مایکروسافت به روز رسانی آن اسکایپ مشتریان برای ویندوز 10


skypeelectronwin10.jpg
اعتبار: مایکروسافت

مایکروسافت با به روز رسانی خود را اسکایپ مشتریان در سراسر سیستم عامل های مختلف به نسخه 8.61. آن است که به جای واکنش نشان می دهند بومی اسکایپ برای ویندوز 10 مشتری با یک الکترون نسخه و با اضافه کردن چند ویژگی های جدید به آن.

“شروع در ماه ژوئن 2020, اسکایپ برای ویندوز 10 و اسکایپ برای دسکتاپ هستند “تبدیل شدن به یک” نام ارائه یک تجربه سازگار می گوید: مایکروسافت پشتیبانی از صفحه. اما این بدان معنا نیست که وجود خواهد داشت فقط یک مشتری اسکایپ برنامه برای ویندوز 10. مایکروسافت هنوز هم ادامه دارد به هر دو نسخه از اسکایپ برای ویندوز 10 — فروشگاه نرم افزار و دسکتاپ, نرم افزار — در دسترس با نسخه دسکتاپ در حال دانلود از Skype.com.

به عنوان اولین اشاره کرد Neowin.net این اسکایپ برای ویندوز 10 مشتری است که از نسخه 14 به 15 از امروز 23 ژوئن. به عنوان نشان داده شده در یک صفحه پشتیبانی مشتری جدید است که چند ویژگی های جدید شامل پشتیبانی برای نه ویدئوها در یک تماس تصویری. دیگر ویژگی های جدید شامل:

  • به روز شده نزدیک گزینه بنابراین شما می توانید ترک اسکایپ و یا متوقف کردن آن را از شروع به طور خودکار
  • بهبود آیکون سینی اطلاع رسانی شما در مورد پیام های جدید و وضعیت حضور
  • به اشتراک گذاری فایل ها به طور مستقیم از فایل اکسپلورر
  • جایگزینی پس زمینه
  • تعدیل چت
  • ملاقات در حال حاضر پیشرفت
  • تماس بهبود یافته کنترل

مایکروسافت نیز کاهش یافته است برای حمایت از یک زن و شوهر از ویژگی های که در نسخه 14 به طور خاص ادغام با جذابیت سهم و هماهنگ سازی با چشم انداز تماس با ما. به صفحه پشتیبانی می گوید این ویژگی “هنوز پشتیبانی نمی شود” در اسکایپ برای ویندوز 10.

مایکروسافت در این هفته شروع به تست مصرف کننده متمرکز امکانات برای نسخه های تلفن همراه از آن تیم های گروه-همکاری پلت فرم. اما هیچ یک از مایکروسافت علنا گفته است که این شرکت طرح است به جای اسکایپ مصرف کننده با تیم. در حال حاضر مقامات حفظ جداگانه نیاز و محل برای گروه چت/تماس با برنامه مانند اسکایپ در مقابل یک همکاری کامل سیستم مانند تیم است.

کاربران اسکایپ خواهد بود خودکار به روز رسانی به جدیدترین نسخه, هر کدام پلت فرم آنها در حال اجرا و نوع آنها با استفاده از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>