مایکروسافت به روز رسانی آن ‘پروژه مراسم’ یکپارچه پلت فرم ویندوز با WinUI 3 Preview 2


winui3roadmapupdated.jpg
اعتبار: مایکروسافت

ویندوز 10

مایکروسافت جعل جلوتر با طرح خود را به تلاش برای متحد کردن ویندوز برنامه توسعه فضایی با آن “پروژه ریونیون” تلاش است. این هفته مایکروسافت در زمان میپیچد کردن نقطه عطف بعدی در این مسیر: دومین پیش نمایش از WinUI 3. و مقامات نیز چند روز خرما برای مراسم roadmap.

چه WinUI? مایکروسافت execs ارائه یک دستی اسلاید (که من دیدم via @gcaughey) اختصاص داده شده به پاسخ دادن به آن است. WinUI مادری UI پلت فرم برای WIindows 10 که می تواند مورد استفاده برای ساخت .NET و C++ برنامه برای ویندوز 10 و دستگاه های. WinUI بخشی از ویندوز و Xbox OS پوسته و همچنین “برنامه های بسیاری به همراه سیستم عامل مانند Xamarin.فرم ها و واکنش های بومی برای ویندوز” مقامات گفت.

WinUI 3 در حال توسعه است و یکی از مولفه های کلیدی از پروژه ریونیون. مایکروسافت پیش نمایش 2 از WInUI 3 در جولای 15. پیش نمایش 2 شامل یک دسته از رفع, همراه با به روز رسانی اسناد و مدارک و تکمیل فرم سفارش.

مایکروسافت در مواجه با پنجره های بزرگ توسعه دهنده مشکل پس از راه اندازی جهانی پلت فرم ویندوز است. شرکت نمی متقاعد کردن اکثر توسعه دهندگان به ساخت جدید UWP نرم افزار و/یا به روز رسانی های موجود خود را Win32 برنامه های با UWP عناصر. مایکروسافت به پایان رسید تا با دو siloed برنامه های بومی سیستم عامل که تا به حال ناهموار حمایت بین آنها است. پنجره تیم توسعه است که در تلاش برای ابداع یک راه برای حل این مشکل و فعال کردن توسعه دهندگان به سادگی به ساخت “برنامه های ویندوز” است که کار بر روی 1 میلیارد-plus Windows 10 دستگاه وجود دارد.

از دیروز مایکروسافت گفته آنها در حال برنامه ریزی برای ایجاد WinUI 3 پیش نمایش 3 که شامل ویژگی های جدید و قابلیت ها و نه فقط رفع موجود در ماه سپتامبر همزمان با آتش. یک WinUI 3 نوامبر انتشار (نام تعیین می شود) خواهد بود که برای اولین بار “go-live” پیش نمایش از WinUI 3 معنی می توان آن را مورد استفاده در تولید برنامه ها است. مایکروسافت نیز منتقل تاریخ زمانی که آن برنامه برای باز کردن منبع WinUI کد برای نوامبر.

در یک پرسش و پاسخ های زیر تماس بگیرید و در مورد WinUI 3, مایکروسافت, مقامات گفت که Windows Presentation Foundation (WPF) تیم در حال حاضر نشسته در همان سازمان به عنوان WinUI. ARM64 پشتیبانی از WPF برای برنامه ریزی 21H1, مقامات گفت. مقامات همچنین گفت که آنها در حال کار بر روی برنامه ای برای بهبود XAML موتور در واحد جدید dev پلت فرم و اضافه کرد که این یکی از دلایل اصلی آنها جدا WinUI از هسته سیستم عامل. (با تشکر دوباره به @gcaughey برای به tweeting Qs و به عنوان.)

مایکروسافت چشم انداز بلند مدت برای پروژه رئونیون است که برای ایجاد یک واحد برنامه پلت فرم (به جای UWP یکپارچه پلت فرم ویندوز) خواهد شد که قابل استفاده برای Win32 و UWP برنامه های. این تیم می خواهد به توسعه دهندگان ارائه یک پلت فرم که در آن آنها می توانند در ساخت دولت از هم جدا cloud-powered مدرن برنامه های که کار می کنند در سراسر موجود یک میلیارد به علاوه رایانه های شخصی ویندوز.

برای اولین بار اعلام کرد اجزای مراسم هستند WinUI 3, Edge/کروم-حمایت WebView 2 واکنش نشان می دهند بومی برای ویندوز, ترکیب و ورودی لایه های C++/WinRT زنگ/WinRT و C# WinRT کتابخانه همراه با MSIX هسته ای برای برنامه های توزیع شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>