گفت:” دن براون (@tdanbrown توییتر).

از راه دور دسترسی به وب است یک ویژگی در ویندوز سرور 2012 R2 Essentials که مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای ادامه پشتیبانی تا اکتبر سال 2023 به عنوان به خوبی به عنوان یک ویژگی از ویندوز سرور 2016 ملزومات خواهد بود که پشتیبانی از طریق ژانویه 2027.

من از مایکروسافت دوباره امروز صبح برای به روز رسانی در آنچه که این شرکت قصد دارد برای انجام برای حل این مشکل است. هیچ کلمه ای به عقب تا کنون.

به روز رسانی (2:40pm ET): “این موضوع در حال حاضر حل و فصل شود” یک سخنگو گفت: من از طریق ایمیل. من درخواست برای جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده است. اگر مایکروسافت ارائه هر, من آنها را اضافه کنید به این پست.

ویندوز 10

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>